Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle bence de.Mangada bariz olan şeyleri bile böyle kaçırmaları sadece oldukça garip geliyor bana.İnanılmaz da amiral fanı çoğu.Çok uçuk yorumlar görüyorum.Sabo,Marco,Katakuri vs Akainu anketinde Akainu alır diyenler vardı çok sayıda.
Bu üçlüyü alabilir yalnız. Mantıksız görmüyorum. Bu üçlü rastgele oluşturulmuş bir üçlü. Yanlış anlama Sağ kolları küçümsemiyor kimse Amirallerin güçlerinin temelinde ustalaştıkları meyve kullanımları var ve bunun yanında üst düzey haki kullanıyorlar. Yani olay sadece saf güce bakmıyor ya meyveye bakacak ya da tüm haki türlerinde üst düzey olacaksın ki şansın olsun. Bu üç karakterden Kata meyvesinin en uç limitlerinde kullandığını gördük diğerlerinden çok bir şey görmedik. Katanın meyvesi de ateş karşısında dayanıksız. Hakisi güçlü değil dodge atıp atıp vursa nereye kadar?

Mesela Sabo meyvesinde ustalaşsın ve şu üst düzey haki kullanımını ögrensin ben her amirele karşı %50 şans veririm.

Edit: Bu arada Mochi ateşe karşı dayanıklı mı diye araştırırken bir youtube sayfasına denk geldim kadının teki sadece yemek yiyor yüzü bile gözükmüyor 6.7M abonesi var? Yemek fetişi diye bir şey varda benim mi haberim yok?

Bu üçlüyü alabilir yalnız. Mantıksız görmüyorum. Bu üçlü rastgele oluşturulmuş bir üçlü. Yanlış anlama Sağ kolları küçümsemiyor kimse Amirallerin güçlerinin temelinde ustalaştıkları meyve kullanımları var ve bunun yanında üst düzey haki kullanıyorlar. Yani olay sadece saf güce bakmıyor ya meyveye bakacak ya da tüm haki türlerinde üst düzey olacaksın ki şansın olsun. Bu üç karakterden Kata meyvesinin en uç limitlerinde kullandığını gördük diğerlerinden çok bir şey görmedik. Katanın meyvesi de ateş karşısında dayanıksız. Hakisi güçlü değil dodge atıp atıp vursa nereye kadar?

Mesela Sabo meyvesinde ustalaşsın ve şu üst düzey haki kullanımını ögrensin ben her amirele karşı %50 şans veririm.

Edit: Bu arada Mochi ateşe karşı dayanıklı mı diye araştırırken bir youtube sayfasına denk geldim kadının teki sadece yemek yiyor yüzü bile gözükmüyor 6.7M abonesi var? Yemek fetişi diye bir şey varda benim mi haberim yok?
Ağır yaşamlar belgeselinde duymuştum ben de. Kadın çocuklarına bakabilmek için bir dönem bu işi yapmıştı.
Ama tabi sonrası kontrolden çıkıyor. Sonuçta sağlıklı birinin yapabileceği iş değil bu.
Bir çeşit internet fantezisi gibi düşün.

Ağır yaşamlar belgeselinde duymuştum ben de. Kadın çocuklarına bakabilmek için bir dönem bu işi yapmıştı.
Ama tabi sonrası kontrolden çıkıyor. Sonuçta sağlıklı birinin yapabileceği iş değil bu.
Shamless Veronica :S

Konu sapmasın madem Akainu alabilir mi bu üçlüyü?

En kötüsü bu da değil agzını şapırtadarak yiyor. İştahım kaçtı sabah sabah.

En kötüsü bu da değil agzını şapırtadarak yiyor. İştahım kaçtı sabah sabah.
Bunun için özel olarak talep alıyorlar. :hhh:
Yani hiç izlemedim, hiç bilmiyorum ama tahmin edebiliyorum. Sonuçta birisini yemek yerken izlemek için para veren birinin talepleri ne kadar normal olabilir ki?

Jinbe'yi bende tayfaya yakıştıramıyorum ya. Hiç estetik durmuyor.-bana göre- :oops: @William cutting
Nesini beğenmiyorsunuz yahu?
Güçlü, güvenilir, karizmatik.

Ben severim Jimbei'i.:)

Nesini beğenmiyorsunuz yahu?
Güçlü, güvenilir, karizmatik.

Ben severim Jimbei'i.:)

Bir arada olunca gözüme batıyor, sanki bizimkilerden biri değilmiş, yabancı gibi. :oops:
Uzun zamandır "sözde tayfada" esintisi verip bir kez bile tayfayla bir araya gelemeyişinden, yolculuk yapmadığından soğumuş olmamın etkisi de büyük,alışamadım. Yani demem o ki benim gözümde Wano son şansı geldi geldi yoksa gelmesin. :oops:
Benim dememle olacak şeyde değil ya neyse. :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık