Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tabi lan ne sandın? :cool: Son anlara doğru onun seviyesine çıkabildi. Öncesinde yediği dayaklarla kaldı çocuk. Şimdi sıfırdan dövüşseler ne o kadar darbe yer ne de o kadar boşa yumruk sallamış olurdu. Kapı gibi k.hakisi var. :a:

@Wbrggrdrlfy
Ne söylesem yalan olur valla. Zaman, düşünce ve kişinin kendi geleceği... Hepsinden biraz var gibi. :/

Tayfasına bağlasa bari bazı şeyleri. Bepo konusunda aklımı kurcalayan şeyler var benim aslında.

Oda, serinin başından beri kalp korsanlarından Bepo'yu vurguluyor. Tayfa ismi değil Bepo ve diğerleri olarak adlandırılıyorlar. Law adamlarından bahsettiğinde sadece Bepo'nun çizildiği 1-2 sahne var.
20 kişi de çizilmez zaten de 20sini de sürekli göstermiyor zaten. Penguin-Shachi dahil edebilir.)
Luffy bir çok tipte kişilikler görmüş olmasına rağmen Bepo ayrı ilgisini çekiyor. Law ile yolu kesiştiklerinde Bepo'yu sorması. Wano'da laf dinlemeyip zehirlenen kişinin sadece Bepo olması. Diğerlerinden biri olabilecekken Hawkins'in Bepo'yu ayrı yere taşıması. Ne yazık ki mink özelliklerini göremiyor oluşumuz.

Bunlar bana özellikle oluyormuş gibi geliyor. Sebebini bilemem.
İşte Law'ın en belirgin adamı Bepo muhtemelen özel olduğunu belirtmek için yapıyordur işte. Belki bir sulong mod görürüz onda ya da bir bakmışız Bepo'yu kırmışlar :D :D

Bepo gidici olabilir bak şaka maka. Sen şimdiden Bepo-Law avatarlarına geçiş yap. Manevi desteğini hissettir Oda'ya. Gidici olarak düşünüyorsa hissedip fikrini değiştirsin.

Bunu bana mı diyorsun haha. Eğer varlık gösteremeyeceklerse-şu saatten sonra hiç beklentim yok, mucize olmalı.- ben ölsünler istiyorum zaten. :hhh:

İşte Law'ın en belirgin adamı Bepo muhtemelen özel olduğunu belirtmek için yapıyordur işte. Belki bir sulong mod görürüz onda ya da bir bakmışız Bepo'yu kırmışlar :D :D
Özel adamıysa bir özelliğini görelim. Daha elektrosunu hızını görmediğimiz birinden sulong görmeyi de beklemiyorum. :oops: Sözde minkler çok hızlı olabiliyorlardı değil mi? Yakalanmaktan kaçamamışlar. :oops:

Üzgünüm ama Bepo minklerin yüz karası olabilir. :oops:

Özel adamıysa bir özelliğini görelim. Daha elektrosunu hızını görmediğimiz birinden sulong görmeyi de beklemiyorum. :oops: Sözde minkler çok hızlı olabiliyorlardı değil mi? Yakalanmaktan kaçamamışlar. :oops:

Üzgünüm ama Bepo minklerin yüz karası olabilir. :oops:
Buna hak veririm bak. Gerçekten Low’ın tayfa çok leş :D

O kadar duygusuz değilim aslında. Daha önce de dedim, ölürlerse üzülürüm Law ın üzülmesine ağlarım.
Amma tayfası içinde görünen köy kılavuz istemez. Bir başarı sadece başarı neleri var. Ağızları sıkı. Bu yeterli olmayacak, güçten fazla yoksun çizildiler. :(
Çok çöp öne çıkan adamları haklısın.

Bege'ye bakıyorsun Gutti ve Vito'su var. Bir şey yapmadılar ama bir şeyler ortaya koydular. Vito tayfayı yakaladı, Gutti atar falan yaptı.

Kid'e bakıyorsun Killer'ı, ağzından ateş atan adamı falan vardı.

Law'ınkiler ağlamaktan ve yakalanmaktan başka bişey yapmadı. Bepo çakma mink. :D Bepo cidden Kaido'nun tayfasındaki şu yarasa adamı ya da at kızı durdurabilir mi şüpheli gözüküyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık