Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Densetsu no Samurai
@TheSlashOfMihawk
Bu iki kare sonrası Luffy Zoro'dan daha dayanıklı diyen kişilere karşı nasıl bir savunma yapıyorsunuz? Forumda daha önce tartışmışsanız okumak isterim. :)

Soru bana değil ama cevap vermek istedim.Burdaki iki saldırıyıda yapanlar arasında uçurum var.Kata meyve+kendi fiziksel gücüyle Luffy'i deliyor.Zoro'yu delen Killer'ın fiziksel gücü Kata'yla kıyaslanamaz bile, meyvesi falan da yok adamın.Luffy'nin yaptığı çok daha büyük bir iş bana göre.

Soru bana değil ama cevap vermek istedim.Burdaki iki saldırıyıda yapanlar arasında uçurum var.Kata meyve+kendi fiziksel gücüyle Luffy'i deliyor.Zoro'yu delen Killer'ın fiziksel gücü Kata'yla kıyaslanamaz bile, meyvesi falan da yok adamın.Luffy'nin yaptığı çok daha büyük bir iş bana göre.
Karakterlerin seviyesi veya darbe güçleri aynı olsa bile fark etmezdi. Luffy darbe öncesinde de sonrasında da hayatının dayağını yedi. Kata dövüşünde Luffy'nin gösterdiği dayanıklılık ve irade çok ayrı bir seviyedeydi. Zoro muhabbetine girmiyorum, tartışmalar bir yere varmıyor ne de olsa.

Karakterlerin seviyesi veya darbe güçleri aynı olsa bile fark etmezdi. Luffy darbe öncesinde de sonrasında da hayatının dayağını yedi. Kata dövüşünde Luffy'nin gösterdiği dayanıklılık ve irade çok ayrı bir seviyedeydi. Zoro muhabbetine girmiyorum, tartışmalar bir yere varmıyor ne de olsa.
Ne dövdü ama varya ıslata ıslata dövdü dinlene dinlene dövdü denirya o hesap yoruldu acikti dinlendi karnini doyurdu yine dövdü cok fena dayak atti

@Densetsu no Samurai
@TheSlashOfMihawk
Bu iki kare sonrası Luffy Zoro'dan daha dayanıklı diyen kişilere karşı nasıl bir savunma yapıyorsunuz? Forumda daha önce tartışmışsanız okumak isterim. :)

Luffy şu an farklı bir seviyede gidiyor. Onun yaptiklaeini yapabilen kendi jenerasyonu dan bir adam daha görmedik. Supernovaların dovuslerine felan az bakıyoruz da Luffy ve Komutanların dövüşleri daha farklı bir seviyede gerçekleşmiş.

Bir Kid'ten bir atak bekliyorum ama o da bir şey göstermese Luffy iyice makası açmış derim.

Luffy, Cracker dövüşünden çıkmış halde Sanji gibi bir adamdan Sanji'nin başka kimseye atmadığı tarzda dayak yiyor. Bir kere bile savunmuyor. Ardından Öfkeli ordu ile savaş ve halde düşüyor. Sonrasında kollarını koparacak kadar farklı şeyler oluyor. Sonra yine savaşıyor Sanji'ye söz verdiği yere gidene kadar. Ardından birazcik uyku ile yeniden arbedeye giriyor.

Sonrasında da Katakuri ile savaşıyor. Katakuri ile olan dovuslerin son yarım saati ikisi de ölümcül yaralara sahipken gerçekleşiyor. Ve savaşın son yarım saati en şiddetli şekilde gerçekleşiyor. Luffy Snake Man ile Katakuri de Allah ne verdiyse dalıyor.

Şimdi ki Zoro ve Kamazo Savaşı'nın boyutuna bakıyon yanından gecemiyor.

Bu adamlar hem çok güçlü darbeler alıyor hem bir o kadarını savunuyorlar hem de çok daha şiddetli bir şekilde savaşmaya devam ediyorlar.

Luffy savaş içinde çok acıktım çok da kötü haldeyim diye kendi kendine söyleniyor...

Performanslar arası uçurum var.

Luffyi bir daha kimse böyle dövmez dediler, geçti o borun pazarı dediler, kaido dövmeye tenezzül bile etmedi :D luffy önce kaidodan dayak yemeye layık olsun da gerisini düşünürüz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık