Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi ne konuşsak nafile, Mihawk'ı gerçek bir dövüş içerisinde gördüğümüz sıra bana haklıymışsın diyeceksin.
Doğru sen Mihawk=Yonkou'ydu değil mi? Ben de Mihawk=Amiral'e yakın diyendim. Tabi benim mantık Yonkou>=Amiral ama Amiral'e yakın kişi Amiral veya Yonkou alamaz zannımca.
Tartışmayıp gormek en iyisi bence.:)

Doğru sen Mihawk=Yonkou'ydu değil mi? Ben de Mihawk=Amiral'e yakın diyendim. Tabi benim mantık Yonkou>=Amiral ama Amiral'e yakın kişi Amiral veya Yonkou alamaz zannımca.
Tartışmayıp gormek en iyisi bence.:)
Aynen, bakarsın dediğin gibi Wano'da karşımıza çıkar, görürüz o zaman.

Bu arada, Mihawk = Yonkou değil, Mihawk > All :a:

Kaido Mihawk'ı öldürmekle uğraşmaz bu arada.King ve Queeni yollar muhtemelen.
Hangi geçmişte olursa olsun, imparatorlarla dövüşüp kaybetmeyen karakterlere bir bak;

Mihwk, en güçlü kılıç ustası.
Garp, denizci kahramanı ve amiral üstü bir güce sahip olduğu büyük bir kesim tarafından kabul edilir ve pek çok kişiye göre de Roger ile eşit seviyededir yani bu adamın ölüsü amiral.
Teach, şu an imparator olmayı başarmış bir adam.

Geçmişte yapılan diğer imparator seviyesi dövüşler ise iki imparatorun yaptığı dövüşler, Shanks & Kaido, Beyazsakal & Roger, bi ihtimal Roger & Linlin ve bilmediğimiz diğer dövüşler.

Diyeceğim o ki şu anki imparatorlarla geçmişte kafa kafaya dövüşebilen adamlar ya imparator ya da denizcilerin en büyük gücü, belirsizliğini koruyan tek kişi var Mihawk, o da en güçlü kılıç ustası! Bahsettiğim durumu göz önünde bulundurursan Mihawk'ın bi imparatordan zayıf olma ihtimali pek yok, kaldı ki Mihawk Shanks ile yaptığı duellolara rağmen en iyi kılıç ustası ünvanını elinde bulundurabiliyor bu da Mihawk'ın Shanks'tan daha güçlü olduğunu düşünmemize sebep olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık