Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:hhh:

Sen de haklısın aslında. 2 sene aynı evde yaşadığı Perona'yı bile almamış adam bu Zoro.

(Ki ben Perona'nın hayaletlerinden birkaç tanesinin Zoro'dan olduğuna inanıyorum.)

Püüü! :artiz:

Ama burası Wano Gardaşşş! Burda her şey gerçek!

:at:
(eğer repliği yanlış hatırladıysam alternatif)

Ama burası Wano agaaaa! Burdan çıkış yok.

Genç adam daha arada olur. :/
:hıh:
Gitsin onu Ryuma'nın mezarına anlatsın.

Kawamatsu'yu unuttuğum için kendimden utandım şuan.:hoo: Kawa o kızı bizim yeşile verirse gözümde biter......
Ben de türkçe yorum arıyorum videonun altında jadsjkfhaşsfasfd
Kız dünden razı yahu, niye giriyon sevenlerin arasına?

Pardon ya onu düşünemedim. Yorum ingilizceydi.

Sen de haklısın aslında. 2 sene aynı evde yaşadığı Perona'yı bile almamış adam bu Zoro.

(Ki ben Perona'nın hayaletlerinden birkaç tanesinin Zoro'dan olduğuna inanıyorum.)

Püüü! :artiz:

Ama burası Wano Gardaşşş! Burda her şey gerçek!

(eğer repliği yanlış hatırladıysam alternatif)

Ama burası Wano agaaaa! Burdan çıkış yok.

Yau Perona'nın hayaleti nedir:hhh: :ehe:

Zoro Wano'dan kahraman olarak ayrılacak, tek gecelik aşkı da abisiyle birlikte krallığın başına geçecek, bahsettiğin dayatma olmaz :D Diğer taraftan Zoro'nun nihai amacına ulaşana dek bir kadınla düzenli ilişki yaşayıp evleneceğini sanmıyorum, çünkü savaşçı için kadın engeldir, erkeği zayıflatan, odak noktasını dağıtan bir ayrıntı... Anca böyle tek gecelik ilişkiler işte :a:

Yau Perona'nın hayaleti nedir:hhh: :ehe:

Zoro Wano'dan kahraman olarak ayrılacak, tek gecelik aşkı da abisiyle birlikte krallığın başına geçecek, bahsettiğin dayatma olmaz :D Diğer taraftan Zoro'nun nihai amacına ulaşana dek bir kadınla düzenli ilişki yaşayıp evleneceğini sanmıyorum, çünkü savaşçı için kadın engeldir, erkeği zayıflatan, odak noktasını dağıtan bir ayrıntı... Anca böyle tek gecelik ilişkiler işte :a:
He ya. Sonra olay shoujo'ya kayıyor. :artiz:

Sen güzel anlattın da ben anlayamadım, bu konuda pek bi kültürüm yok o_O
Shounen seri çıkarabilmek için belli kurallar vardır.
Mesela yarattığın kadın karakterlere abudik gubidik bir vücut şeklin vermen gerekiyordur.
Hepsine.
Dahası hepsini figuran olarak kurgulaman gerekiyordur.
Vasıfsız, ahlaksız, işe yaramaz, başa dert açan, aciz, muhtaç, boş boş konuşan, oyuncak olan vs vs.

Yoksa seri shounen olmaktan çıkıyor. Oda bu işi çözmüş. Bize dibine kadar shounen izletiyor.
E figüranla da evlenilmez sonuçta. :good:

Mesela yarattığın kadın karakterlere abudik gubidik bir vücut şeklin vermen gerekiyordur.
Hepsine.
Vasıfsız, ahlaksız, işe yaramaz, başa dert açan, aciz, muhtaç, boş boş konuşan, oyuncak olan vs vs.

Yoksa seri shounen olmaktan çıkıyor. Oda bu işi çözmüş. Bize dibine kadar shounen izletiyor.
Bir imparator olan Linlin'in bile düştüğü halleri görünce şu satırlara hak verdim, demek olayın mantığı bu. Diğer taraftan, okuduğum Seinen seriler de var, onlarda kadın erkek ilişkileri gayet tutarlı işlenebiliyor ve kadınlarda önemli roller alıyor ama shounenlerde bu pek yok. Bahsettiğin ayrıntı güzelmiş. :good:

Hepsine.

One Piece bile Dragon Ball, Naruto ve Bleach gibi klasik sonla bitecektir. Daha geçen arc boşuna Sanji ve Pudding arasında o kadar hikaye yazmadı. Üstüne kitabeleri falan bile okuduğu söylendi. Bir şekilde bağlayacaktır. Bu adamın sıkıntısı pek düzgün kadın karakter yaratmaması. :/

Aslında karakteristik özelliklerinde bushido olayı var. Sadece tamamen kavrayamadı veya benimseyemedi bence. Hatta sırf bu yüzden Kyoshiro ile ufak bir dövüş bekliyorum.

Wano olay örgüsünün en ilgi çekici karakterlerinden birisi olan Inemuri Kyōshirō'nun, bir jidaigeki roman karakteri olan Nemuri Kyōshirō'dan esinlenildiği söyleyebiliriz.

Nemuri Kyōshirō'nun hikayesi Edo dönemindeki Tokugawa Shogun'luğunda geçmektedir. Geçmişi gizemlerle dolu olsa da, Japon bir kadının ve Portekizli bir adamın birlikteliğinden meydana gelmiştir.

Nemuri nam yaptığı kılıç ustalığını yüceltmekten kaçınır, onun için kılıç ustalığı öldürmekten başka bir şey değildir. Yinede Engetsu adı verilen bir kılıç stiline sahiptir. Kyōshirō'nun davranışlarının arkasında doğru veya yanlış yoktur. Mertlik göstermiş olsun veya zalimlik göstermiş olsun, tek neden can sıkıntısıdır. Onun için ''Heyecanın olmadığı her bir gün ölmek'' demektir.

Kyoshiro'nun günahlardan daha çok nefret ettiği bir şey varsa o da gururdur. Buşido felsefesinden hoşlanmaz. Motivasyonları her zaman kolayca anlaşılamaz. Onu bir kahraman olarak görebilirsiniz; ancak içinde iyi görünüşü tarafından saklanan kötü bir insan vardır.
Teşekkürler bu tarz paylaşımlar için:alkis:

Seriye tam lazım olan karakter Oda bunu pek bi güzel işler şimdi..Umarım en az Shutenmaru seviyesindedir güç olarak, bakalım cenaze de birşeyler gösterir belki..

Bir imparator olan Linlin'in bile düştüğü halleri görünce şu satırlara hak verdim, demek olayın mantığı bu. Diğer taraftan, okuduğum Seinen seriler de var, onlarda kadın erkek ilişkileri gayet tutarlı işlenebiliyor ve kadınlarda önemli roller alıyor ama shounenlerde bu pek yok. Bahsettiğin ayrıntı güzelmiş. :good:
Tövbe de! Gintama'ya hakaret bu dediğin.

One Piece bile Dragon Ball, Naruto ve Bleach gibi klasik sonla bitecektir. Daha geçen arc boşuna Sanji ve Pudding arasında o kadar hikaye yazmadı. Üstüne kitabeleri falan bile okuduğu söylendi. Bir şekilde bağlayacaktır. Bu adamın sıkıntısı pek düzgün kadın karakter yaratmaması. :/
Adam bağnaz. Hem de önde bayrak tutanlarından diyorum size.
Bu yaratıcı harikulade beyne küfür gibi bir ruh. Ama öyle. En çok ona acıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık