Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:sapkali:

:good:

Çok klasik bir klişe laf vardır. Çehov'un Silahı olarak da bilinir. Hikâyecilikte büyük bir yer taşır. Bir silahı gözüktüyse patlayacaktır. Meyvenin nihai gücünün öyle ya da böyle kullanılması gerekiyor. Ama öyle ama böyle. Balıkadam Arkında gördüğümüz bomba bile onca zaman sonra gitti WCI'da patladı. Yaşanacaktır, yaşanması gerekir.

Sen güzel düşünüyorsun da ben yazar olarak bakıyorum. Law'ın bir sözü var:

Law zayıf biri değil. (Şimdi bana Dof karşısında kaldığı durumu atmayın. Elbette Law'dan üstün kişiler de var.) Nasıl ve nerede öleceğine kendi karar verecek.
Ama o son paragraftan sonra itiraz edecek bir şey kalmıyor ki bana. :üzgünüm:

:hıh:

Adamların kalbini almış. Bunun nesi katliam? :hıh:
Kaldı ki korsanların kalbini almış. Kimbilir nasıl insanlardı? Bundan acımasız olduğunu da çıkaramayız. :gamyon:

Law gayet de pıtırcık bir adam. 26 yaşına gelmiş oyuncak ayısıyla geziyor. :oleyo2:
(Bize mink diye kakalıyorlar.)
Azıcık espirili konustum tabii. Seviyoz seviyoz. Iste Luffynin dengi gorulmese keşke :gamyon: ya da WB diye

Hiçe saymak? Daha ne yaşanacağı belli değil tüm seriyi biliyormuş gibi yazmışsın. Fan bakış açısıyla seri yorumlanmaz. Sen bir şey ispatlamaya çalışıyorsun ama benimki sadece düşüncemi söylemek. Üslubun da tartışma üslubu, nahoş.
Law ölürse Cora niye öldü? Sengoku niye Cora için bir şey yapmak istiyorsan yaşa dedi?

Law dövmelerinde bile Cora'nın ruhunu yansıtıyor, adamın nefesinde Cora var. Sonrasında Cora beni iyi yaşattın hoş güzel ama artık öleyim deyip o gücü veremez ya vermemeli.

Ama o son paragraftan sonra itiraz edecek bir şey kalmıyor ki bana. :üzgünüm:
Bir başkasının kalıyor.
Law ölürse Cora niye öldü? Sengoku niye Cora için bir şey yapmak istiyorsan yaşa dedi?

Law dövmelerinde bile Cora'nın ruhunu yansıtıyor, adamın nefesinde Cora var. Sonrasında Cora beni iyi yaşattın hoş güzel ama artık öleyim deyip o gücü veremez ya vermemeli.
Dünya Law'ın etrafında dönmüyor ki. Adam bir şekilde ölecek zaten. Kâh eceliyle kâh savaşta. Ölümün kıyısına geldiğinde son nefesiyle bir şey yapacaktır belki. Belki öyle bir fedakârlık yapacaktır ki ölürken sözünü tutamadı diye düşünmeyecektir. Law'ın ölümü belki de Cora'nın onun için yaptığı fedakârlığa benzer olacaktır. Belki de Law Cora'yı örnek alıp ölür, bilemem ki.

Açıkçası ben yaşanacakların üzerine pek fazla düşünmüyorum, biri sorarsa bir süre kafamda tarttıktan sonra düşüncemi söylüyorum. Law ölse de ölmese de benim için de bir şey değişmez zaten. :gamyon:

Dünya Law'ın etrafında dönmüyor ki. Adam bir şekilde ölecek zaten. Kâh eceliyle kâh savaşta. Ölümün kıyısına geldiğinde son nefesiyle bir şey yapacaktır belki. Belki öyle bir fedakârlık yapacaktır ki ölürken sözünü tutamadı diye düşünmeyecektir. Law'ın ölümü belki de Cora'nın onun için yaptığı fedakârlığa benzer olacaktır. Belki de Law Cora'yı örnek alıp ölür, bilemem ki.

Açıkçası ben yaşanacakların üzerine pek fazla düşünmüyorum, biri sorarsa bir süre kafamda tarttıktan sonra düşüncemi söylüyorum. Law ölse de ölmese de benim için de bir şey değişmez zaten. :gamyon:
Sanırım yaşayacağına inanan bir tek benim. Düşüncelerin için teşekkür ederim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık