Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben sıkıntı yaşamasını değil, dağılmasını istiyorum. Tamam adam çok karizmatik çok harika çok mükemmel diye geçen arc'ta Sanji'ye yaptığı gibi salya sümük ağlatmasın (ki o ars Sanji benim gözümde gayet de büyümüştür yani Zoro'nun ağlamasıyla da derdim yok.) ama en azından Dressrosa'daki Law gibi içinin nasıl deşildiğini, canının nasıl yandığını görelim. Korkusunu görelim, en derinine inelim.
Yapalım yani bir şey de öğrenelim artık bu Zoro kimdir, nedir?

Çıksın artık şu balonluktan. Özellikle zaman atlamasından sonrasında çok başka, çok itici, sinir bozucu bir şey oldu bu adam.
Belli ki bir şeyler olacak. Artık Yasu mu ölür, Hiyori veya Toko'ya bir şey mi olur, göreceğiz. Kendisi bir dövüş kaybetse en fazla canı sıkılır ve antrenman yapmaya başlar. Başkası üzerinden dediğinin işlenmesi bana daha etkili olur gibi geliyor.

Zoro'yu kaybettik zaten de umarım seri bitene kadar Luffy bu işlere bulaşmaz.:(

Normalde bu hazırlıklar konusunda fazla beklentiye girmezdim ama siz dedikten sonra ister istemez acaba diyorum. Ama yine de Jack dövüşü şu an için kazanması yönünde beklentim sıfır. Bu şartlarda Zoro alamaz. Ailesi öğrenilir. Bu da 944'de olur bence. Zoro ismi ölmüş olur ve Zoro'nun gerçek ismi falan ortaya çıkar. Mecazi olara ölmüş olur Zoro yani. Tabi ailesinin isminin öğrenilmesi için hikayenin oraya gelmesi gerekiyor. O da nasıl olacak tam emin değilim ya. Burda da Tonayasu devreye girer tahminen. Bir şeyler söyleyecek ya Orochi'ye malum. E Orochi'nin en çok korktuğu şey de şu an için kehanet. Belki oradan yola çıkar. Jack dövüşü için şartlar hazırlanmaya başlasa bile sonu olmaz o dövüşün.

@Notanymore ''Cennet'' diye söylenen yer Yeni Dünya değil mi? Yeni Dünya'ya o tarz bir isim de kullanıyorlardı galiba.
Jack büyük ihtimal şu anlık olmaz. Hem bana İnu ve Neko'nun hakkı gibi geliyor. Zoro bir dövüşü kaybettiği için canı sıkılacağını düşünmüyorum. O kaybetmesinin sonuçları önemli olur bence. Kimlik işi nasıl olur, bilmem. Belki Yasu onun kim olduğunu çözüp, Gyukimaru'ya haber vermiştir, Shusui'yu çalması için. O ikili anlaşmalı olabilir.

Yau neden alay edilsin, bu gözler neler neler gördü, alışıyoruz zamanla :D

Bu arada, beyaz kılıçla, Ryumanın kılıcı ömrü yetene kadar Zoro'da kalır, bu ikisinin yeri dolmaz gibi geliyor bana.
Wado İchimonji Zoro'da olduğu sürece Kuina'nın ruhu rahat etmeyecek gibi hissediyorum ben. Kız arkadaşına verdiği sözle öldü. O söz tamamlanmadan huzura ermeyecektir. Wado İchimonji de o sözün simgesi bence. Söz tutulduğunda kılıç asıl sahibine dönmeli.

@Notanymore ''Cennet'' diye söylenen yer Yeni Dünya değil mi? Yeni Dünya'ya o tarz bir isim de kullanıyorlardı galiba.
Onu bilmiyorum. Ama heavens ingilizce hem cennet hem gökyüzü anlamına geliyor. Ben o açıdan baktım.

Belli ki bir şeyler olacak. Artık Yasu mu ölür, Hiyori veya Toko'ya bir şey mi olur, göreceğiz. Kendisi bir dövüş kaybetse en fazla canı sıkılır ve antrenman yapmaya başlar. Başkası üzerinden dediğinin işlenmesi bana daha etkili olur gibi geliyor.
İyi de bu saydığın isimler Zoro için bir anlam ifade etmiyorlar ki. Onlara bir şey olsa tabi bu onu üzer de ben daha derin, daha önemli bir şeyi kast ediyorum. Belki Kuina ile alakalı bir şey olur. Ya da bu Zoro'nun kılıç sevdasının kökenine ineriz vs vs.
Ama eşeleyelim biraz bunun da kalbini.

Yau neden alay edilsin, bu gözler neler neler gördü, alışıyoruz zamanla :D

Bu arada, beyaz kılıçla, Ryumanın kılıcı ömrü yetene kadar Zoro'da kalır, bu ikisinin yeri dolmaz gibi geliyor bana.
Wado İchimonji Zoro'da olduğu sürece Kuina'nın ruhu rahat etmeyecek gibi hissediyorum ben. Kız arkadaşına verdiği sözle öldü. O söz tamamlanmadan huzura ermeyecektir. Wado İchimonji de o sözün simgesi bence. Söz tutulduğunda kılıç asıl sahibine dönmeli.

Onu bilmiyorum. Ama heavens ingilizce hem cennet hem gökyüzü anlamına geliyor. Ben o açıdan baktım.

İyi de bu saydığın isimler Zoro için bir anlam ifade etmiyorlar ki. Onlara bir şey olsa tabi bu onu üzer de ben daha derin, daha önemli bir şeyi kast ediyorum. Belki Kuina ile alakalı bir şey olur. Ya da bu Zoro'nun kılıç sevdasının kökenine ineriz vs vs.

Kuina ile ilgili ne çıkabilir ki? Zoro sonuçta Luffy için hayalini ikinci plan attı bile. Onu en büyük hüsrana uğratacak şey Luffy'yi korsan kralı olmasına yardım edememek olur. Oda biraz daha yüzeysel işler gibi geliyor. O yüzden çok önemli kişiler olmasına gerek yok bence. Korumak üzere onlarla gitti. Bir şey olduğu zaman sorumluğunu almak zorunda. Hem bushido ruhuna uygun bir şey bu.

Kuina ile ilgili ne çıkabilir ki? Zoro sonuçta Luffy için hayalini ikinci plan attı bile. Onu en büyük hüsrana uğratacak şey Luffy'yi korsan kralı olmasına yardım edememek olur. Oda biraz daha yüzeysel işler gibi geliyor. O yüzden çok önemli kişiler olmasına gerek yok bence. Korumak üzere onlarla gitti. Bir şey olduğu zaman sorumluğunu almak zorunda. Hem bushido ruhuna uygun bir şey bu.
Zoro'dan bahsederken bushido ruhu deme. :of:
Yapma bunu. :of:

Shusui'nin suçu ne hea!o_O

Kuina konusu da işte benim, Oda'nın Xoro ile ilgili fikirlerini hala kabullenememiş olmamdan kaynaklanıyor. Haklısın belki de boşa anlam yüklüyorum
Balon biraz daha şişecek belki de sadece. :üzgünüm:

Evet, Zirveye ulaştığında olabilir bu söylediğin, aklıma yattı.

Zoro ortam yosmalığı yaparak hayatını sürdüren bi kadınla yatıp kalkarak kalitesini tasdiklemiştir.
Bu da fazla oldu yalnız. Kız o veya bu şekilde hayatta kalmaya ve ailesinin yarım bıraktığı mirası taşımaya çalışıyor.

Bu kadar sığ bakmamalısın insanlara. Böyle konuşmaya hakkımız yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 25)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık