Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'yu öve öve bitiremeyince Subjektif olmuyorda biz bir laf söyledik diye Objektif olamiyor muyuz simdi?:(
dostum abartanlara karşıysan WB amiral tekler, gençliğinde 3 amiral + filo amirali alır, dünyayı ikiye yarar gibi düşünenlere karşı yanımda WB'ye gömmeni bekliyorum zira en abartı adam o, en ezilenler de amiraller şuan :D

Ama ciddi ciddi Kid Zoroyu alır gibi bence. Zoro güçlüdür, iyidir hoştur ama Kid bu serinin zirvelerine oynayacak adam ve meyvesi cidden zıt. Dediğim gibi buram buram plot vermese Luffye, Luffy de alamaz bence Kidi. Über Süper bir meyvesi var. Kid işte hep Luffynin altına koyulacak maalesef

Dediğin gibi Kid bu serinin Shikisi olacak adam.

Shanks ve Mihawka yediremez tabii şu haliyle. :D
Ama Zoro da ki potansiyelde oralara oynayacak seviyede. Zaten benim için 1. kulvar Luffy Zoro Kid. :D

dostum abartanlara karşıysan WB amiral tekler, gençliğinde 3 amiral + filo amirali alır, dünyayı ikiye yarar gibi düşünenlere karşı yanımda WB'ye gömmeni bekliyorum zira en abartı adam o, en ezilenler de amiraller şuan :D
Wb tek başına hepsini alamaz ki zaten. Sadece gençlik ve zirve hali zorlanmadan amiral alır. Op evreninde Amiral tekleyecek güç çıkmaz luffy'de bile. Amiral ne zannediliyor ki? Parkta oynayan çocuklar mı zannediliyor?

Son düzenleme:
Bi de niye Kid abi. :D Adam antisi gibi bir şey. İleride ciddi kapışacak düzeye gelir, tabi yenecek demek değil. İyi bir rakip değil Zoro için.

Şu an için 1-)Luffy 2-)Kid üçüncülük için Drake, Law ve Zoro var kafamda. Oruç hakkında pek bir şey hatırlamıyorum o yüzden onu katmadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık