Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En azından bizim bahaneler mangada ge.iyor, bak hiç olmamış kazanmalar üzerinden yürümüyoruz, ne oldu page one işi kesin kazanmış mı ? Tabi len benim hatam olayın mangada gösterilmesine ne gerek var öyle deriz geçer gider xD
Senaryo bahanesi mangada geçmiyor.
Oo bahane olduğunu kabul etmişsiniz. Bu da güzel bir başarı.

Açlıktan bayılmıştır bir yerde:hhh:
En azından bizimki açlıktan bayılıyor, seninkinde karakter sıfırın altında.

Bana o isimle seslenme !!! İki kare sonrası o isim yüzünden aldığım ödül ile Zoro'dan fazlayım ama kız gene gitti ühühühü :oleyo2:

@Wbrggrdrlfy burda yaptığımız muhabbet eskiye dayanıyor aramızdaki bir mesele yani xD Takılıyoruz bir birimize yani anladın mı ?

En azından bizimki açlıktan bayılıyor, seninkinde karakter sıfırın altında.

Bana o isimle seslenme !!! İki kare sonrası o isim yüzünden aldığım ödül ile Zoro'dan fazlayım ama kız gene gitti ühühühü :oleyo2:
En azından düşmanının önünde eğilip güçsüzüm eğiiit benii babaaağ demedi.:(

@Alpamis Koka'yı gördün mü kokayı, bir bölüm daha hevesler kursakta kaldı hahahaha, Franky'nin Zoro'yu kurtaracağı bölümde karşılaşmak niyetiyle :hhh:

@Alpamis Koka'yı gördün mü kokayı, bir bölüm daha hevesler kursakta kaldı hahahaha, Franky'nin Zoro'yu kurtaracağı bölümde karşılaşmak niyetiyle :hhh:
Önceki bölüm koka vardı zaten. Bu bölüm Zoro baamış olabilir. Zoro'yu 7/24 kokali görmedik zira.

Ha yine çokta onemi yok.:D Bunlar küçük noktalar. Sadece görüneni söyledim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık