Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her zamanki gibi hayır.
Hiç merak etmiyorum şahsen.

1 gün fark ediyor sadece yahu.
Spoiler olarak bölük pörçük, ne idüğü belirsiz şekilde öğreneceğinize zamanı gelince tam bölüm olarak görün daha iyi.

Değil mi?:hoo:
Orası oyle benim spoiler tartımaları hoşuma gidiyor bölüm yorumlarında pek bir şey tartışlmıyor.spoilerı okusamda bölüm den yine zevk alıyorum o yüden benim icin spoiler okumadan veya spoilerı okuyup bölümü okumak arasında pek fark yok.

Orası oyle benim spoiler tartımaları hoşuma gidiyor bölüm yorumlarında pek bir şey tartışlmıyor.spoilerı okusamda bölüm den yine zevk alıyorum o yüden benim icin spoiler okumadan veya spoilerı okuyup bölümü okumak arasında pek fark yok.
Ciddi mi? Sayfalarca tartışılıyor yahu.

Şu spoiler muhabbetleri yasaklansa mı? Merak ettim şimdi o muhabbetleri.

O kadar "Zoro olecek" naraları atan ve Zoro'nun olmesi uzerine sevinen kişiler icin guzel bir cevap olur :D
Büyük şeyler olabilir, akılda kalıcı bir bölüm olabilir. Hatta Zoro ağırlıklı bir bölüm de olabilir ama yok ölecekmiş de ölüp de dirilecekmişte filan hiç beklemiyorum bu tarz şeyler.
avatarın gibi olmasın sakın, tek fark Luffy uzakta dayak yiyecek.
Luffy yemez de diğer ikisini bilemem.

Büyük şeyler olabilir, akılda kalıcı bir bölüm olabilir. Hatta Zoro ağırlıklı bir bölüm de olabilir ama yok ölecekmiş de ölüp de dirilecekmişte filan hiç beklemiyorum bu tarz şeyler.
Bu durumda birisin düşmesi bile demek o kadar kişinin kaçmasını zorlaştırır. Oda en kötü iki tarafı da üzmeden sorunu çözecektir.

avatarın gibi olmasın sakın, tek fark Luffy uzakta dayak yiyecek.
950. Bölüm spoiler belki ilgini çeker. Kaido vs Mom + Chopper.Reyiz bütün saldırıları savunma noktasıyla karşılarken Mom hasar almayacağı için bam güm geçirir hamle üstünlüğü sağlar.Baktılar bu hayvan ölmüyor yine reyiz beyin noktasını kullanarak açığını bulur.Mom boynuzlarından yakalayıp sabit tutarken Chopper gözlerini bandajlar.Asitli bandajla kör olan Kaido yenilir ve böylece wano kurtulur.Luffy’e de az ötede oyna derler reyiz varken sana burada iş düşmez diye. :)

944. Bölüm Kaido gelir. :/

950. Bölüm spoiler belki ilgini çeker. Kaido vs Mom + Chopper.Reyiz bütün saldırıları savunma noktasıyla karşılarken Mom hasar almayacağı için bam güm geçirir hamle üstünlüğü sağlar.Baktılar bu hayvan ölmüyor yine reyiz beyin noktasını kullanarak açığını bulur.Mom boynuzlarından yakalayıp sabit tutarken Chopper gözlerini bandajlar.Asitli bandajla kör olan Kaido yenilir ve böylece wano kurtulur.Luffy’e de az ötede oyna derler reyiz varken sana burada iş düşmez diye. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık