Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok yaw :D ben de tartismaya yazmadım tabii :rolleyes: Smoothie gozune güçsüz gözüktü ondam böyle düşünüyorsun. Wano içi fikrin değişir :D Zoro 3. adam ile kalırsa kabul eder misin peki? :p
Smoothi'yi küçümsemiyorum Zoro'yu sağlam görüyorum sadece :D Zoro jack' alacak sonra da Kaido'ya dalacak ekipte olacak bu bana yeter gayet sağlam iş yapmış olur :D Yani Zoro ile Luffy alıp başını gidecek bu seride Smoothie bunları geçemez ya da denk olamaz onu demek istedim yoksa gayet de güçlü :D

Smoothi'yi küçümsemiyorum Zoro'yu sağlam görüyorum sadece :D Zoro jack' alacak sonra da Kaido'ya dalacak ekipte olacak bu bana yeter gayet sağlam iş yapmış olur :D Yani Zoro ile Luffy alıp başını gidecek bu seride Smoothie bunları geçemez ya da denk olamaz onu demek istedim yoksa gayet de güçlü :D
Ha tamam sen sonrası için diyorsun :D Ben şu an Smoothie alır dedim. 3 4 arc sonra alır tabii Zoro neden olmasin :rolleyes:

Ha tamam sen sonrası için diyorsun :D Ben şu an Smoothie alır dedim. 3 4 arc sonra alır tabii Zoro neden olmasin :rolleyes:
Sonrası için değil sadece potansiyelleri çok yüksek dövüşte kendilerini aşıyorlar yani. Onun için dövüş anında alırlar şimdi de sonra da artık o seviyelere geliyorlar :D Neyse biz Wano'ya odaklanalım bir bakalım neler olacak kim kimi alacak ondan sonra yine bu konu hakkında konuşuruz :D

Yok be net kadındır. Kin'emon bile yanlış anladın Sanji demişti. Lan yoksa :( Neyse bu işten Zoro zararlı çıkmaz.

Direkt aklıma Naruto Haku geliyor. Kıyafetini çıkarıp biscolata erkeği pozu var. Onu gördün mü orojacksonda? :D
Sonrası için değil sadece potansiyelleri çok yüksek dövüşte kendilerini aşıyorlar yani. Onun için dövüş anında alırlar şimdi de sonra da artık o seviyelere geliyorlar :D Neyse biz Wano'ya odaklanalım bir bakalım neler olacak kim kimi alacak ondan sonra yine bu konu hakkında konuşuruz :D
Taam :D Yaw Zoro gidip bir p up alıp aşırı guclense ben zittini savunmam zaten. Şu an öyle dedim :D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık