Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senin mantığınla gidelim;
Zoroyu Jackten aşağısı kesmez, Kingi yenecek ama yetmez ondan önce önceden saydığın bir çok isimle dövüş yapacak, üstüne bi de bu King de Luffyden güçlü.
DnSnin hayali böyle peki hayat ona ne sunuyor;

Tabii Luffy 2-3 günde 2 komutanı üst üste indirince senin de şirazen kaymış. İstiyorsun ki marimo da yapsın.
Son gerçek bükücü konuştu yine.

Ben Zoro 888 kişiyle dövüşecek demedim. Dövüşmesi ihtimal dahilinde olan kişilerden bahsettim. Bu kişilerin ismini tekrar zikredeyim; Shuten(Ashura), Orochi, Jack, King. Hepsinin de belli başlı sebepleri var istersen bulur okursun.

Attığın sahne için de ne denir bilmiyorum. Ankara'daki bazı arkadaşlarım o konuda gerekli açıklamayı yaptı. İstersen onu da bulup okursun. Yani size bir açıklamayı 23 kere yapmak yetmediği için 24'ü de zorlama gereği görmüyorum şahsen. Aç bak diyorum, bul oku diyorum bundan sonra. Yıpratamam kendimi bu kadar yeter :)

Ek olarak Luffy vs. Belami'yi tekrar açıp okumanı tavsiye ediyorum :) Çocuk koka yapmasına rağmen Belami kanırtmıştı. Hee yine muhabbeti Zoro istediği yere koka yapamıyor, hakisi hemen biter muhabbetine getireceksin o konuda güleceğimiz zamanlar yakındır merak etme :)

Son olarak.. Cesaretin varsa Zoro arc içinde Jack ayarında birini alır mı alamaz mı konusunda bir iddiaya girelim. He o cesaret yoksa da beni oyalama :rolleyes:

Evet daha var ancak son bölümlerdeyiz, burada bir yonkou devrilirse geriye Karasakal ve Dünya Hükümeti kalır bu da zaten son arc olarak Raftel'de işlenir. Arada küçük Elbaf gibi arclar olabilir.
Son bölümlerde miyiz? One Piece 2019'da bitecek denildi denileni yıllar geçti. Dressrosa arcında Marineford'dakinden çok daha büyük savaş olacak denileni de 4 yıl geçti. Tıpatıp aynı şey WCİ arcı için de denildi daha sonra. Tek biri bile oldu mu bu denilenlerin?

Hayır Punk Hazard gibi geçiş arcının bile bir yıldan fazla sürdüğünü (aralarla birlikte) de biliyorum ben.

Bu serinin mangakasın sözüne inanmak, bilemiyorum Altan. Bilemiyorum.

Ray zirve > Mihawk olabilir. Muhtemeldir.
Diğerleri yanlış. Mihawkta o ünvan olduğu sürece hiç bir kılıç ustası ondan güçlü olamaz, meyveli veya meyvesiz, başka teknikler kullanması da önemli değil.
Mihawk'ın seviyesini nasıl gördüğünüze baglı bir olay. Eger yonkou olarak gorüyorsanız ve Yonkou>Amiral diyorsaniz bu adamin Shcibukai olması sorgulanmalı.

Mihawk'ın seviyesini nasıl gördüğünüze baglı bir olay. Eger yonkou olarak gorüyorsanız ve Yonkou>Amiral diyorsaniz bu adamin Shcibukai olması sorgulanmalı.
Mihawk, kendisine daha fazla rakip bulamayınca kendi isteği ile gidip shcihbukai oluyor. Shanksten daha güçlü bir kılıç ustası bekliyor kendine rakip olarak. Yani adam Shanks'in zaten üzerinde bir güce sahip. Shichibukai olması bunu değiştirmez. Korsan olduğuna dair elimizde veri yok, bayrağı veya tayfası veya kafa ödülü hakkında da bilgi yok. Avare bir adam. Korsanlığa da ilgi duymuyor belli ki. Kendi keyfine yaşıyor. Shichi olmasa tek başına 3 tane amiralle uğraşıp duracak. Shichi olsa kafası rahat. Garp da koramiral ama amiral gibi davranıyor. Gidip sorguluyor muyuz? Adam amiral olmak istememiş.

Mihawk, kendisine daha fazla rakip bulamayınca kendi isteği ile gidip shcihbukai oluyor. Shanksten daha güçlü bir kılıç ustası bekliyor kendine rakip olarak. Yani adam Shanks'in zaten üzerinde bir güce sahip. Shichibukai olması bunu değiştirmez. Korsan olduğuna dair elimizde veri yok, bayrağı veya tayfası veya kafa ödülü hakkında da bilgi yok. Avare bir adam. Korsanlığa da ilgi duymuyor belli ki. Kendi keyfine yaşıyor. Shichi olmasa tek başına 3 tane amiralle uğraşıp duracak. Shichi olsa kafası rahat. Garp da koramiral ama amiral gibi davranıyor. Gidip sorguluyor muyuz? Adam amiral olmak istememiş.
Adama amirallik teklifi geliyor. Herhalde boşa geliyor denmez. Kor-Amiraller bile o yere talip ama başka yerden Amiral geliyor.(Fuji ve Ryokugyu) Eğer mihawk yonkou ayarındaysa zirve ray=mihawk olmaz mı?

Adama amirallik teklifi geliyor. Herhalde boşa geliyor denmez. Kor-Amiraller bile o yere talip ama başka yerden Amiral geliyor.(Fuji ve Ryokugyu) Eğer mihawk yonkou ayarındaysa zirve ray=mihawk olmaz mı?
Hayır gene yanlış biliyorsun. Garp, amiral olmak istemiyor. Saçı daha siyahken hem de teklif geliyor. Sengoku döneminde. Aokiji de bunun yancısı. Adam garp ile dövüşürken de koramiral. Adam istemiyor yani. Savaş bittikten sonra garp ve sengoku görevlerden ayrılıyorlar. Akainu geliyor. O da fuji ile ryoyu amiral yapıyor zorunlu askerlik sistemi ile. Yani onlar geldi diye garp amiral olamadı diye bir şey yok. Garp çoktan görevi bırakmıştı.

Mihawk zaten yonkou seviyesi bir adam bence. Zirve ray, şuanki mihawktan güçlü müdür bilmem. İhtimali vardır sadece. Belki de mihawktan önceki en güçlü kılıç ustası raydı. Mihawk şuan zirve rayı geçmiş de olabilir bilemem. Ama şuanki Mihawk, şuanki rayden güçlü.

Bak şimdi shriyuu görünmezlik meyvesi yedi ve teachten sonraki muhtemelen en güçlü kişi o. Onun tanıtıldığı manga sayısında mihawk da vardı ve shiryuuya rağmen, mihawk için hala en güçlü kılıç ustası diyordu.

Diğer taraftan, smothie, cracker kılıç ustasılar. Birisi ikinci komutan diğeri 3. komutan. Mihawk en güçlü kılıç ustası olarak bunlardan da güçlü. Direkt 1. komutan seviyesine çıkıyor doğal olarak. Keze shutenmaru bir kılıç ustası ve gidiyor jacki kesiyor. King muhtemelen kılıç ustası çıkacak. Belinde adam gibi bir katana var. Eğer kılıç ustası ilse Mihawk > King.

E bu durumda Mihawk > Sağ kol garantilenecek bence Wano sonrası. Zoro, Wanodan Wanodaki en güçlü kılıç ustası olarak çıkacak. Gidecek fuji ile kapışacak muhtemelen. Sonra bir ihtimal shiryuyu indirecek. En son bizim tayfa marinefor gibi savaşacak. Zoro vs Mihawk o zaman olabilir belki.

Hayır gene yanlış biliyorsun. Garp, amiral olmak istemiyor. Saçı daha siyahken hem de teklif geliyor. Sengoku döneminde. Aokiji de bunun yancısı. Adam garp ile dövüşürken de koramiral. Adam istemiyor yani. Savaş bittikten sonra garp ve sengoku görevlerden ayrılıyorlar. Akainu geliyor. O da fuji ile ryoyu amiral yapıyor zorunlu askerlik sistemi ile. Yani onlar geldi diye garp amiral olamadı diye bir şey yok. Garp çoktan görevi bırakmıştı.

Mihawk zaten yonkou seviyesi bir adam bence. Zirve ray, şuanki mihawktan güçlü müdür bilmem. İhtimali vardır sadece. Belki de mihawktan önceki en güçlü kılıç ustası raydı. Mihawk şuan zirve rayı geçmiş de olabilir bilemem. Ama şuanki Mihawk, şuanki rayden güçlü.

Bak şimdi shriyuu görünmezlik meyvesi yedi ve teachten sonraki muhtemelen en güçlü kişi o. Onun tanıtıldığı manga sayısında mihawk da vardı ve shiryuuya rağmen, mihawk için hala en güçlü kılıç ustası diyordu.

Diğer taraftan, smothie, cracker kılıç ustasılar. Birisi ikinci komutan diğeri 3. komutan. Mihawk en güçlü kılıç ustası olarak bunlardan da güçlü. Direkt 1. komutan seviyesine çıkıyor doğal olarak. Keze shutenmaru bir kılıç ustası ve gidiyor jacki kesiyor. King muhtemelen kılıç ustası çıkacak. Belinde adam gibi bir katana var. Eğer kılıç ustası ilse Mihawk > King.

E bu durumda Mihawk > Sağ kol garantilenecek bence Wano sonrası. Zoro, Wanodan Wanodaki en güçlü kılıç ustası olarak çıkacak. Gidecek fuji ile kapışacak muhtemelen. Sonra bir ihtimal shiryuyu indirecek. En son bizim tayfa marinefor gibi savaşacak. Zoro vs Mihawk o zaman olabilir belki.
Garp'in amirallik teklifini reddettigimi nerde gordün? Ona deginmedim bile. Yahu onlar geldi diye garp'in amiral olmayacagıni soylemedim ki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık