Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen ne diyorsun ya kadın bugunu bulmuş olayın, hamile kalmaya devam ettikçe kimse dokunamıyor. Ölümsüzlük şifresi gibi bir şey :oleyo2:
:hhh:

Oda da bize kakalıyor her ırktan insanın bir arada yaşadığı bir ülke yaratmaya çalışıyor diye.
Halbuki kadın bir hamileliği bitince diğeri başlasın da kimse ona el süremesin, böylece korsanlık basamaklarını burnu bile kanamadan yükselsin diye karşısına çıkan ilk adamdan çocuk yapıyor. :fool:

Oda da bize kakalıyor her ırktan insanın bir arada yaşadığı bir ülke yaratmaya çalışıyor diye.
Halbuki kadın bir hamileliği bitince diğeri başlasın da kimse ona el süremesin, böylece korsanlık basamaklarını burnu bile kanamadan yükselsin diye karşısına çıkan ilk adamdan çocuk yapıyor. :fool:
Bu kadın hamileyken gelseymiş ya Kaido'nun yanına. Kimse dokunamazdı o da rahat rahat alırdı Luffy'i giderdi. :oleyo2:

Erkekler cinsel obje değildir!!!

Ben de bendeki fanlıkla Zoro'yu birleştiririm ama forumun geri kalanı için hoş şeyler olmaz xD

Not: Şuan birleştirmemiş halimle yazıyorum.

Hayatım fanfictionla geçer gayet hoş olur düşünüyorum da xD
Bence yeterince yaman Zorocumuz var sağolsunlar. Okurken göz seğirmesine neden olacak kadar forumda Zoro hakkında fantastik şeyler yazılıyor zaten.:gamyon:
Biz anti-Kılınç Terör Örgütüne öyle bir kötülük yapmayacaksın dimi?:utangac:

Var. Roger yeni doğmuş bir çocuğun günahı yoktur diyor Garp'a. Big Mom 20 yıl öncesinde felan baya üretkenmiş. Bu kadın o sıra büyük ihtimal Smoothie'ye hamile. Roger her şeyin sesini duyan biri. Çocuğun da sesini duymuştur.

Roger'ın düşünce şekli ile de birleştiğinde Big Mom'a kıymadan oradan çekip gitti çok açığa çıkıyor. Aynı adam WB'ye 20 yıl sonrasında bile sizlayan yara bırakmış. Demek ki istese Big Mom'a da aynını yapar. Zira WB> Big Mom.

Big Mom Roger'a giderken nereye Roger demiştir. Roger da benim bebek katili yapma kadın git pastani ye demiştir. Big Mom buna nasıl bilebilirson ben bile bilmiyorum daha dediği sıra Roger her şeyin sesini duyabiliyorum demiştir.

Big Mom da Roger'ın her şeyin sesini duyabildigni bu şekilde öğrenmiştir. Her şey birbiriyle bu kadar bağlantılı.
Bana senaryo yazıyorsun hep derken en kral senariste dönüşmen.... baya bir ibretlik.:alkis::hhh::hhh:

Bence yeterince yaman Zorocumuz var sağolsunlar. Okurken göz seğirmesine neden olacak kadar forumda Zoro hakkında fantastik şeyler yazılıyor zaten.:gamyon:
Biz anti-Kılınç Terör Örgütüne öyle bir kötülük yapmayacaksın dimi?:utangac:
Hayal gücüm o kadar gelişmediği için hiç o işe bulaşmayı düşünmüyorum xD

Bu kadın hamileyken gelseymiş ya Kaido'nun yanına. Kimse dokunamazdı o da rahat rahat alırdı Luffy'i giderdi. :oleyo2:
Heeeee...
Biz de diyoruz, bu kadın yonkou ama kendi adasında rezil oldu, bu nasıl olur diye...
Meğer menepoza girdiğinden.
Bak işte bütün başarılarını hamileliği sayesinde yapınca hamile kalma yeteneği ortadan kalkınca özüne döndü kadın. :good:

Erkekler cinsel obje değildir!!!
Onun bedeni onun kararı. :hıh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık