Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
One Piece fan kitlesi cidden ilginç. Tüm güçlü rakipleri Luffy yensin, her şeyi Luffy yapsın. 10 senedir adam akıllı tayfa dövüşü çizilmiyor, hala Luffy almalı herkesi.
Yahu şu an bile Zoro'nun parlaması için uygun ortama doğru gidiliyor, çoğunluğa sorsan gereksiz Zoro abartması. Doğru mu düşünüyorum bilmiyorum, ama bana sırf sinir olduğu kişiler olduğu için yaşanması istemiyorlarmış gibi geliyor. Tabi her şeyi Luffy'nin yapmasını bekleyenlerde vardır.

Ayrıca bu arc Zoro'yu gayet güzle bir şekilde işliyor. Şu anki yaşanan olaylar rastgele yaşanana şeyler değil. Zoro ile Yasu'nun tanışması, kılıcını kaybetmesi, Hiyori ve Toko ile karşılaşması ve şimdi tüm Wano'nun izlediği yere doğru gitmesi. Neyse, yazıp uzatmaya gerek yok. Mangada olursa olacak bir şeyler zaten.

Aaaa. Neler demişim ben öyle :d

Valla tayfaya gelmiyecekse bıraksın artık muttefikligi. Işim var falan desin son savaşa kadar gelmesin eğer şu kutup ayularu ile takilacaksa. :artiz:
Bunu daha öncede konuştuk düşüncemi biliyorsun zaten. :oleyo2:

One Piece fan kitlesi cidden ilginç. Tüm güçlü rakipleri Luffy yensin, her şeyi Luffy yapsın. 10 senedir adam akıllı tayfa dövüşü çizilmiyor, hala Luffy almalı herkesi.
O işler fan kitlesine göre mi oluyor ki. :oleyo2:

Kalkıp bu adamın mantıklı hareket etmesini beklemek doğru olmaz ki.
Bende onu diyorum. Tutup Luffy'i ameliyat edicek :D
Ayrıca nasıl suçluluk hissetmiyor diyebilirsin. Dressrosa'da adamın ağzından Cora eksik olmadı. Law, Doffy'e kin beslediyse hepsi Cora ile alakalı ve tabi sonradan Doffy'nin kendisini bir eşyaymış gibi kullanacağını da anladı.

Aldığım her nefesi Cora'ya borçluyum derken sence suçluluk hissetmiyor mu? Hikayesinde bile bahsi geçti.
Bence suçluluk değildi o. Ödenemeyecek bir borç gibi minnet duygusuydu.Kendi hayatını feda ederek kurtarılan birisi olarak , sanırım biraz da D yüzünden Cora'nın intikamını almak istedi. İçindeki nefreti Doffy'e yönlendirdiği aşikar. Yani ben burada suçluluk göremiyorum.

Bende onu diyorum. Tutup Luffy'i ameliyat edicek :D
İşte onu Doflamingo düşmeden ve dedesiyle görüşmeden yapacaktı.

Artık hayatının da özgürlüğünün de bir anlamı var. Rosinante onun özgürce yaşamasını istiyordu. Doflamingo sorunu da ortadan kalktı. Artık önünde bir engel yok. Dededen onay da aldı.

Bu saatten sonra Kaido'dan kurtulursa bence Dünya hükümeti hedefi olur. Başka Flavence'ler olmasın diye. :ühü:

Bence suçluluk değildi o. Ödenemeyecek bir borç gibi minnet duygusuydu.Kendi hayatını feda ederek kurtarılan birisi olarak , sanırım biraz da D yüzünden Cora'nın intikamını almak istedi. İçindeki nefreti Doffy'e yönlendirdiği aşikar. Yani ben burada suçluluk göremiyorum.
Dediklerin de haklısın. Ama senin için biri ölüyor. Kendini bunda suçlu görmez misin biraz bile olsa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık