Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law'ı sevmeyenleri anlamıyorum bende. Eleştirirsin de sevmemek nedir ya da nefret etmek. Kıskançlık. :oleyo2:
Bi nefretim yok aslında, kaldı ki hiç birine karşı net bir nefret ya da sevgim yok, sadece Kyros benim için başkadır o kadar.
Beynini. Beyinseviyorum. Zaafım bu. :flaugh:

Ayrıca Law'u çok sevdiğimden değil, hikayesini çok sevdiğimden böyle diyorum. Onu da severim de bütün hayatını göz önünde bulundurunca kendimi onu sevmekten alamıyorum. Oda çok güzel kurgulamış bu adamı, düşündükçe daha bir güzel geliyor gözümü.
Tabi Dressrosa sonunda bütün o kurgunun hakkıyla işlenmeye niyetlenilmediğini görünce insan üzülüyor. :üzgünüm:
Luffy için kimler harcanmadı ki?

Sanırım zamanla alışacağım bu duruma, biraz daha zaman... :D

Çocuk yaşta neler yaşadı. Empati kurduğum zaman onun hissettirdiği trajediyi başka geçmişler hissettirmedi.

Brook'ta mesela çok üzücü. Dostların tek tek ölüyor ama yetişkin olup yaşamak ve çocuk olup yaşamak çok farklılar. :üzgünüm:
Zaten Brook, Sanji, Law. Nasıl akıllarını yitirmediler şaşıyorum ben.
Ayrıca evet Brook bunları yaşadığında yetişkindi ama 50 yıl bir başına koca okyanusta arkadaşlarının öldüğü, çürüdüğü gemide sürüklenmek nedir ya...:ühü:

Law'un çocukluğunda yaşadıklarıyla bitmiyor ki olay. Obsesifçe bir misyona bağlıyor kendini. 13 yıl boyunca durmadan dinlenmeden bunun için hazırlanıyor.
O tayfasına o kadar laf ediliyor. Adam tayfa kurmamış ki, hayatını yaşarken birileri peşine takılmış o da kimseye "Sen gelme ulan ayı!" dememiş.
Mizah falan dinlememiş ayı bile gelmiş. :fool:

Ama bana göre onlar Law'un tayfası değil, çocukları. Whitebeard'la bir ortak noktası daha. Baba gibi sahiplenmiş hepsini ister istemez. Bakmış, ellerine meslek vermiş. Ama tabi bunu yaparken mümkün olduğunca uzak tutmuş onları kendine, nihai hedefini gerçekleştirmeye (ve ölmeye) giderken de güvenli bir yere bırakmış.
Ne kadar acı ya. :ühü:

Bi nefretim yok aslında, kaldı ki hiç birine karşı net bir nefret ya da sevgim yok, sadece Kyros benim için başkadır o kadar.
Burada takılmaya başladığım zaman da Law fanıyım diye garipsenmiştim. Law fanı yok dediler, hemen atladık geldik. :p:p Şimdi alıştırıyorum kendimi foruma.

Neyse ki @Notanymore @Jiso genelde Law hakkında konuşup/savunduklarını görüyorum. @Wbrggrdrlfy @First Son of the Sea Bu ikilinin de genelde Law'ın hakkını verdiğini görüyorum.Ezmeleri, gömmeleri yok. Ve bunları görmek beni aşırı mutlu ediyor. Demek ki neymiş Law fanı yok falan değilmiş. :D

Zaten Brook, Sanji, Law. Nasıl akıllarını yitirmediler şaşıyorum ben.
Ayrıca evet Brook bunları yaşadığında yetişkindi ama 50 yıl bir başına koca okyanusta arkadaşlarının öldüğü, çürüdüğü gemide sürüklenmek nedir ya...:ühü:

Law'un çocukluğunda yaşadıklarıyla bitmiyor ki olay. Obsesifçe bir misyona bağlıyor kendini. 13 yıl boyunca durmadan dinlenmeden bunun için hazırlanıyor.
O tayfasına o kadar laf ediliyor. Adam tayfa kurmamış ki, hayatını yaşarken birileri peşine takılmış o da kimseye "Sen gelme ulan ayı!" dememiş.
Mizah falan dinlememiş ayı bile gelmiş. :fool:

Ama bana göre onlar Law'un tayfası değil, çocukları. Whitebeard'la bir ortak noktası daha. Baba gibi sahiplenmiş hepsini ister istemez. Bakmış, ellerine meslek vermiş. Ama tabi bunu yaparken mümkün olduğunca uzak tutmuş onları kendine, nihai hedefini gerçekleştirmeye (ve ölmeye) giderken de güvenli bir yere bırakmış.
Ne kadar acı ya. :ühü:
Brook'un 50 sene yalnız olup öyle komik kalmasına şaşırmalı. :hhh:

Sanırım Wb'den tek eksiği tayfasının gücü. :artiz: Bir Ace, Marco ederleri yok. :oleyo2:

Son düzenleme:
Güzel şekül şükül görünen ancak içi boş bir pp..Hayır geminde caycın da var ne diye gelip yancılık yapıyor onuda anlamıyorum :D
Orasını artık arc sonu göreceğiz. Luffy ile devam mı tamam mı?? Ben devam diyorum da bakalım. Akıbeti kesinleşmeden bu konu da net yorumlar yapmak istemiyorum. :D

Law'dan hep Beyazsakal havası beklendi, olmadı. Neden Sunny Go'da Luffy'nin Oden'i olmasın ki?? Zaten bahsettiğim/seride bahsedilen amaçlar ya yenilip yutulacak yada anca Luffy ile gerçek kılabilir. :D

Burada takılmaya başladığım zaman da Law fanıyım diye garipsenmiştim. Law fanı yok dediler, hemen atladık geldik. :p:p Şimdi alıştırıyorum kendimi foruma.

Neyse ki @Notanymore @Jiso genelde Law hakkında konuşup/savunduklarını görüyorum. @Wbrggrdrlfy @First Son of the Sea Bu ikilinin de genelde Law'ın hakkını verdiğini görüyorum. Ve bunları görmek beni aşırı mutlu ediyor. Demek ki neymiş Law fanı yok falan değilmiş. :D

Brook'un 50 sene yalnız olup öyle komik kalmasına şaşırmalı. :hhh:

Sanırım Wb'den tek eksiği tayfasının gücü. :artiz: Bir Ace, Marco ederleri yok. :oleyo2:
Law fanı değilim. Law'ın haklı oldugu durumlar mevcut. Law'ın hakli oldugu konularda haksız olarak gorulmesine karsı Law'ı savunabilirim.(Her karekter için gecerli bu.) Sen ve 1 veya 2 kişinin Law karekterini sevip abartmaması takdir edilecek bir davranış. D. Karekterlerine ayrı bir sevgim mevcut. O yüzdendir.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık