Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pardon ama Zoro hangi vasfıyla yapacak o kaçırma işini? Üstelik bir kılıcı ortalarda yokken.
Bu tür durumlarda Sanji'nin yetenek seti Zoro'nunkinden çok daha kullanışlı. Özellikle kurtarma operasyonlarında.
O alanda Law'ın olma olasılığı da var.

Kaido'ya 3 kişi girecek ve Kaido'nun sağ kolu King'e tek kişi girecek?
Halla halla ucarak sag kol seviyesi oldu ya la.:)
Zoro karakterizasyon olarak 2 vs 1 falan atacak bir yapıda gösterilmedi. King ile dövüşeceğini pek inanmamaya başladım zaten. Güzel bir samuray dövüşü ve karakter için anlamlı olacağını düşündüğüm için Kaido dövüşünde rol alması yeterli olacaktır.

Ancak şunu unutmamalısın. Enies Lobby'de Zoro ve Luffy, Lucci tarafından ezilmişken. Birden daha güçlü oldular. Kaku falan bile diyor, daha güçlü gözüküyorsun diye.

Law işin içinde olursa zaten problem olmayacaktır. Ama Zoro'nun tek başına öyle bir yetenek seti yok bence. Özellikle bu kadar handikaplı iken.
Yok tabi. Bu bir eksiklik değil zaten. Luffy bile bu konuda Sanji baya bir gerisinde kalıyor. Zoro yinede koruması gerektiğini koruyacaktır. Law ile birliktede kaçmaları gerekiyorsa kaçarlar.

Yer yön bilmeyen adam Zoro. Pekala o saldırıların kaçı Hawkins veya Drake için etkili olacak? Üstelik 2 kılıçlı Zoro tam olarak bir Kamazo bile etmiyorken......
Dün fırsat buldukça Zoro gömdüğüm söylenirken bugün Zoro mu savunuyorum ben? :oleyo2:

Kaderin cilvesini sevsinler. :hhh:

Saldırının muhatap için etkili olması önemli değil, insanların dikkatini, görüş açısını, dengesini vs kaybettirirse istenen açık sağlanabilir.
Zaten karman çorman bir yer orası.
2 kılıçla Kamazo'ya yenildiği doğrudur. Hem de utanılacak bir şekilde. Ama şimdi gerçek bir savaştan ziyade kaçma çabası var. Ben o açığı yaratabileceğine inanıyorum.
Ki Zoro'nun yer yön özrü burada sorun değil, fayda sağlar. O bir tarafa gider, Hiyori, Toko başka bir tarafa gider. Bir bakmışız kızlar ortada yok.

Sonrasında kendi başının çaresine bakar artık. Yapsın o kadarını da.
"Law da orada" diyeceğim de, yancı madem bu adam hesaba katmıyorum onu.

Yok tabi. Bu bir eksiklik değil zaten. Luffy bile bu konuda Sanji baya bir gerisinde kalıyor. Zoro yinede koruması gerektiğini koruyacaktır. Law ile birliktede kaçmaları gerekiyorsa kaçarlar.
Güzel senaryo. Ama burada asıl sorun tayfası. Law, tayfası varken başka bir olaya yönelecek mi?

Çoktan kurtarmış olsa bunun bilgisi gidip Law'ın da peşine birileri düşmez mi? Büyük olasılık bu Hawkins olur. Ki kurtarılmış olsalardı Hawkins öyle çarmıh başında falan dikilmezdi, birileri giderdi zaten. Hatta o hapishane de karmaşa çıkardı.

Sanji'ye bu konuda Law gibi yeteneklere sahip birisi kıyaslanabilir olur.
Ha Zoro zaten koruması gerektiğini koruyacaktır. O şekilde façasını çizmez Oda. Ama öyle tek başına 2 kadını alıp kaçırma durumu çok düşük ihtimal. Özellikle çizilen senaryoda.
Dün fırsat buldukça Zoro gömdüğüm söylenirken bugün Zoro mu savunuyorum ben? :oleyo2:

Kaderin cilvesini sevsinler. :hhh:

Saldırının muhatap için etkili olması önemli değil, insanların dikkatini, görüş açısını, dengesini vs kaybettirirse istenen açık sağlanabilir.
Zaten karman çorman bir yer orası.
2 kılıçla Kamazo'ya yenildiği doğrudur. Hem de utanılacak bir şekilde. Ama şimdi gerçek bir savaştan ziyade kaçma çabası var. Ben o açığı yaratabileceğine inanıyorum.
Ki Zoro'nun yer yön özrü burada sorun değil, fayda sağlar. O bir tarafa gider, Hiyori, Toko başka bir tarafa gider. Bir bakmışız kızlar ortada yok.

Sonrasında kendi başının çaresine bakar artık. Yapsın o kadarını da.
"Law da orada" diyeceğim de, yancı madem bu adam hesaba katmıyorum onu.
Ne oldum dememeli insan shshshhshshshs
İşte o istenen açığı kullanabilecek bir yetenek yok Zoro'da. Yani kaçırma, kurtarma operasyonu yapılacaksa en son görev verilecek adamdır Zoro. Gönder ana savaş gücü olarak takılsın. Ne fazla ne eksik.
edit: ha bir de kan şekerine falan dikkat etti mi tamamdır. Sanji'nin yemekleri olmasa GL'nin ortasında ölürmüş......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık