Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haklısın ben de gıcık kapıyorum ama Queen bile ciddiye almıyor herifi. Sanki her an öldüreceği biriymiş gibi görüyor.

Queen'i nasıl düşündüğünü de gördük bu son bölüm de. Queen her an zarar verebileceğini öldüreceğini düşündüğü adamla şu an neden eglenmesin? Hyo Amca üzerinden Luffy ile oynuyor. Şimdi de Kid ve Luffy ile birlikte oynuyor.

Kaido'nun diğer herkesi öldürdüğünü görmek yine tamam diyeceğim. Adam Shuten'den tut , Denjiro'ya kadar herkesi hayatta tutuyor. Luffy'i de gücüne katacağı biri olarak gördü. Hala tam tehlike olarak görmüyor.

Oden'i öldürmüş olabilir. Çünkü Öden cidden tehlike yaratacak güçte çıkma ihtimali olan biri.
Kawamatsu'yu bile öldürmemişler. Adam madende de çalışmıyor.
En son balık kılçığıyla adam mıhlıyordu.

Kawamatsu'yu bile öldürmemişler. Adam madende de çalışmıyor.
En son balık kılçığıyla adam mıhlıyordu.
O bilmem kaç senedir burda. Bir çok kez kaçma girimisinde bulunmuştur. Ona büyük cezalar vermiştirler. Kolu bacağı kesik olabilir. Ya da ne yapsak kaçıyor denildiği için iyice bağlanmış olabilir.

Luffy açısından tek sorun gücünün adamı muamelesi yapmamaları. Ama bu Luffy ile alakalı değil jenerasyon ile alakalı. Görüyoruz ki Kid'e de aynı muameleyi yapıyorlar. Bu arc bu gibi şeyler değişir insallah. Bir Yonkou indirdikten sonra hala daha küçümseyeceklerini düşünmüyorum. Oda da vazgeçin bu sevdadan.

Adam Katakuri'yi indirmiş. Queen küçümsüyor. Tek mantıklı açıklama Queen'in bilmiyor olması olurdu.

Yonkou ve Sağ kol arasının uçurum olacağı sonucuna varıyoruz mesajınla :) İyı yerden yakalamışsın.

Hatta ekleme yapayım mesajına:
Katakuri'nin engelledigi Luffy'nin, Bm'nin Katakuri'ye "Sen kimsin" çekmesi orneklerle cogaltilabilir.

Big Mam dan bir halt beklemiyorum, Queen tek bile atabilir. Gelen giden Big Mam a zaten Nami bile bulutunu çaldı. Daha ne olacak? Kos koca Yonkou en iyi adamı mı geri vites atacak. Luffy de gene ana karakter torpiliyle sıyrılır, üstüne Kidleri kurtarır bizde vay be sksbdjdj Lütfi ne yaptın deriz. Öyle hadi bay.

O bilmem kaç senedir burda. Bir çok kez kaçma girimisinde bulunmuştur. Ona büyük cezalar vermiştirler. Kolu bacağı kesik olabilir. Ya da ne yapsak kaçıyor denildiği için iyice bağlanmış olabilir.

Luffy açısından tek sorun gücünün adamı muamelesi yapmamaları. Ama bu Luffy ile alakalı değil jenerasyon ile alakalı. Görüyoruz ki Kid'e de aynı muameleyi yapıyorlar. Bu arc bu gibi şeyler değişir insallah. Bir Yonkou indirdikten sonra hala daha küçümseyeceklerini düşünmüyorum. Oda da vazgeçin bu sevdadan.

Adam Katakuri'yi indirmiş. Queen küçümsüyor. Tek mantıklı açıklama Queen'in bilmiyor olması olurdu.
İyi Shanks'ın eline düşmemiş. En acımazsız o çıktı. :D

O kalibredeki adamların hemen hemen hepsi böyle. Özellikle Luffy'e karşı. Kaldı ki adamların köpek çektiği Jack dağa, taşa, amirale, dev file kafa atabilen biri. Yıkımcıların bu tavırları o yüzden çok sırıtmıyor.

Haklısın ben de gıcık kapıyorum ama Queen bile ciddiye almıyor herifi. Sanki her an öldüreceği biriymiş gibi görüyor.

Queen'i nasıl düşündüğünü de gördük bu son bölüm de. Queen her an zarar verebileceğini öldüreceğini düşündüğü adamla şu an neden eglenmesin? Hyo Amca üzerinden Luffy ile oynuyor. Şimdi de Kid ve Luffy ile birlikte oynuyor.

Kaido'nun diğer herkesi öldürdüğünü görmek yine tamam diyeceğim. Adam Shuten'den tut , Denjiro'ya kadar herkesi hayatta tutuyor. Luffy'i de gücüne katacağı biri olarak gördü. Hala tam tehlike olarak görmüyor.

Oden'i öldürmüş olabilir. Çünkü Öden cidden tehlike yaratacak güçte çıkma ihtimali olan biri.
Yani mantıklı gelmiyor yine de.Savaşçı ruhu çok deli dediğin adamı böyle kıramazsın.Azıcık kafayı çalıştırmaları lazım ama mangaka istemeyince çalıştırmıyorlar.

5. imparatordan da mı güçlüymüş bu Oden.Yonko seviyesi diye mi öldürdüler yani.Pek sanmıyorum direk samurayların başına tehdit diye öldürmüşlerdir.

Yani mantıklı gelmiyor yine de.Savaşçı ruhu çok deli dediğin adamı böyle kıramazsın.Azıcık kafayı çalıştırmaları lazım ama mangaka istemeyince çalıştırmıyorlar.

5. imparatordan da mı güçlüymüş bu Oden.Yonko seviyesi diye mi öldürdüler yani.Pek sanmıyorum direk samurayların başına tehdit diye öldürmüşlerdir.
İşin hapishane kısmı Luffy için tatilden başka bir şey değil. Maalesef ki. 5. yonkou ile kral hakiye bayılan adamlar aynı şartta çalışıyor. Nasıl bir işkence ise :artiz:Bu arada...Oden Luffy'den güçlüdür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık