Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karakterlerin seviyesi veya darbe güçleri aynı olsa bile fark etmezdi. Luffy darbe öncesinde de sonrasında da hayatının dayağını yedi. Kata dövüşünde Luffy'nin gösterdiği dayanıklılık ve irade çok ayrı bir seviyedeydi. Zoro muhabbetine girmiyorum, tartışmalar bir yere varmıyor ne de olsa.
Zoro Katakuri'ye Luffy kadar dayanmak zorunda değil, adam kılıç kullanıcısı, iki kere kesse olay bitiyor zaten :)))))))))))))))99

Yok yani, hani insanlar mutsuz oluyor ya Luffy'nin Katakuri'ye bu kadar dayanmasından, Zoro'nun bakıyoruz Mr.1 ile olan dövüşüne, Kaku ile olan dövüşüne aynı kalibrede absürtlükler var. Zoro'yu rakipleri milyon kere kesiyor bişi yok. Luffy'e rakibi milyon kere vuruyor bişi yok :T

edit: neyse zoro yu bu tartışmaya kattığım için pardon.

Son düzenleme:
Yok yani, hani insanlar mutsuz oluyor ya Luffy'nin Katakuri'ye bu kadar dayanmasından, Zoro'nun bakıyoruz Mr.1 ile olan dövüşüne, Kaku ile olan dövüşüne aynı kalibrede absürtlükler var. Zoro'yu rakipleri milyon kere kesiyor bişi yok. Luffy'e rakibi milyon kere vuruyor bişi yok :T

edit: neyse zoro yu bu tartışmaya kattığım için pardon.
:_:

Bir daha olmasın.

Ne dövdü ama varya ıslata ıslata dövdü dinlene dinlene dövdü denirya o hesap yoruldu acikti dinlendi karnini doyurdu yine dövdü cok fena dayak atti
:hhh:
Aynen öyle yalnız. Kardeş payında bir yerde bir adam şöyle diyordu; "Adamlar beni döverken teknik geliştirdi." Tam o tarz bir dayaktı.
Adam Luffy'yi dövmekten yorulda da devrildi. Öyle bir dövdü Luffy'yi.
Luffy'nin vs'larında beni en tatmin edeni buydu şahsen.
Hiç plot armor görmedik. Sorsak Katakuri devrildi ama kesinlikle kazanan Luffy de değildi. Çok beğenmiştim.:good:

Doffy-sama'yı kıskanmayın. :artiz:
Bence de.

Ama ciddi ciddi yancı çıktı, iyi mi. Hayır itiraz edecek laf da bulamıyorum. Öyle kaldım. :hoo:

Son düzenleme:
:hhh:
Aynen öyle yalnız. Kardeş payında bir yerde bir adam şöyle diyordu; "Adamlar beni döverken teknik geliştirdi." Tam o tarz bir dayaktı.
Adam Luffy'yi dövmekten yorulda da devrildi. Öyle bir dövdü Luffy'yi.
Luffy'nin vs'larında beni en tatmin edeni buydu şahsen.
Hiç plot armor görmedik. Sorsak Katakuri devrildi ama kesinlikle kazanan Luffy de değildi. Çok beğenmiştim.:good:

Bence de.

Ama ciddi ciddi yancı çıktı, iyi mi. Hayır itiraz edecek laf da bulamıyorum. Öyle kaldım. :hoo:
Yancı Orochi gibi oluyor Doflamingo daha çok iş partneri gibi.

Hava kesme gördük.
Ateş kesme gördük.
Su kesme gördük. Luffy ve Zoro denizde yol açtı. 2 dev de bizimkiler adadan ayrılırken suyu yardılar ama ben daha farklı bir su kesme tekniği istiyorum. Böyle slash suyu birbirine ayırmalı ateşi ayırdığı gibi.
Yıldırım kesme görmedik.

Su ve Yıldırım'ı da kestik mi tamamdır. Wbnin adamlarından birisi kılıcını elektrik kaplıyordu. O kişi wanolu ise wanoda bu tekniği göreceğiz demektir.

Benim teorime göre ise tüm bu teknikleri ryuma buldu. Millet taş ağaç keserken bu gitti Yıldırım'ı ateşi nasıl keserim diye kafa patlattı.
Bence de su konusunda daha farklı bir teknik olmalı.

Zoro, Ryuma ne yaptıysa yapacaktır :a:

Zoro da darbe sonrası düşmüyor. Karnı guruldayıp bayılıyor. Bayılma sebebi tamamen saldırı değil. Mihawktan yara alıp bayılmadı, luffynin tüm acılarını alıp ayakta kalan adam bu saldırı ile de bayılmaz. O açlık sahnesi boşa çizilmedi dimi?
Al sana savunma:
http://www.korsanfan.com/konu/roronoa-zoro-dayanıklılık.7244/

Herifin dayanıklılık konusunda bu kadar argümanı varken gelip bana Killer demesin kimse.

Konu ortada. Killer sahnesini isteyen istediği şekilde değerlendirebilir.

Yancı Orochi gibi oluyor Doflamingo daha çok iş partneri gibi.
Şimdi ben Doflamingo'yu yancı olarak görmüyorum.
Sadece bir arkadaş Law'un yancı olduğunu bir takım gerekçelerle açıkladığında başka bir arkadaş bu gerekçeler baz alınırsa Doflamingo'nun da yancı olacağını söyledi.

Ben de buna itiraz edecek söz bulamadım, kaldım öyle. Savunmaya geçen arkadaş ise biraz hık mık etse de o da Doflamingo'nun yancı olmadığını ispatlayamadı.
Öyle olunca Doflamingo yancı oldu kaldı.

Bundan ben de memnun değilim ama itiraz da edemiyorum şahsen.
Orochi ise yancıdan ziyade çok daha başka bir şey.
Şey gibi.

Zorocular yine coşmuş :D Bu bölümde Zoro benim için net EZİKTİR !

Zoro aptallığını saklayamaz saldırır.Saldırı Kyoshiro tarafından çok rahat savuşturulur..Zoro, Kyoshiro'nun yolundan çekilmesini ister alşsdkalşd Müthiş bir irade örneği gerçekten..

Saldıran pozisyonda Sanji olsaydı orada Orochi kül olmuştu la :D
Abartmışsın aga. Zoro gayet iyiydi bu bölüm bence. Kişiliğini iyi yansıttı bence. Her zaman böyle Zoro gözü kara davranır. Kyoshiro güçlü biri muhtemelen ve Zoro'da yaralı. İyi götürdü bence.
Kesin öyle olurdu görünmez pasta saldırısı falan yapardı belki.
Muhtemelen Sanji'nin hızına bağlı olarak dedi. Güç olarak almadı arkadaş sanki. Bence Sanji'de olsa takılırdı ama. Sonuçta orada Orochi kurtulmalıydı ve kurtuldu.
Öyle deme Daifuku Amiral seviyesi. Cin ise ondan da üstün. BM tayfasının gizli silahı. :oleyo2:
Kendi karakterine laf atıldı diye tribe girmenin alemi yok. Kimse Daifuku amiral demedi, kimse Bm tayfasının gizli silahı da demedi. Kendiniz bir şey uydurup sonra onu karşındakiler söylemiş gibi karşınızdakilerle dalga geçmen ne kadar da saçma farkında mısın?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık