Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşin hapishane kısmı Luffy için tatilden başka bir şey değil. Maalesef ki. 5. yonkou ile kral hakiye bayılan adamlar aynı şartta çalışıyor. Nasıl bir işkence ise :artiz:Bu arada...Oden Luffy'den güçlüdür.
Esas mantıksız olan o zaten.Ben sanmıyorum Kawamatsu için mesela aynı şartlarda irade kırılması bu adam için çok saçma.Çok uçuk şeyler denemeleri lazım bu adama olmayınca hücreye atmaları lazım.Uzuvları yok sanıldı örneğin.

Luffy'nin 5. imparator olduğu biliniyordur.Gazete ve haberler Kaido'ya ulaşıyor wano bilmese de.Kaido'nun çocuk eğlendirdiğini bilmesi gerek bu açıdan fakat biliyor gibi durmuyor.:bilmem: Tamam küçümsesin sallamasın anlarım da birliğine katacağın 5. imparatoru böyle yola getirmezsin azıcık akıl sahibiysen.

Şu an aklıma geldi tek mantıklı olan yıllar geçmesini beklemeleri.Yani Luffy Hyogoro gibi bir deri bir kemik kalacak da iradesi kırılacak.Coby amiral olur la o zamana kadar.:oops: Kaido o kadar bekleyecek adam da değil Joker hazırla çabuk ol diyordu.

Esas mantıksız olan o zaten.Ben sanmıyorum Kawamatsu için mesela aynı şartlarda irade kırılması bu adam için çok saçma.Çok uçuk şeyler denemeleri lazım bu adama olmayınca hücreye atmaları lazım.Uzuvları yok sanıldı örneğin.

Luffy'nin 5. imparator olduğu biliniyordur.Gazete ve haberler Kaido'ya ulaşıyor wano bilmese de.Kaido'nun çocuk eğlendirdiğini bilmesi gerek bu açıdan fakat biliyor gibi durmuyor.:bilmem: Tamam küçümsesin sallamasın anlarım da birliğine katacağın 5. imparatoru böyle yola getirmezsin azıcık akıl sahibiysen.

Şu an aklıma geldi tek mantıklı olan yıllar geçmesini beklemeleri.Yani Luffy Hyogoro gibi bir deri bir kemik kalacak da iradesi kırılacak.Coby amiral olur la o zamana kadar.:oops: Kaido o kadar bekleyecek adam da değil Joker hazırla çabuk ol diyordu.
Dur tam olarak buna bir şey deniyordu aha buldum yok ya neyse :oleyo2:

@Jiso şahsen ben Bigmom'dan bir üçlü salto bekliyorum bir kaç tane de axel bekliyorum çok artistik yuvarlanıyor. Muhtemelen bizi yuvarlanmalarından mahrum bırakmayacaktır :oleyo2:

Dur tam olarak buna bir şey deniyordu aha buldum yok ya neyse :oleyo2:

@Jiso şahsen ben Bigmom'dan bir üçlü salto bekliyorum bir kaç tane de axel bekliyorum çok artistik yuvarlanıyor. Muhtemelen bizi yuvarlanmalarından mahrum bırakmayacaktır :oleyo2:

Yazacaktım ama sansür izin vermedi diyorsun. :D

Mom tokatlayacaktır elemanı ama daha sonrasında yıkılan hapishanenin yıkıntıları arasında kalma ezikliği gösterebilir beklerim ondan.:alkis:

Beklemek de çok saçma. Tırnaklarını çekeceksin. Kawa'ya yapılan muamele bile çok daha kötü. Adama yıllardır zehirli balık yediriyorlar. Kid ve Killer'a bile işkence ediyorlar. Luffy'yi de utanmasalar pamuğa saracaklar. Bu kadar çifte standart, bu kadar akılsızlık olmaz. Kaido da salak. İradesi bu denli kuvvetli adam çalışmasına karşılık aldığı hayvan gibi yiyeceklerle bekle senin adamın olur. Ömrün yetmez senin onu görmeye. İşte biz kızıyoruz da bakma. Bunlar hep mangakanın b*k yemesi. Luffy'nin rakipleri böyle salaklıklar yapacak ki Luffy'nin işine yarasın. Yarın da kelepçeler çıkınca oooovvv Tanrım güç bedenimden şelale gibi akıyor der. Plot armor bile değil bu. Plot armor beşiğinde büyüdü Luffy resmen. Mangaka bu konuyu çok abartıyor.

Denizin 5.İmparator'u lakabı güç icin degil Big Mom'ın adasına yaptığı bir baskın(Morgans'ın deyimiyle) sonucunda bu lakabı aldı. Şayet ben Kaido'nun yerinde olsaydım bende eglenirdim ve fazla takmazdım Denizin 5.İmparator'uyla. Çunkü Kaido Luffy'nin bu unvanı Big Mom'ı zorlayacağindan ötürü almadığini bildigi icin yani -burda Bm'nin gucune bir gönderme cakiyorum- boyle yapmasi normal.

Luffy bu haliyle olsa olsa East Blue'nın 2.ci İmparatoru olur.1. Shanks. Şhin Sekai'de bu ünvanı alması çok erken ama mangaka artık Luffy'nin bilinmesini istiyor.

O bilmem kaç senedir burda. Bir çok kez kaçma girimisinde bulunmuştur. Ona büyük cezalar vermiştirler. Kolu bacağı kesik olabilir. Ya da ne yapsak kaçıyor denildiği için iyice bağlanmış olabilir.
Katılıyorum da, dediğim şey bütün bunlara rağmen adamı öldürmemişler.
Hala insanlara zarar veriyor hatta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık