Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji'ye bu konuda Law gibi yeteneklere sahip birisi kıyaslanabilir olur.
Ha Zoro zaten koruması gerektiğini koruyacaktır. O şekilde façasını çizmez Oda. Ama öyle tek başına 2 kadını alıp kaçırma durumu çok düşük ihtimal. Özellikle çizilen senaryoda.

Ne olacağım dememeli insan shshshhshshshs
İşte o istenen açığı kullanabilecek bir yetenek yok Zoro'da. Yani kaçırma, kurtarma operasyonu yapılacaksa en son görev verilecek adamdır Zoro. Gönder ana savaş gücü olarak takılsın. Ne fazla ne eksik.
edit: ha bir de kan şekerine falan dikkat etti mi tamamdır. Sanji'nin yemekleri olmasa GL'nin ortasında ölürmüş......
Aklına en basitinden şu sahne gelsin yön özürlü herif ya bu huylar varken Zoro'da adam kaçırma görevini yüklemez üzerine herhalde ODA

Son düzenleme:
Çoktan kurtarmış olsa bunun bilgisi gidip Law'ın da peşine birileri düşmez mi? Büyük olasılık bu Hawkins olur. Ki kurtarılmış olsalardı Hawkins öyle çarmıh başında falan dikilmezdi, birileri giderdi zaten. Hatta o hapishane de karmaşa çıkardı.
Hawkins daha önce çivilediği halde yakalayamadı Law'u.
"Dövüşte o yener, bu yener" tartışmasına girecek değilim ama Law, Fujitora'nın elinden kaçabilmiş adam. Hem de yanında Doflamingo varken. Eğer bir şekilde dikkat çekerse onu yakalamak için süpernovalar komple birleşseler bile yetmeyebilir.

Sanji'ye bu konuda Law gibi yeteneklere sahip birisi kıyaslanabilir olur.
Ha Zoro zaten koruması gerektiğini koruyacaktır. O şekilde façasını çizmez Oda. Ama öyle tek başına 2 kadını alıp kaçırma durumu çok düşük ihtimal. Özellikle çizilen senaryoda.

Ne oldum dememeli insan shshshhshshshs
İşte o istenen açığı kullanabilecek bir yetenek yok Zoro'da. Yani kaçırma, kurtarma operasyonu yapılacaksa en son görev verilecek adamdır Zoro. Gönder ana savaş gücü olarak takılsın. Ne fazla ne eksik.
edit: ha bir de kan şekerine falan dikkat etti mi tamamdır. Sanji'nin yemekleri olmasa GL'nin ortasında ölürmüş......
:hhh:
Hiç ama hiç bir açık kaçırılmıyor.
Sen seviyorsun Zoro'yu gömmeyi. :fool:

"Haksızsın." da diyemem ama o da bizim oğlan yahu. Tayfadan birilerine bu kadar yüklenilmesi bana fazla geliyor şahsen. :gamyon:

Zoro, kızları alıp kaçamayabilir ama kaçabilmeleri için açık yaratabilir. Hawkins ve X-Drake'i, Monet'le kıyasladığımdan değil ama Monet'te gördük bunu.
Hatta bölümlerce peşinden koştuğu Pica'da bile gördük.

He "Kızlar kaçtıktan sonra ne olur? Zoro Hawkins ve X-Drake'i yener mi, yenilir mi?" dersen. "Yenemeyeceği için bir şekilde dövüş yarıda kalır ve Zoro kurtulur." derim.

Ve evet. Sanji candır. :sapkali:

Hawkins daha önce çivilediği halde yakalayamadı Law'u.
"Dövüşte o yener, bu yener" tartışmasına girecek değilim ama Law, Fujitora'nın elinden kaçabilmiş adam. Hem de yanında Doflamingo varken. Eğer bir şekilde dikkat çekerse onu yakalamak için süpernovalar komple birleşseler bile yetmeyebilir.
Law tek olsa elbet başa çıkar, kaçma konusunda novaların alayıyla başa çıkar. Arkasında yaralı halde koruması gerekenler varken tedirginlik yaşar mı bilemem. Law'ı yavaşlatabilirler.

Vs. atmalık bir durum olursa öncesinde 3lüyü güvenli bir yere koymuş olmalı.
Ben sadece bu kurtarma olayının kolay bir şey olmasını istemiyorum. :D

Aklına en basitinden şu sahne gelsin yön özürlü herif ya bu huylar varken Zoro'da adam kaçırma görevini yüklemez üzerine herhalde ODA
Aklıma geldi sinirlerim bozuldu. shhshshs
Bir ihtimal düşmanı delici,kesici, şeytani bakışı ile korkutup kaçırabilriaşksjdslk
Hiç ama hiç bir açık kaçırılmıyor.
Sen seviyorsun Zoro'yu gömmeyi. :fool:

"Haksızsın." da diyemem ama o da bizim oğlan yahu. Tayfadan birilerine bu kadar yüklenilmesi bana fazla geliyor şahsen. :gamyon:

Zoro, kızları alıp kaçamayabilir ama kaçabilmeleri için açık yaratabilir. Hawkins ve X-Drake'i, Monet'le kıyasladığımdan değil ama Monet'te gördük bunu.
Hatta bölümlerce peşinden koştuğu Pica'da bile gördük.

He "Kızlar kaçtıktan sonra ne olur? Zoro Hawkins ve X-Drake'i yener mi, yenilir mi?" dersen. "Yenemeyeceği için bir şekilde dövüş yarıda kalır ve Zoro kurtulur." derim.

Ve evet. Sanji candır. :sapkali:
Fazla yüklenmedim aslında. Sen Sanji; Hawkins ve Drake'in önünden 3 kadını alıp kurtarabiliyor ise Zoro da yapabilir deyince kan şekerim düştü. Kontrol edemedim kendimi:sapkali:

Tabiki bir Sanji etmez. Ona ne şüphe canım. :good:
Ama bu kadarını da yapsın yani. Onu diyorum. :sapkali:
Tabi yapsın. Ben de isterim yapmasını.:)
Bir şekilde oradan çıkacaktırlar. Ha bu tek parça olur ha dağınık şekilde olur. Ama Yasu'nun ölümünden sonra Toko veya Hiyori'yi de öldürmez Oda. Hoş öldürse fena olmazdı.

Tabi yapsın. Ben de isterim yapmasını.:)
Bir şekilde oradan çıkacaktırlar. Ha bu tek parça olur ha dağınık şekilde olur. Ama Yasu'nun ölümünden sonra Toko veya Hiyori'yi de öldürmez Oda. Hoş öldürse fena olmazdı.
Sen sevmedin mi Zoro-Hiyori çiftini?
Küçücük çocuğun ölümüne "fena olmaz" demiyorsundur herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık