Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Niye?
Roger-Whitebeard ilişkisini ben o ikisi arasında görüyorum şahsen. Hatta Whitebeard'ın bazı kişilik özelliklerini de görüyorum Law'da.
Katakuri ya da Teach daha uygun WB adayı için. Sırf dost olmak yetmez.

Bepodan Marco, Penguinden Jozu çıkmaz. Luffy Wano sonu dahi Lowu 2'ye katalaubilir.

Lawdan seri sonu dünyanın en güçlü adamı seviyesi çıkmaz.

Zirve belli adaylari. Kid, Luffy ve Teach. Gerisi anca yanci. Buna Zoro da Sanji de dahil

Bepodan Marco, Penguinden Jozu çıkmaz. Luffy Wano sonu dahi Lowu 2'ye katalaubilir.

Zirve belli adaylari. Kid, Luffy ve Teach. Gerisi anca yanci. Buna Zoro da Sanji de dahil
Benim kafamdakilerle hiç alakası olmayan alakasızlıkları dile getirmişsin.
Gayet de haklısın.
Özellikle dünyanın en güçlü adamı kısmında.
Ben daha çok kişilik olarak benzetiyorum o ikisini.

Ölmesi Cora gibi birisini yaşatmak için olursa neden olmasın :artiz:
Law neden başkasını düşünsün? Oda, aklı fikri Cora diyor, Law için.
Empati kurduğum zaman ben bunu yapamıyorum. Ben yaşayayım diye biri ölecek bana verilen bu cana göz kulak olmayacağım. Üstelik gücümü de en iyi olmak için kullanmaya söz vermişim.
Ben Law'ı Cora ile kurduğu ilişkileri de baz alarak sevdim. Bana göre bunu yapması Cora'yı çiğnemektir. Cora, Law yaşasın diye yaptı her şeyi. Gitsin başkasını yaşatsın diye değil.

Law neden başkasını düşünsün? Oda, aklı fikri Cora diyor, Law için.
Empati kurduğum zaman ben bunu yapamıyorum. Ben yaşayayım diye biri ölecek bana verilen bu cana göz kulak olmayacağım. Üstelik gücümü de en iyi olmak için kullanmaya söz vermişim.
Ben Law'ı Cora ile kurduğu ilişkileri de baz alarak sevdim. Bana göre bunu yapması Cora'yı çiğnemektir. Cora, Law yaşasın diye yaptı her şeyi. Gitsin başkasını yaşatsın diye değil.
Empati yapabileceğin konumda hayal et o zaman.Mesela Law çok ağır yaralı , kendisi de doktor olduğu için öleceğini anlamış bir durumda ve son gücüyle ameliyat yapmak yerine ne yapacak bende ona bir cevap veremiyorum.

Teach bile bir günde tayfa sahibi oluyor. Law'ın tayfasının şu an zayıf olması herhangi bir durum değişikliği yapmaz. Tam aksine güçlü olduğunu gösterir. O tayfaya rağmen süpernovalar içerisinde zirve isimlerden biri olup Yeni Dünya'ya gelmiş olması yeter bence. Law'ın seri sonuncda o noktalara çıkma ihtimali var.

Empati yapabileceğin konumda hayal et o zaman.Mesela Law çok ağır yaralı , kendisi de doktor olduğu için öleceğini anlamış bir durumda ve son gücüyle ameliyat yapmak yerine ne yapacak bende ona bir cevap veremiyorum.
Law çok ağır yaralı. Düşünelim. :hmm:

Ah dur Doffy karşısında aldığı ağır yaralardan başka ne yarası alabilir? Ölmesi için Law'ın teklenmesi, kaçınamayacağı bir durum olmalı. Harici yaralar sorun değil, Law gücü ve tıbbi bilgileri sağolsun baş edebiliyor.

Ah dur Doffy karşısında aldığı ağır yaralardan başka ne yarası alabilir? Ölmesi için Law'ın teklenmesi, kaçınamayacağı bir durum olmalı. Harici yaralar sorun değil, Law baş edebiliyor.
Tamam ama o zaman Doffy'nin yenildiğini görmek istiyordu. Aklı fikri Doffy'den intikamdaydı. Artık değil.

Teach bile bir günde tayfa sahibi oluyor. Law'ın tayfasının şu an zayıf olması herhangi bir durum değişikliği yapmaz. Tam aksine güçlü olduğunu gösterir. O tayfaya rağmen süpernovalar içerisinde zirve isimlerden biri olup Yeni Dünya'ya gelmiş olması yeter bence. Law'ın seri sonuncda o noktalara çıkma ihtimali var.
Tayfası dahi ileriki misyonunu belirtiyor. Sen de biliyirsun Law gidip tayfa eleman alıp yeni sağ kollar almayacağını. Ölümü açık. Ben bunu oldurecem diyor zaten Oda

Bak Kid'e. Sağ kolu var. Diğer adamları sağlam. Kendisinin amacı Rosi falan değil ana karakterin hedefi olan One Piece. Kid olur zirve ama Law olmaz.

Law için dunyanin en güçlü adami seviyesi olabilir deyip Zoro için ne düşünüyorsun merak ettim ya da Sanji icin. Sağ kolu gecebilirler mi seri sonu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık