Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'yu farklı tuttuğu gerçek zaten. Onda aynı düşünüyoruz. Ancak Kaido konusunda katılamayacağım. Kaido'dan tek yese karizması mı gidecekti? Veyahut başka bir rakip karşısında ezilse karizması neden gitsin? Zaman atlaması öncesi bir çok kez dayak yemedi?
Karizması çizilmez zaten. Ama ortamdan çekmesi falan karakterin inandırıcılığına götürüyor bende. Adam seri başından beri 1 defa bile yonko ile karşılaşmamış mesela. Hani bu Nami'nin Robin'in başına gelse tınlamam da tayfanın ikinci adamına olunca insan sorguluyor ister istemez.

Karizması çizilmez zaten. Ama ortamdan çekmesi falan karakterin inandırıcılığına götürüyor bende. Adam seri başından beri 1 defa bile yonko ile karşılaşmamış mesela. Hani bu Nami'nin Robin'in başına gelse tınlamam da tayfanın ikinci adamına olunca insan sorguluyor ister istemez.
Olabilir. Oda ne amaçlıyor bilemiyorum. Ben karşılaşmasını isterdim şahsen.

Lan olum Sanji dediğiniz karakter 820 doruikilik karakter tarafından patates edilirken 20-30 bölüm sonra nerdeyse 3 katı dorukiye sahip adamı normal tekmeleriyle ağlatıyordu.O zaman nerdeydi bu kusursuz mantığınız :D Diyorum ya zaman geçtikçe forumda adam akıllı seriyi takip eden üye sayısı azaldı.Herkes kendi kafasında karakterleri belli bir kalıba sokmuş o kalıptan dışarı çıkınca yok bal yok zorlama.Ulan oku geç.Güç konusunda en son mantığa oturtulcak seridir OP.Al tek yediği Kaido’yu dövecek Luffy.

Lan olum Sanji dediğiniz karakter 820 doruikilik karakter tarafından patates edilirken 20-30 bölüm sonra nerdeyse 3 katı dorukiye sahip adamı normal tekmeleriyle ağlatıyordu.O zaman nerdeydi bu kusursuz mantığınız :D Diyorum ya zaman geçtikçe forumda adam akıllı seriyi takip eden üye sayısı azaldı.Herkes kendi kafasında karakterleri belli bir kalıba sokmuş o kalıptan dışarı çıkınca yok bal yok zorlama.Ulan oku geç.Güç konusunda en son mantığa oturtulcak seridir OP.Al tek yediği Kaido’yu dövecek Luffy.
Topragim dövecek belki ama nasil? :D Adam g4e kafa atti, sonra bizi rahatsiz eden sineklere yaptigimiz gibi adam offleyip tek atti. Zor, cok zor, imkansiz bence suan icin. Ilerde kk olucak zaten bizim cocuk, ama suan imkansiz.

Güçle ilgisi yok ya. :D Karakterin işlenişi ile ilgili. Hala aynı Sanji diyorsan bilemem.

WCI hariç Sanji bildiğimiz Sanji.
Son sayıdaki yüz ifadesi çok itici yahu. Eskiden de güzel bir kadın görünce bir değişirdi yüzü ama semptatikti yine. Melorinnnn diye merdivenden kayarak güverteye konar, masanın etrafında dönüp servis yapardı vs. Ben çok severdim o Sanji'yi. Zaman atlaması sonrası bir süre sürekli tekrarlayan aşırı burun kanaması, WCI'nın ilk yarısı falan felaket hep.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık