Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet. Yine yoldan geçene Cracker mi aldiriyoruz?
Ace yine Cracker'a ters gelebilir.Cracker'ın ctsi alan saldırıları gibi de duruyor,bisküvileri yaktığından dolayıda Luffy gibi yemesine de gerek kalmaz bence ama yine de Cracker alır diye düşünüyorum ben.Fiziksel dövüşenlere karşı bayağı ters gerçekten Cracker'ın meyvesi.

Bisküvinin olduğunu düşünmüyorum çünkü zaten hali hazırda suya karşı etkisiz. 2 büyük zafiyet olmaz diye düşünüyorum. Kata meyvesiz bile alır gibi duruyor.
Bilmiyorum. Bisküvinin ateşe karşı da direnci zayıftır bence.

Katakuri meyvesiz olsa... Meyveli Ace'le savaşsa...
Hm. :hmm:
Bence güzel bir savaş olur.

"Şu şunu yener" diyecek değilim ama bence kim yenerse yensin kolay bir savaş olmaz.

Ace yine Cracker'a ters gelebilir.Cracker'ın ctsi alan saldırıları gibi de duruyor,bisküvileri yaktığından dolayıda Luffy gibi yemesine de gerek kalmaz bence ama yine de Cracker alır diye düşünüyorum ben.Fiziksel dövüşenlere karşı bayağı ters gerçekten Cracker'ın meyvesi.
Ace için Marco Jozu Vista Teach ve muhtemelen Thatch var. 5 tane güçlü adam var ekibinde Ace'den WB'nin. Antisi olduğunu da düşünmüyorum.

Vista, Law, Zoro civarı adamlar alamaz Crackeri. Yavaş uculsun biraz. Önüne gelen herkes Crackeri alıyor deniyor

Ace için Marco Jozu Vista Teach ve muhtemelen Thatch var. 5 tane güçlü adam var ekibinde Ace'den WB'nin. Antisi olduğunu da düşünmüyorum.

Vista, Law, Zoro civarı adamlar alamaz Crackeri. Yavaş uculsun biraz. Önüne gelen herkes Crackeri alıyor deniyor
Teach'in meyvesiz haldeyken Ace'den güçlü olduğunu pek sanmıyorum ben,Thatch'in de öyle.Law,Zoro alamaz Cracker'ı zaten p.upsız bence.Vista konusunda emin değilim 3.adamsa şansı olmalı.

Teach'in meyvesiz haldeyken Ace'den güçlü olduğunu pek sanmıyorum ben,Thatch'in de öyle.Law,Zoro alamaz Cracker'ı zaten p.upsız bence.Vista konusunda emin değilim 3.adamsa şansı olmalı.
Meyvesiz Teach,Shanksi gözünden çizecek kadar kalibresi var. (Bu olay sinsice olmadığı yonko Shanks tarafından onaylaniyor) Shanks için toplum en iyi armanent haki sahibi diyor. :) ve arkadan deniz canavarı gibi de değil. Yüzüne yüzüne :D

Thatch boşuna no 2 olmamıştır. Belli süre güce göre sıra olmuşlardır.

1 Marco 2 Thatch 3 Jozudur muhtemelen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık