Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen de ne taktın Zoro'ya :D Sen Law'a bak Ebisu kasabasına gittiğinden beri bir gün geçmiş hala kurtarmaya çalışmamış gibi gözüküyor dostlarını :D Yoksa boşu boşuna atarlandı mı? D
Bu arc çok kızgınım ona. Shusui'ye yaptıkları için onu affedemiyorum. Bu konuyu daha önce yine seninle konuşmuştum dimi ben?

Bir de takılması çok güzel ya. Lafı açılınca dürtüyor şeytan. :oleyo2:

Law da bir şeyler planlıyor herhalde. O yüzden bekliyordur.
Ya da kurtarmıştır çoktan da Oda yazmamıştır. :mincika:

Law, Cora'yı dinledi ki geri dönmek istemedi. Law'ın içinde ölen umutları Cora tekrar hayata geçirdi. Cora öldükten sonra Doffy'nin peşine düşmesi çok normal. Çünkü Cora'ya karşı suçluluk hissediyor. Kendisi için öldüğünü biliyor ve Cora'nın bir isteği vardı. Oda Dressrosa'nın kurtuluşu. Law en azından Cora için bu kadarını yapabilmeliydi. Bu bile hissettiği duyguları dindirmez. Bu adam her nefesini Cora'ya sayıyor.
Cora ölürken Dressroza'yı kurtardığına inanıyordu . Son anda mesajcıyı görene kadar. Ayrıca Law'ın Dressroza hakkında pek bir bilgisi yoktu. Law'ın orjinal planına bakarsan Dressroza'yı da çok umursamadığını görebilirsin. Cora'ya karşı suçluluk hissettiğini düşünmüyorum. Aksine gurur duyuyor ve bu yüzden Doffy'yi öldürmek istiyordu. Luffy'nin teknikleri konusu benim için hala tartışmalı bir konu ve ileride karşımıza çıkacağını düşünüyorum.
Rosinante, "Doflamingo'yu boşver." demedi. "Özgürsün." dedi. Ama o acıyla, o minnetle, o sahipsizlikle bunu kabullenemedi. Rosinante'nin ölümüne ve kendisinin yaşamasına bir sebep aradı. Kendine, Rosinante'den bir misyon aradı.
O gün orada o yüzden Doflamingo'ya "Nazik Cora-san'ın yapamadığını ben yapacağım." dedi.
Doflamingo yenilince sebepsiz kaldı. Sengoku ile aralarındaki o konuşma bu yüzden bu kadar önemli.
Rosinante'nin ölümü o zaman anlamlandı. Law artık sahiden özgür.
Yazdıklarında haklısın ama Cora Doffy'i öldürme demese de onu nefretten kurtarmak istiyordu. Sence Doffy'nin peşine düşmesi bu konuya ters düşmüyor muydu ?

En çok law reisin tayfasını nasıl kurtaracağını merak ediyorum. Bir shables görecekmişiz gibime geliyor. Bakalım yoksa Oda hiç beklemeyeceğimiz bir şey mi gerçekleştirecek.

Şahsen yasu’nun öleceğini düşünüyorum arca bir motivasyon ve acı gerekiyor. Biraz karanlık çökmesi lazım arca öyle lay lay lom olmaz.

Shanks Mihawktan güçlü değil mi ben mi yanlış biliyorum :S Biri Dünyanın en güçlü adamıyla/canavarıyla aynı alanda diğeri Shichibukai :S
Reyiz peki Shichibukailik sistemi yıkılırsa Mihawk Yonkouluğa mı düşüyor KKlığa mı :S

Bçlüm yorumuna yazsam konu dışına çıkarız uzadıkça.

Her şeyin bir yeri var. Zoro eğitim yaptı diye diye baa'dan beri dalmadığı adam kalmadı Zoro'nun. Hiç bu tahminler tuttu mu? Hayır. :D Aldı mı? Hayır. Mangaka layık görse aldırırdı zaten.

Zoro bence eğitimden Doflamingo ya da Caesar ya da Hordy'den güçlü dönmüştür. Sizin mantıkla Luffy yatsın gittiği adanın ortasına manda gibi, " Zoro kes şunları. " desin. O güçte dönmüş olması onu yapacağı anlamına gelmez. Luffy açtı mı Caesar'a Gear 4? Yanlış hatırlamıyorsam zamanında birisi Cracker vssinde Luffy tamgüçten naşka bir şey bilmiyorum diye tam güç filan dedi şimdi yine ben yine Luffy'yi biliyorum derken, Zoro'ya 7-8 tane power up veriyor. :/

Jack şu an için harcanacak adam değil. Biliyorum Wano diye kanınız kaynıyor anlıyorum sizi.

Ama şu ana kadar en güçlü Pica ile karşılaşan, daha tırpan yiyince açlıktan bayılan adam, yaraları tam iyileşmemiş halde ve 2 kılıçla Jack'i alacahahahahah.

Kusura bakmayın yapmasam içimde kalırdı.

Olay güç değil anlayın lütfen.

Bu arc çok kızgınım ona. Shusui'ye yaptıkları için onu affedemiyorum. Bu konuyu daha önce yine seninle konuşmuştum dimi ben?

Bir de takılması çok güzel ya. Lafı açılınca dürtüyor şeytan. :oleyo2:

Law da bir şeyler planlıyor herhalde. O yüzden bekliyordur.
Ya da kurtarmıştır çoktan da Oda yazmamıştır. :mincika:
Yok takılmak için dedim. Büyük ihtimal kurtarmadı daha. Yasu'nun arkasında bekliyorlar.

Senaryo beklenildiği gibi giderse Zoro kendisi gösterdikten sonra o da harekete geçmek zorunda kalır.

Cora ölürken Dressroza'yı kurtardığına inanıyordu . Son anda mesajcıyı görene kadar. Ayrıca Law'ın Dressroza hakkında pek bir bilgisi yoktu. Law'ın orjinal planına bakarsan Dressroza'yı da çok umursamadığını görebilirsin. Cora'ya karşı suçluluk hissettiğini düşünmüyorum. Aksine gurur duyuyor ve bu yüzden Doffy'yi öldürmek istiyordu. Luffy'nin teknikleri konusu benim için hala tartışmalı bir konu ve ileride karşımıza çıkacağını düşünüyorum.

Yazdıklarında haklısın ama Cora Doffy'i öldürme demese de onu nefretten kurtarmak istiyordu. Sence Doffy'nin peşine düşmesi bu konuya ters düşmüyor muydu ?
Amacı Kaido yoluyla Doffy'i indirmekti. Doffy'den arınan bir ülke kurtulmuş bir ülke olacaktı. Law'ın hiç bir şey hakkında bilgisi yoktu. Hepsini Cora soktu aklına. Önce Cora'nın gerçekleşmesini umduğu isteği bir şekilde yerine getirdi.

Şimdi de aklına soktuğu D. ve özgürlüğün peşinde. Ayrıca nasıl suçluluk hissetmiyor diyebilirsin. Dressrosa'da adamın ağzından Cora eksik olmadı. Law, Doffy'e kin beslediyse hepsi Cora ile alakalı ve tabi sonradan Doffy'nin kendisini bir eşyaymış gibi kullanacağını da anladı.

Aldığım her nefesi Cora'ya borçluyum derken sence suçluluk hissetmiyor mu? Hikayesinde bile bahsi geçti.

Son düzenleme:
E kayıptı işte oğlan. Ruhu işkence içinde obsesifçe kendine biçtiği göreve odaklıydı. Yaşıyor olmasının, dahası Rosinante'nin ölümü uğruna yaşıyor olmasının bir misyonu olduğuna inandırdı kendini.
Kendisi adına hiçbir şey yapmadı 13 yıl boyunca. Sadece bu uydurma şeye tutundu. En son ölüme gitti Doflamingo'yu öldürme planına giderken.
Luffylerle karşılaşmasa şimdiye ölmüştü muhtemelen.
Kalkıp bu adamın mantıklı hareket etmesini beklemek doğru olmaz ki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık