Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öldürme arzusu başka birşey değildi.Arzuyu gösterdi sonra geri çekti Zoro.

Öldürme arzusu çoğu manganın savaş kısımlarında ele alınan bir olgudur.Aura ile ilişkili olur olmaz onu bilemiyorum.Aura sanırım bu arzuyu kolayca iletmeni sağlıyor.Sumocu korktu biliyorsunuz.Üstelik Zoro onu hedef almamıştı bile.İşte hedef almış hali Monet oldu.İnsanlar nedense Zoro ile kolayca empati yapabiliyor gibi duruyor.

Zoro'da kral haki çıkmasa bile benzer özellikler mevcut.Bunlar başka kimse de yok örneğini görmedik.İlüzyon muhabbeti de mesela.Aurayla birşey yaptı Kaku'ya adam hortlak görmüşe döndü.Göz yanılması değildi Kaku gibi adam yanılmaz.O muhabbet seri bitmeden açıklanır.

Belki kral haki vermezse güç artışı olarak bunlar üstünden ilerlemeye gidebilir Oda.

Animede "Adım başlı başına seni yenmeye yetseydi onun yardımına ihtiyaç duymazdım." diyor. Mangada yenmek yerine yermek diyor.

Hangisinin doğru olduğu önemli değil de ben sadece bu sahnede kurduğu cümleyi anlayamadım. Ne demek istiyor. Biri bana bu cümleyi açabilir mi? :bilmem:

Öldürme arzusu başka birşey değildi.Arzuyu gösterdi sonra geri çekti Zoro.

Öldürme arzusu çoğu manganın savaş kısımlarında ele alınan bir olgudur.Aura ile ilişkili olur olmaz onu bilemiyorum.Aura sanırım bu arzuyu kolayca iletmeni sağlıyor.Sumocu korktu biliyorsunuz.Üstelik Zoro onu hedef almamıştı bile.İşte hedef almış hali Monet oldu.İnsanlar nedense Zoro ile kolayca empati yapabiliyor gibi duruyor.

Zoro'da kral haki çıkmasa bile benzer özellikler mevcut.Bunlar başka kimse de yok örneğini görmedik.İlüzyon muhabbeti de mesela.Aurayla birşey yaptı Kaku'ya adam hortlak görmüşe döndü.Göz yanılması değildi Kaku gibi adam yanılmaz.O muhabbet seri bitmeden açıklanır.

Belki kral haki vermezse güç artışı olarak bunlar üstünden ilerlemeye gidebilir Oda.
Cracker de yaptı aynısını kendi adamlarına. Luffy haki miydi diye kendine soruyor. Sonra ekliyor 'pek sayılmaz' diye.

Ama muhabbet neredeyse aynı hacı.

Tashigi de korkudan mı oldu demişti Nami de korkudan kuruduklarına dair yorum yapıyor.

Bu şey muhabbeti ya.Ananın ruhu var kartta tırsıyorum olayı.Krakerin ruhu da onları korkutuyor olabilir.Zaten korkan şeyler ruh meyvesiyle canlandırılmış olan uyduruk yaratıklar.Aynı şey diyemeyiz o yüzden.

Zoro kanlı canlı iradeli insana bunu yapıyor.Hani az bir korkutma desek öyle de değil.Monet ruhunu teslim ediyordu öyle kalakaldı.Başka bir örnek olsa bile Zoro örneği karşısında diz çöker tövbe ister öyle söyleyeyim. :)

Ama muhabbet neredeyse aynı hacı.
Tashigi de korkudan mı oldu demişti Nami de korkudan kuruduklarına dair yorum yapıyor.
Bi benzerlik olduğu aşikar ama hem Monet hem de Sumocu Zoro'nun gücünü seviyesini bilmiyor, sadece Zoro'nun o anki aurasından etkileniyorlar. Ayartan ormandaki ağaçlar, tavşan ve turna ise Cracker'in gücünü ve pozisyonunu biliyor, biliyor olmaları saygıyla karışık bir korku hissetmelerine sebep olabilir, Zoro'da ise böyle bir durum söz konusu değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık