Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sizce ? Olabilir mi ?
Mangakanın Kaido için "düz yumruklarla yenilmesi yakışık almaz, Luffy'yle birlikte bir yolunu bulucaz" tarzı bir yorumu var. Şimdi sen böyle bir cümle kurduktan sonra yaratıcı bir şeyler beklersin. Ama gidip de 500 bölüm önce kakaladığın Moria/gölge olayını Kaido'da yine kakalamaya çalışırsan senin anana avradına kimse rahmet okumaz.

Böyle bir şey tekrar olur mu ? Umarım olmaz :( :artiz:

Hatta bir söylentiye göre Zoro Ryuma'yı teklemiş.
Ryuma ''Ay ben Zoro'nun iradesine dayanamıyorum'' diye elindeki kılıcı Zoro'ya hediye ediyordu. Kılıçlar çarpıştı diye ölümüne düello yapmayı göze alan adamdan, ilk darbede kendini bırakan adama. Sırf Zoro kazanıp kılıç alsın diye anca bir karakter bu kadar batırılabilir. Tabi bu esnadaki Moriah'ın gücünün rezil edilmesini de unutmayalım. Sonra ortamlarda hepsini de hakkıyla aldı dersin, kim bilecek. Dilin kemiği yok nasıl olsa.

Ryuma ''Ay ben Zoro'nun iradesine dayanamıyorum'' diye elindeki kılıcı Zoro'ya hediye ediyordu. Kılıçlar çarpıştı diye ölümüne düello yapmayı göze alan adamdan, ilk darbede kendini bırakan adama. Sırf Zoro kazanıp kılıç alsın diye anca bir karakter bu kadar batırılabilir. Tabi bu esnadaki Moriah'ın gücünün rezil edilmesini de unutmayalım. Sonra ortamlarda hepsini de hakkıyla aldı dersin, kim bilecek. Dilin kemiği yok nasıl olsa.
Golgesi degilde kendi olsaydı Ryuma ile vs attığına dua ederdi kolunu ve bacagini verip.:D

Sizce ? Olabilir mi ?
:hhh:
:hhh::hhh:

Luffy renkten renge girdi iyi mi?
Mavi mi ararsın, siyah mı ararsın, sarı mı ararsın, mor mu ararsın?

Bu nasıl bir Kaido versusu ki, Law yok, Kidd yok, 9 kın yok.
Hadi onlar tayfadan değil diye boşvermişler (Wano'da da 9 kını boşvermek :fool:).
Zoro yok, Sanji yok. Hani Zoro var diyeceksiniz de adam yerde yatıyor. Ne oldu? Gene mi aç?
:hhh:
Hayır bir de yumruğunun rüzgarıyla Kaido'yu uçuruyor Luffy. :byee:

Ve Shanks'a selam atlanmıyor tabi. :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık