Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana niye bahane buluyorsun o gün :artiz:

Bana bahaneyi arc bitip Zoro komutan indiremediği zaman bulmalısın. Güzel bir gün olmayacak o gün çünkü :oleyo2:
Kolayı var aga. İddiaya gir hemen. Söylediğin şey olmazsa iki hafta foruma girmeyeceğine dair söz ver olsun bitsin. Sen dönmeye unutulur zaten xd

Öyle iddia mı olur hiç çekiciliği yok :artiz:

Hem bizim Zoro'ya güvenimiz tam komutan indiremeyeceğini Luffyciler bile söyliyemez şuan :byee:
Bu arc için Zoro'ya biçtiğiniz komutan King değil mi? Açık açık söylüyorum öyleyse. :/ Zoro, King'i indiremez. Diğer aday Jack ise belki. Kedi-kopek varken o da zor gerçi.

İşte komutanın kim olduğuna bağlı. King seviyesinde birisini sittin sene indiremez diyorum bu arc'ta. Daha ne diyeyim? :/
Komutan diyoruz yetmiyor King diyorsun sonra da kendi kendine bahane mi uyduruyorsun xD

En kötü komutanın Jack olduğunu unuttun heralde. Zoro sen nelere kadirsin kısmi hafıza kaybı verdiriyor insanlara.

Eğer komutan indiremez diyorsan girelim iddiaya, hadi gel hikaye anlatmaya gerek yok :gamyon:

Bu arc Zoro'nun Quenn hariç herkesi alacağını iddia ettiniz. Yeni giren karakterlerden iddianiza dahil etmediğiniz tek bir kişi bile kalmadı. Zoro bunlardan birini alınca da burada caka satacaksınız. Vallahi korkulur sizden.

Komutan diyoruz yetmiyor King diyorsun sonra da kendi kendine bahane mi uyduruyorsun xD

En kötü komutanın Jack olduğunu unuttun heralde. Zoro sen nelere kadirsin kısmı hafıza kaybı verdiriyor insanlara.

Eğer komutan indiremez diyorsan girelim iddiaya, hadi gel hikaye anlatmaya gerek yok :gamyon:
Jack olabilir bak ona itirazım yok. O seviyede birisini indirecektir bence de. Yalnız iş ciddiye binince niye King'den Jack'e düştük onu anlayamadım. Haftalardır King'i indirecek goygoyu yapıyordunuz oysaki. :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık