Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Madem kendinde kardeş, kaptanı esir, tayfası ne durumda belli değil, neden düşmanının işbirliği yaptığı adama uşaklık yapıyor?
Madem kendinde neden kendisi gibi en kötü neslin 11 süpernovasından biri olan adamı, Wano'daki namıyla tanıyor.
Aynı örnekleri tekrar vereyim. Belli ki yazdıklarım okunmuyor.
Bonney mesela Luffy ve Law'u tanıyor, aynı nesildeniz diye.
Hawkins mesela, Law'u tekniğinden tanıyor.
Bu kadar alakalı insanlardan bahsediyoruz. Daha ne diyeyim?

Ben dövüşün hiçbir anında Killer kendinde demedim kardeş. Bu nereden çıktı?
Zoroyu tanımaması kendinde olduğu gerçeğini değiştirmez.

Şu forumda zorocular yüzünden 2 defa ceza yedim bana zoro savundurtuyorsunuz ama ne yapam icimdeki tayfa sevgisi bambaska:rolleyes: sevgili luffycigimizin ikinci kaptanini killer ile kiyaslamam nasilki kid ve luffy kiyaslamiyorsam ayni kefeye koymuyorsam zoronun hakkinida yedirmem haksizsada onuda söylerim orasi ayri konu.

Helal olsun Killer :agla:
Okurken gözlerim doldu Killer>Zoro aksini iddia eden kördür :ühü:
Almanya ve fransa maç yapıyor iki takımında handikapları var ve iki takımında yıldız oyuncuları eksik ancak almanya daha güçlü olduğu için kazanıyor. -Umarım anlarsın
Ben de zaten Zoro'nun her türlü daha güçlü olduğunu düşünüyorum ama bazı arkadaşlar maalesef iş Zoro'ya gelince objektif olamıyor üzücü :D

Luffy'de mesela tanıyamıyor. Marco'yu hatırlamakta zorlanmıştı.
Demek ki 2 şekilde olabilir.

1-Aptallığından
2-Aklının tam yerinde olmamasından.

Killer için hangisini uygun görürsen artık. :D
Bende bu taniyip tanimama veya akil yerinde olmamasi kisminin güç konusuna etki etmedigini savunuyorum.Ustelik killerda belki pek akilli degildir tanimiyoruz ki adami.Baksana gülüşünden utandigi icin maske takan adama zeka konusunda ne diyebilirim ki:D

Güzel örnek luffy mesela saf akılsız ama güçlü killerde aynı aklı yok ama gücü yerindeydi
Silah farkı da var ya şimdi. Farklı bir silah kullanmak kolay olmasa gerek.
Luffy yumruktan anlar kılıçtan değil. Gördükte.
Killer da tırpanın ufak hali mi diyeyim ne denir bilmem ki onda uzmandı.
Onun yerine koca tırpanlar eline verilince tam gücüyle de dövüşemez bence.

Bende bu taniyip tanimama veya akil yerinde olmamasi kisminin güç konusuna etki etmedigini savunuyorum.Ustelik killerda belki pek akilli degildir tanimiyoruz ki adami.Baksana gülüşünden utandigi icin maske takan adama zeka konusunda ne diyebilirim ki:D
Killer akıllıdır. Öyle ki Kid'in onun sözüne kulak verdiği sahneler var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık