Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir de Hawkins var bak onu da unutma. Şimdi Killer garibim hangisine kaptan diyecek? Hawkinse mi? Apoo ya mı? Yoksa ikisine mi? Adam bir anda köle oldu hahahaha :D
Neden yaw. Law bu serinin WhiteBeard'u olacak. Herkes biat etmeli. :D

Ben Kid'in ekibinin en ufak elemanının dahi bunlara kaptan diyeceğini sanmıyorum.

Crocodile - Dof ittifak olsa, ne Daz Doffye kaptan der,ne Pica Crocoya kaptan.

Bu adam
bunun yokluğunda
Buna kaptan diyecek. Güzel masal.
:hhh:
Resmen sinirden kahkahaya verdim kendimi. Biraz daha güleyim.
:hhh:

Ve şimdi son kez açıklama yapayım. Çünkü belli sizin gözlerinizi Zoro'nun karizmasından çekeceğiniz yok.
E ortada bir ittifak da yok.
Daha fazla üstelemenin alemi de olmuyor haliyle.

Ama ben sizi anlıyorum. Zoro'nun karizması efsane. Dünya onun etrafında dönüyor ve bütün gerçekler onun için bükülüyor.

Yeni dünya ne mesela?
Müttefik ne?
Savaş ne?
Yonkou ne YONKOU?
Ne o?
Kim KAİDO?
KAİDO'nun tayfası ne?

Ne bunlar?

TEFERRUAT... KOCA BİRER TEFERRUAT.

Var olan tek gerçek Zoro'nun karizması. Ona halel gelmediği sürece gerisinin bir anlamı yok.

Luffy kim ya?
Gitmiş Zoro'dan izin almadan Law'la anlaşmış. Terbiyesiz!
Kaptan ne canım? Kaptanın kararı ne?

TEFERRUAT!

Bütün mesele Zoro'nun karizması.

Tayfası için tükürdüğünü yalayan Sanji'ye bakıyorum da...
Zoro'nun karizmatik olarak görülmesi...

Herkesin değeri farklı tabi. Diyecek bir şey yok.

Neden yaw. Law bu serinin WhiteBeard'u olacak. Herkes biat etmeli. :D

Ben Kid'in ekibinin en ufak elemanının dahi bunlara kaptan diyeceğini sanmıyorum.

Crocodile - Dof ittifak olsa, ne Daz Doffye kaptan der,ne Pica Crocoya kaptan.
Hahaha :D Aynen öyle. Herkes sevdiği adamın tayfasına katılmış olay bu zaten. Hele bir de Zoro gibi bir adam var Luffy'e nasıl katıldığı belli, adam için birinin altına girecek birine benzemiyor deniliyor ama Luffy den başkasına kaptan deyip, emir alacak he? diğerleri de almaz dediğin gibi kimse almaz. :D Robin bariz bir şekilde Zoro'ya soruyor zaten ne yapacaklarını Law kim? :D

Hahaha :D Aynen öyle. Herkes sevdiği adamın tayfasına katılmış olay bu zaten. Hele bir de Zoro gibi bir adam var Luffy'e nasıl katıldığı belli, adam için birinin altına girecek birine benzemiyor deniliyor ama Luffy den başkasına kaptan deyip, emir alacak he? diğerleri de almaz dediğin gibi kimse almaz. :D Robin bariz bir şekilde Zoro'ya soruyor zaten ne yapacaklarını Law kim? :D
Law, Bepogillerle WB olacak adam. Luffy de Roger olacak mesela. :fool:Luffy sapına kadar oluro ayrı.

Ben olaya Zoro bazlı bakmıyorum. Ölmek isteyip ony hayata bağlayan adamı kaptan olarak gören Robin falan dahi kaptanim demez Lawa.

Hele hele. Laf söylenmez olmuş :hhh:

Law, Bepogillerle WB olacak adam. Luffy de Roger olacak mesela. :fool:Luffy sapına kadar oluro ayrı.

Ben olaya Zoro bazlı bakmıyorum. Ölmek isteyip ony hayata bağlayan adamı kaptan olarak gören Robin falan dahi kaptanim demez Lawa.

Yok bende sadece Zoro bazlı bakmıyorum. Sadece orada hani bir ihtimal desen dierleri için Zoro için diyemezsin diye dedim :D Yoksa tabi ki de kimse demez mümkünatı yok :D Ya Law'ın ne kendisin de ne tayfasın da Yonko vasfı yok. Adam yancı hahaha :D

Oda işareti vermiş. Luffy boşuna ittifak kurmak ''dost olmaktır'' demedi. Sağ kolunda bir sağ kola ihtiyacı var. :D

Edit: kendime ders olsun bir daha zoro ve law diye bir şey aramayacağım. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık