Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arc Zoro'nun Quenn hariç herkesi alacağını iddia ettiniz. Yeni giren karakterlerden iddianiza dahil etmediğiniz tek bir kişi bile kalmadı. Zoro bunlardan birini alınca da burada caka satacaksınız. Vallahi korkulur sizden.
Güçlü karakterlerden bahsediyorum ben, Komutanlardan birini alacak diye. Komutan olayının op evreninde baya sağlam bir pozisyon olduğu da belli. Özellikle üç tane komutanı varken Kaido'nun.

Jack olabilir bak ona itirazım yok. O seviyede birisini indirecektir bence de. Yalnız iş ciddiye binince niye King'den Jack'e düştük onu anlayamadım. Haftalardır King'i indirecek goygoyu yapıyordunuz oysaki. :S
Aslında iş ciddiye binince oynaşanın sen olduğu ortada, bak komutan diyoruz en küçüğü bin kağıt, daha ne diyeyim ?

Benim için Zoro'nun bir komutan indirmesi yeterli olur, ha King'i indirirse bal kaymak olur. Tabi bak sana işin şu kısmını da söyliyeyim öyle Luffy gibi vs atarsa gene kazanırsın, yani kaçma olursa başka biri yardım ederse falan. Bak bu son teklifim, King, Queen, Jack fark etmez birini indirecek diyorum var mısın ?

Edit: Profilden nesine olduğunu konuşalım xD

Son düzenleme:
Güçlü karakterlerden bahsediyorum ben, Komutanlardan birini alacak diye. Komutan olayının op evreninde baya sağlam bir pozisyon olduğu da belli. Özellikle üç tane komutanı varken Kaido'nun.

Aslında iş ciddiye binince oynaşanın sen olduğu ortada, bak komutan diyoruz en küçüğü bin kağıt, daha ne diyeyim ?

Benim için Zoro'nun bir komutan indirmesi yeterli olur, ha King'i indirirse bal kaymak olur. Tabi bak sana işin şu kısmını da söyliyeyim öyle Luffy gibi vs atarsa gene kazanırsın, yani kaçma olursa başka biri yardım ederse falan. Bak bu son teklifim, King, Queen, Jack fark etmez birini indirecek diyorum var mısın ?
Hmm. Bence Jack Neko ve İnuya verilecek. Quenn ve King'i ise asla alamaz. Girebilirim ben de bir iddiaya.

Varım. King ve Queen'e gücü yetmeyeceği için, Jack ile de senaryo gereğinden dolayı dövüş olmayacak.

Bence asıl soru "Zoro bir komutanla savaşacak mı/komutanı yenecek mi?"'den ziyade.

"Zoro, King'e karşı,
Sanji, Queen'e karşı yanında kimle savaşacak?"
Olmalı.

Kimi alacak peki uyduruk ninjaları mı ? xD Sen iddada kaybedersen Luffy'nin tek yeme analizi konusu aç bence nasıl öneri ? :)
Bilmem. İçlerinde 2-3 tane sağlam olanı var gibi duruyor. O olmazsa Bigmom korsanlarıyla da bir çatışma yaşanabilir. Dahası King'e yine girişebilir ama tek başına olmaz. Yanında birisi daha olacaktır. Seçenek bol aslında.

Neyin analizini açayım la? Her şey ortada zaten, tek hamlede pert oldu garibim. :D

Bilmem. İçlerinde 2-3 tane sağlam olanı var gibi duruyor. O olmazsa Bigmom korsanlarıyla da bir çatışma yaşanabilir. Dahası King'e yine girişebilir ama tek başına olmaz. Yanında birisi daha olacaktır. Seçenek bol aslında.

Neyin analizini açayım la? Her şey ortada zaten, tek hamlede pert oldu garibim. :D
Neden sopanın kairoseki olmadığını neden nefes nefese kaldığını falan anlatırsın işte.Luffy fanlarının rüya görmesine engel olacak şekilde irdelersin olayı. :D

Zoro bir prenses için tüm Wano'yu yakacak Kaido için bile tek başına deneyecek. :cool: Hep Luffy yapacak değil ya sıra Zoro'da.Öyle olacak gibime geliyor fazla sinir yapması sanki bir işaret.

Neden sopanın kairoseki olmadığını neden nefes nefese kaldığını falan anlatırsın işte.Luffy fanlarının rüya görmesine engel olacak şekilde irdelersin olayı. :D
O konu hakkında benim gözümde iki ihtimal var.

1-) Ortada anormal hiçbir şey yok. Var gücüyle daldıktan sonra nefes nefese kalan Luffy'ye Kaido öyle bir vurdu ki bizimkinin feleği şaştı. Kairosekili sopa falan bilmem ben. Herif yapıştırdı geçti. :/

2-) Küçük bir ihtimal de olsa şöyle bir şey var. Luffy tek yemeden hemen önce Kaido ile göz göze geldiğinde telaşlanmıştı. Belki de Kaido'nun h.hakisi baskın geldiği için Luffy tamamen geleceği göremez hale gelmiştir.

O sahneden bağımsız olarak h.hakiden böyle bir şey beklediğimi defalarca kez belirtmiştim zaten. Oradan da olayı Bigmom'a bağlamıştım. Bu kadının aşılmaz gibi duran b.haki savunmasını ancak h.haki bozabilir diye. Kadın sadece ruhsal çöküntüde olduğu zamanlarda hasar alıyor. Aksi halde imkansız duruyor. Anahtar; ruhsal çöküntü yaşatmak yani. Bu çöküntüyü h.haki sağlayabilir görüşündeyim. Bakacağız artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık