Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kral Haki kullanıcısı eğer ,Kral Hakisi uyanmış bir güç ise herkes arasindan istediği kisiyi bayıltma özelligine sahip degil miydi?

Eger Kral Haki sadece "bayiltma" islevi goruyorsa yemisim kral hakisini.
Benim bildiğim bugüne kadar canının istediğini bayıltıp, canının istediğini bayıltamayan kral haki görmedim. Belli bir alanda zayıf bünyeli kim varsa bayıltıyordu en son benim bildiğim.

Gerçi Luffy-Chinjao karşılaşmasında bubu dediğin gibi bir şey vardı sanki ama... Tam hatırlamıyorum orayı.

Benim bildiğim bugüne kadar canının istediğini bayıltıp, canının istediğini bayıltamayan kral haki görmedim. Belli bir alanda zayıf bünyeli kim varsa bayıltıyordu en son benim bildiğim.

Gerçi Luffy-Chinjao karşılaşmasında bubu dediğin gibi bir şey vardı sanki ama... Tam hatırlamıyorum orayı.
Chinjao sadece alandakileri bayıltmıştı.

Yok ben başka türlü bir şey hatırlıyorum da, yanlış hatırlıyorum herhalde.

Onun dışında adam kayıran Kral hakisi görmedik mi oluyor peki şimdi, o konuda bir şey dememişsin.
Görmedik. Üye olmadan önce okudugum bazi konularda kral haki adam kayırabiliyor yorumları okumustum. O yuzden boyle bir ozelligi vardir diye dusundum.

Görmedik. Üye olmadan önce okudugum bazi konularda kral haki adam kayırabiliyor yorumları okumustum. O yuzden boyle bir ozelligi vardir diye dusundum.
Gerçi kaynağın da ben olmiyim, rezil bir hafızam vardır ama ben de görmedik diye hatırlıyorum.
Ki bu durumda o sahnede Zoro'nun kral haki kullanmadığı anlamına gelir ve bence böyle çok daha güzel.:good:

Gerçi kaynağın da ben olmiyim, rezil bir hafızam vardır ama ben de görmedik diye hatırlıyorum.
Ki bu durumda o sahnede Zoro'nun kral haki kullanmadığı anlamına gelir ve bence böyle çok daha güzel.:good:
Animede izlemişsen farketmissindir zoro'nun gozleri kırmızımsı bir renk sacıyordu. Kata'nin kral hakisinde gozleri mavimsi bir renk sacıyordu. Iliskendirip boyle bir sonuca vardim. Ama Zoro'da Kral Haki bekleyenlerdenim.

Kral haki adam kayırmaz yalnız. Aynı etkiyi Tashigi üzerinde de yapması gerekirdi. Monet'i korkudan donduran şey, Monet'in oyuncak gibi oynadığı kıza neler yapar.

Doğruca Zoro'dan Monet'e yollanmış öldürme arzusuydu bence o. Hani kızı öldürmek istediğinden değil de İş ciddiye bindiğinde neler yapabileceğini göstermek için.
Biri bu arkadaşa kral hakinin yönlendirilebilen bir şey olduğunu söylesin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık