Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoiler konusu açılalı anca 12 saat oldu ama 1000 tane mesaj atmışsınız.
Doymamışsınız, başka başka konulara da bulaşmışsınız.

Ama "Bölüm fos çıktı." diyorsunuz. Anlamıyorum. Bölüm fos çıktıysa bu kadar ne konuştunuz?
Ağlaşıyonuz mu la orada? :oleyo2:
Fos bölüme bu kadar konuşuyorsanız, bekleneni verse ne yapacaktınız? Sokaktan dayıları çevirip bölümü mi anlatacaktınız? Televizyona falan mı çıkacaktınız?:oleyo2:
Dışarıdan izleme, gel sen de katıl.

Kim demiş fos bölüm diye. Göster hemen linç edelim onu.
"944 boş çıkacak mı?" anketinde bugün bir iki kişi öyle dediydi.

Dışarıdan izleme, gel sen de katıl.
Şu her yerde spoiler olayına yöneticilerin bu kadar müdahalesiz kalmış olması beni pasif direnişe itti.
Meraktan çatlasam bile (ki kesinlikle çatlamıyorum :artiz:) girip bakmam o konuya. :hıh:

Resmen bölüm hakkında, bölüm yayınlanmadan bilgi almama hakkımız yokmuş. :of:

Şu her yerde spoiler olayına yöneticilerin bu kadar müdahalesiz kalmış olması beni pasif direnişe itti.
Meraktan çatlasam bile (ki kesinlikle çatlamıyorum :artiz:) girip bakmam o konuya. :hıh:

Söylemek istemiyordum ama... Law... Şey.. :ühü::ühü:
BÖLÜMDE YOK :ehe:

Söylemek istemiyordum ama... Law... Şey.. :ühü::ühü:
BÖLÜMDE YOK :ehe:
:hhh:
Ben zaten tahmin ediyordum onu. Geçen bölümden beri diyorum. "Zoro-Sanji şovu zamanı orada 3. bir kişiye yer yok."
O yüzden spoiler'ı tıklarken şakasına bir resim falan bekliyordum.
Ama şaşırttın bak. Helal olsun. :sapkali:

Diyorum size, anlamıyorsunuz. Oda bu adamı düzgün işleyemiyor işte. Tayfasını kurtarmak için ortadan bir kayboldu 24 saati geçti, adamdan hala ses yok. Mümkün mü yahu o kadar zaman biri şey yapamaması o meyveyle falan?
Ah Oda ah. :artiz:

EKLEME: Bir de Law'a bir şey olsa @traokun yıkardı ortalığı sana kalmadan. Bana falan haber verirdi yani. :fool:

Bir oturun, soluklanın.. Derin derin nefes alın. Sonra bir gusl abdesti. Sonra gelin oturun..

Zoro kim, misyonu, tayfadaki ve serideki yeri ve önemi ne, karakter tasarımı, hayali vs. Bu konular hakkında bir düşünün. Sonra Killer'la kıyaslayın :byee:

Forumda ister istemez maruz kalırsın.

:hhh:
Ben zaten tahmin ediyordum onu. Geçen bölümden beri diyorum. "Zoro-Sanji şovu zamanı orada 3. bir kişiye yer yok."
O yüzden spoiler'ı tıklarken şakasına bir resim falan bekliyordum.
Ama şaşırttın bak. Helal olsun. :sapkali:

Diyorum size, anlamıyorsunuz. Oda bu adamı düzgün işleyemiyor işte. Tayfasını kurtarmak için ortadan bir kayboldu 24 saati geçti, adamdan hala ses yok. Mümkün mü yahu o kadar zaman biri şey yapamaması o meyveyle falan?
Ah Oda ah. :artiz:
Adamın üstüne gitmiyor, ne zaman gitse başına iş geliyor çünkü.

Adamın üstüne gitmiyor, ne zaman gitse başına iş geliyor çünkü.
Ya yok.
Gidemiyor.
Sevgili senaryosuyla çelişiyor çünkü. :artiz:

Bazen bazı karakterler, bazı dinamikler, bazı ilişkiler vs, yazarın kafasındaki senaryodan bağımsız şekilde kendi yolunu çizer.
Yazar yeterince yetenekli ve değişikliğe açık değilse (Oda'nın yeteneği one piece evrenini kaldıramıyor artık, ya da bilmiyorum, belki de en başından beri kaldıramıyordu, Shanks'ın kolunu düşününce) dengeyi sağlayamıyor. Zorlama şeyler yapıyor.
Law'un duruma da öyle mesela.

Ya yok.
Gidemiyor.
Sevgili senaryosuyla çelişiyor çünkü. :artiz:

Bazen bazı karakterler, bazı dinamikler, bazı ilişkiler vs, yazarın kafasındaki senaryodan bağımsız şekilde kendi yolunu çizer.
Yazar yeterince yetenekli ve değişikliğe açık değilse (Oda'nın yeteneği one piece evrenini kaldıramıyor artık, ya da bilmiyorum, belki de en başından beri kaldıramıyordu, Shanks'ın kolunu düşününce) dengeyi sağlayamıyor. Zorlama şeyler yapıyor.
Law'un duruma da öyle mesela.
En iyisi Law'u seriden çıkarmak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık