Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tipsiz bir şey olacağı garanti de ben onu avatardaki birine benzetiyorum. Hani hapsedilmiş bir ihtiyar vardı da kendine ekmek getiren kıza (oğlan mıydı yoksa) "Bu öğleden sonra bu civarlardan uzak dur." dediydi ya.
Tam onun kalemi işte. :at:
Olabilir. Maalesef Kappa olduğu için tipsiz bir şey çıkacaktır. Belki şaşırtabilir Oda.

@Luffytaro Shiryuu farklı bence hacı, meyveyi de yemiş. Eğer Oda o keyve ile ilgili planlara sahip olmasaydı yedirmezdi, hele bu saatten sonra.
Kaido vs Mugiwara işleniyor elimizde de sadece yeşil var napalım? Luffy'nin Kaidoyla savaşa girdiği yerde Zoro', King'e, Sanji Queen'e yürür bunun yanlış bir tarafı yok..Şimdi gelse Marco,Kingi alsa hoş olurmu ? Bence olmaz..Çünkü kaptan Kaido'ya yürüyor bundan mantıksız bir şey daha olabilir mi??

Yani serinin başında Zoro'nun, Mihawk'a yürümesi kadar saçma en az :D
Kaptan Kaido'ya yürüyor da yanında Kid ile yürüyor. :D Ben zaten Kaido'nun tek ineceğini düşünsem ve bundan emin olsam Zoro King'i haşat eder derdim. Sanji ve Zoro King ya da Queen karşısında pert olur bence. Birlikte demiyorum, teke tek. :/ Orada Law var ya da Drake var bu isimler bence Zoro ve Sanji'den güçlü isimler.

@Luffytaro Shiryuu farklı bence hacı, meyveyi de yemiş. Eğer Oda o keyve ile ilgili planlara sahip olmasaydı yedirmezdi, hele bu saatten sonra.

Kaptan Kaido'ya yürüyor da yanında Kid ile yürüyor. :D Ben zaten Kaido'nun tek ineceğini düşünsem ve bundan emin olsam Zoro King'i haşat eder derdim. Sanji ve Zoro King ya da Queen karşısında pert olur bence. Birlikte demiyorum, teke tek. :/ Orada Law var ya da Drake var bu isimler bence Zoro ve Sanji'den güçlü isimler.
Şuan suitli sanji bu ikisinden güçlü. Bizim tayfada 4 tane shichi seviyesi adam var şuan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık