Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E Law sence Zoro'dan güçlüyse listene niye koymadın?
Kimden çekindin?
Arc sonunda nr olur
Zoroyu listeme almadim ki :( Lawu neden alayim ne alakka?

• Kaido BM
  • Luffy King
  • Smoothie Queen
  • 9dan 3, Inu Neko Jack (senin için kawa da koydum)
Bu listede Zoro yok ki Law neden yok diyorsun. Ustekilerden sonra muhtemelen

• Kid- Law
  • Zoro - Sanji - Drake - Hawkins
Falan gelir sanırım. Demedim Lawa bir sey. Zoro da ovmedim hani :( bunlat gene tahmini. Ciddiye alınarak da listelemedim. 2 bölüm sonra fikrim değişir

Son düzenleme:
Güç vs falan derken ban yiyecek duruma gelmeyelim alakasiz diye :D buradan yaziyim

Zoroyu listeye koymadim ya :D Law bence de güçlü Zorodan da arc sonu ben tam zitti olacağını düşünüyorum. Kawa çıksın hele kollu bacakli ben ona göre dusunucem. Hyo zaten kesinlikle kurtarilmasi gereken adam dedi ona

Kawamatsu sağlam çıkarsa o 3 samuray + 2 mink en sağlam müttefik olur Luffy'e. Law ve Kidden bile daha sağlam olur
E Law sence Zoro'dan güçlüyse listene niye koymadın?
Kimden çekindin?
Arc sonunda ne olur bilemeyiz tabi ama ben bu arc Law'un meyvesini uyandırmasını bekliyorum. Karşısında Kaido var, bu şekilde hiç şansı yok.
Ki o adamın o meyveyi şimdiye kadar uyandırmamış olması zaten mantıksızdı.

Böyle olursa eğer arc sonunda hala Zoro'dan güçlü olacaktır bence.

Kawamatsu konusunu ise bence tartışmaya gerek yok.
Adamı senelerdir zehirli balıkla besliyorlar, adam o balığın kılçığıyla adam mıhlıyor.
Açlıktan falan da bayılmaz yani.

Zoroyu listeme almadim ki :( Lawu neden alayim ne alakka?

• Kaido BM
  • Luffy King
  • Smoothie Queen
  • 9dan 3, Inu Neko Jack (senin için kawa da koydum)
Bu listede Zoro yok ki Law neden yok diyorsun. Ustekilerden sonra muhtemelen

• Kid-
  • Law Zoro - Sanji - Drake - Hawkins
Falan gelir sanırım. Demedim Lawa bir sey. Zoro da ovmedim hani :(
Sen Zoro'dan güçlüler listesi yapmamış mıydın?

Sen Zoro'dan güçlüler listesi yapmamış mıydın?
Hayır ilk 10 yaptım Wanodakilerin.

Kawa için güçlü zaten yahu. Ben kolu bacağı yoksa diye dedim zaten. 3 samuray ayrı söylendi zaten.

Tekrar edeyim tahmin hepsi. Vay şöyle vay böyle denilip önüme koyanlar olmaz umarım

Son düzenleme:
Hayır ilk 10 yaptım Wanodakilerin.

Kawa için güçlü zaten yahu. Ben kolu bacağı yoksa diye dedim zaten. 3 samuray ayrı söylendi zaten.

Tekrar edeyim tahmin hepsi. Vay şöyle vay böyle denilip önüme koyanlar olmaz umarım
Heee. Ben Zoro'dan güçlü olanların listesi sandım.
Aslında ilk 10'da Law'un da olması gerekir. Karşına yonkou almışsın. İlk ona girememek ne demek?

Ama her ne kadar mantıken böyle olması gerekse de elde bunu destekler veri olmadığından ilk ona yazamamak normal tabi.
Kawamatsu içinse ben amiral seviyesi dediydim. Beklentim büyük adamdan. Belki şu hali olmaz ama en azından 13 yıl öncesi öyleydi.
O yüzden bence garanti ilk beşe bile girer.

Dof-Kata konusuna gelmiş yine muhabbet bir yerde.Kata uyanış açmadan block mochiyle ağzına vurur Doffy'nin.Rayleigh'in bile dünyadaki en güçlü adamlar arasında dediği bir adam Katakuri.G4ü göremeyen bir adamla bir tutulması bile oldukça abes.

Heee. Ben Zoro'dan güçlü olanların listesi sandım.
Aslında ilk 10'da Law'un da olması gerekir. Karşına yonkou almışsın. İlk ona girememek ne demek?

Ama her ne kadar mantıken böyle olması gerekse de elde bunu destekler veri olmadığından ilk ona yazamamak normal tabi.
Kawamatsu içinse ben amiral seviyesi dediydim. Beklentim büyük adamdan. Belki şu hali olmaz ama en azından 13 yıl öncesi öyleydi.
O yüzden bence garanti ilk beşe bile girer.
Amiral seviyesi seylerine girmeyelim bence. Onlar ayrı bir seviye. Max max max Oden olabilir ama o da çok zor. 13 yıl önce de amiral sanmıyorum. Serinin zirve isimlerinden çünkü bunlar. Yonkolar amiraller falan. 9'dan da çıkmaz

Ben Law'un Jack üstü çıkacak seviyeye geldiğini göremedim henüz ondan. Dediğim gibi 2 işaret verir yuksekltirim. Bu konuda öyle sevmiyir görmüyor olayi olmaz yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık