Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bazı şeyleri çözmüş, üstesinden gelmiş olabilir ama diyorum ki Mingo her an o ceza evinden çıkabilir, böyle bir durum yaşanırsa, gerçek anlamda intikamını alamamış olacak. Belki de nihai intikamını sona saklıyor mangaka. Mangaka Dressrosa'da Mingo'yu Law karşısında bi hayli üstün çizmişti, bakarsın ileride bir gün daha büyük bir savaşta canını alır...
Bu saatten sonra Law katil olmaz. Zaten mizacında birilerine ciddi ciddi zarar vermek yok. Doflamingo tek istisnasıydı. Dedesiyle konuştuktan sonra da o konudaki uzlaşılmaz takıntısından kurtuldu. İyileşti artık o. :utan:
Doflamingo hapisten kaçarsa (çıkamaz bu saatten sonra) onun karşısında durur ama öldürmeye niyetlenmez.

Mf'de ciddi dövüşmediği her halinden belli olan Mihawk hakkında sanki var gücüyle dövüşüyormuş gibi bi hayli net konuşuyordun ama

Öyle deme imparatorlar arasında en güçlü olanı Shanks :D
Keşke çakı ile mf'de vistayı tutsaydı bende "Mihawk Yonkou'dur" deseydim.:) Çakı seviyesinede sağ kol seviyesi deseydim. Ne de olsa ciddiye almıyor.:DShanks'i en güçlü ilan eden yok. Manga,Kaido'yu en güçlü canavar olarak nitelendirmiş. Luffy'i tekleyerek ve 3 supernovaya Shin Sekai'yi göstererek bu ünvanının hakkını verdi kendisi

Bu arada mf genel olarak Mihawk'ın ciddi olmadığı doğru. Ama Vista dövüşünde ciddilik söz konusu.

Son düzenleme:
Bu saatten sonra Law katil olmaz. Zaten mizacında birilerine ciddi ciddi zarar vermek yok. Doflamingo tek istisnasıydı. Dedesiyle konuştuktan sonra da o konudaki uzlaşılmaz takıntısından kurtuldu. İyileşti artık o. :utan:
Doflamingo hapisten kaçarsa (çıkamaz bu saatten sonra) onun karşısında durur ama öldürmeye niyetlenmez.
Vermek istediğin mesajdan çok Law'a olan sevgin öyle çok ön plana çıkıyor ki şaşırıyorum. Yıllar sona Law seven birileriyle karşılaşmak garip hissetmeme sebep oluyor, kimyam buna alışık değil arkadaş. Şu uyuz adamın neyini bu kadar seviyorsunuz diyeceğim ama biliyorum gönül bu :D

Tayfadanmış gibi görmeye çekiniyorsunuz da hadi hadi. Bak pp em ne kadar şık duruyor. :hhh:

Vermek istediğin mesajdan çok Law'a olan sevgin öyle çok ön plana çıkıyor ki şaşırıyorum. Yıllar sona Law seven birileriyle karşılaşmak garip hissetmeme sebep oluyor, kimyam buna alışık değil arkadaş. Şu uyuz adamın neyini bu kadar seviyorsunuz diyeceğim ama biliyorum gönül bu :D
Law'ı sevmeyenleri anlamıyorum bende. Eleştirirsin de sevmemek nedir ya da nefret etmek. Kıskançlık. :oleyo2:

Beynini. Beyinseviyorum. Zaafım bu. :flaugh:

Ayrıca Law'u çok sevdiğimden değil, hikayesini çok sevdiğimden böyle diyorum. Onu da severim de bütün hayatını göz önünde bulundurunca kendimi onu sevmekten alamıyorum. Oda çok güzel kurgulamış bu adamı, düşündükçe daha bir güzel geliyor gözümü.
Tabi Dressrosa sonunda bütün o kurgunun hakkıyla işlenmeye niyetlenilmediğini görünce insan üzülüyor. :üzgünüm:

Beynini. Beyinseviyorum. Zaafım bu. :flaugh:

Ayrıca Law'u çok sevdiğimden değil, hikayesini çok sevdiğimden böyle diyorum. Onu da severim de bütün hayatını göz önünde bulundurunca kendimi onu sevmekten alamıyorum. Oda çok güzel kurgulamış bu adamı, düşündükçe daha bir güzel geliyor gözümü.
Tabi Dressrosa sonunda bütün o kurgunun hakkıyla işlenmeye niyetlenilmediğini görünce insan üzülüyor. :üzgünüm:
Çocuk yaşta neler yaşadı. Empati kurduğum zaman onun hissettirdiği trajediyi başka geçmişler hissettirmedi.

Brook'ta mesela çok üzücü. Dostların tek tek ölüyor ama yetişkin olup yaşamak ve çocuk olup yaşamak çok farklılar. Senin şu aklını yitirmemesine şaşıyorum demen çok doğru. :üzgünüm:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık