Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Buna hak veririm bak. Gerçekten Low’ın tayfa çok leş :D
Şu durumu Oda ölmeleri için çizdiyse şaşırmam. Ölmeleri için çizmediyse bile Law Wano'dan sonra iş peşine düşecekse (ki ben D.'yi onunla öğreneceğimizi düşünüyorum. Buda Luffy'den bağımsız bir yerde açığa çıkmayacağına göre) Luffy ile devam eder.Ekibini daha önce de yaptığı gibi Zou'ya gönderir.

Çok çöp öne çıkan adamları haklısın.

Bege'ye bakıyorsun Gutti ve Vito'su var. Bir şey yapmadılar ama bir şeyler ortaya koydular. Vito tayfayı yakaladı, Gutti atar falan yaptı.

Kid'e bakıyorsun Killer'ı, ağzından ateş atan adamı falan vardı.

Law'ınkiler ağlamaktan ve yakalanmaktan başka bişey yapmadı. Bepo çakma mink. :D Bepo cidden Kaido'nun tayfasındaki şu yarasa adamı ya da at kızı durdurabilir mi şüpheli gözüküyor.

Aynen öyle.
Adamın sanki sözde tayfası var. Tayfasıyla bu adam ne yaptı ki? Hiç. :D Sadece geçmişten gelen duygusal bağları var. Güçten yoksun olduklarını bildiği içinde Law kendinden uzak ama güvende tutmak istiyor olmalı.

Kid kaçınca Killer'ı aradı. Bege tayfasından ayrı hareket etmedi. Law?? Tayfası Wano da ama hasır şapkalar aptallık eder diye onları bırakıp bizimkilere takıldı. Gerçi Law'ın peşine Oda istese onları da eklerdi, hasır şapkalarla aynı karelerde görürdük. Ama yok. Bu tayfayla başka bir şey olacak. Law'ı da etkileyecek. Nedir göreceğiz. :D

Tabi lan ne sandın? :cool: Son anlara doğru onun seviyesine çıkabildi. Öncesinde yediği dayaklarla kaldı çocuk. Şimdi sıfırdan dövüşseler ne o kadar darbe yer ne de o kadar boşa yumruk sallamış olurdu. Kapı gibi k.hakisi var. :a:

@Wbrggrdrlfy
Ne söylesem yalan olur valla. Zaman, düşünce ve kişinin kendi geleceği... Hepsinden biraz var gibi. :/
Katakuri saldı yeağğğhh.

Şu durumu Oda ölmeleri için çizdiyse şaşırmam. Ölmeleri için çizmediyse bile Law Wano'dan sonra iş peşine düşecekse (ki ben D.'yi onunla öğreneceğimizi düşünüyorum. Buda Luffy'den bağımsız bir yerde açığa çıkmayacağına göre) Luffy ile devam eder.Ekibini daha önce de yaptığı gibi Zou'ya gönderir.

Aynen öyle.
Adamın sanki sözde tayfası var. Tayfasıyla bu adam ne yaptı ki? Hiç. :D Sadece geçmişten gelen duygusal bağları var. Güçten yoksun olduklarını bildiği içinde Law kendinden uzak ama güvende tutmak istiyor olmalı.

Kid kaçınca Killer'ı aradı. Bege tayfasından ayrı hareket etmedi. Law?? Tayfası Wano da ama hasır şapkalar aptallık eder diye onları bırakıp bizimkilere takıldı. Gerçi Law'ın peşine Oda istese onları da eklerdi, hasır şapkalarla aynı karelerde görürdük. Ama yok. Bu tayfayla başka bir şey olacak. Law'ı da etkileyecek. Nedir göreceğiz. :D
Dediğin gibi cidden fazlalıklar. Ölebilirler bana da mantıklı gelmeye başladı. Ama bunu Hawkins yapmamalı. Hawkins'e o kadar fırsat gelmişken yapmazsa kim yapar? Onu da Oda çizince görürüz artık.

Belki de tayfası ile ölür ve hüzünlü bir sahne olur. Sonunda buluşacağız Corazon... :D

Kata'nın Shiryu'yu o k.hakisiyle hissedebilmesi gerekiyor açıkçası.Ki yerini bulmak için bunu yapmasına pek gerek de yok.Etrafı mochiye çevirip bulabilir yerini.Kendisine yapılan saldırıyı görüp yine logia savunması yapabilir.Snakeman'dan çoğu darbeyi yemesinin sebebi ise yumruğun hızından ziyade yön değiştirebilmesiydi zaten.Hız olarak Kata Snakeman formundan geri değil.Hız olarak geri olan adam o yumruklardan öyle kaçamaz.Naruto'daki Lee'nin dediği gibi gözler görebilir ama vücudun buna ayak uyduramıyorsa pek bir anlamı yok.

Ray değil :) Ray, klasman dışı. Adamın zirvesi amiral+++

Zoro'yla karşılaşmasına diyelim ki 3 ay var. Meyvesinde pro olması için 3 aya mı ihtiyacı var ? O işi halletmiştir Shiryu.
Benim eksik olduğunu düşündüğüm yer kılıç ustalığı. Sağ kollar diğer komutanlardan ayrı bir yerde çiziliyor hep ağırlık olarak ve belli yönlerden en üst düzeyde oluyorlar. Marco'da meyveyle gelen inanılmaz yenilenme, Kata'da belki serinin en iyi gözlem hakilerinden biri var. Bakalım Shiryu'da nasıl olacak bu durum. Ben de meyvesinde kolay uzmanlaşacağını düşünüyorum çünkü meyvelere dair bilgiye sahip Karasakal. Meyvenin potansiyelini ve onla neler yapabileceğini bilirsen, uzmanlaşmak kolay olur diye düşünüyorum.

Len dalga mı geçiyorsunuz. Kata da meyve uyandırma var. Zemini mochi yapsa, zaten shiryunun yerini bulur. Shiryu havada uçmalı ki bulamasın. Hiç bir saldırı yapmaz ve öylece havada dursa katakuri yerini tespit etmek için oraya buraya saldırmak zorunda kalır.

Benim eksik olduğunu düşündüğüm yer kılıç ustalığı. Sağ kollar diğer komutanlardan ayrı bir yerde çiziliyor hep ağırlık olarak ve belli yönlerden en üst düzeyde oluyorlar. Marco'da meyveyle gelen inanılmaz yenilenme, Kata'da belki serinin en iyi gözlem hakilerinden biri var. Bakalım Shiryu'da nasıl olacak bu durum. Ben de meyvesinde kolay uzmanlaşacağını düşünüyorum çünkü meyvelere dair bilgiye sahip Karasakal. Meyvenin potansiyelini ve onla neler yapabileceğini bilirsen, uzmanlaşmak kolay olur diye düşünüyorum.
Dediğin gibi her sağ kolda özel bir güç var. Shiryu'da da Şeytani güç ve enerji dediğimiz olay çıkacak. Artı meyve ve meyveyi de Absalom'dan daha uç noktalarda kullanacak. Aksi halde sadece yerini tespit etmekle rakiplerini zorlayacağını düşünmüyorum. Onun dışında acayip hızlı bir adam. Bunu hem mahkumları keserken hem de Moria olayında gördük. Bu kadar hızlı bir adamın nerede olduğunu tespit etmek ve geçen bu sürede kesilmemek bile piyango zaten de ben yine de meyveyi ayrı bir boyutta kullanabileceğini düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık