Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nasıl şok edici bir durum değil :eek: bunu kabul etmen aynı zamanda silahlanma hakiyi ilk Luffy'nin kullandığını kabul etmiş oluyorsun.:ehe: Luffy'nin ilk kullanmasının şok edici bir durum olmadığını,olağan olduğunu kastediyorsan o başka.:D
Ama yine ilk olmaz. Çünkü Zoro da, Hachi’nin kılıçlarını parçalıyor :D O zaman o da haki oluyor böyle düşünürsek:D

Zoro, Mr1 olayından sonra tam anlayamadığı için sürekli kapsamlı kullanım yapamıyor. Yani sadece çeliği kestiğini sandı o yüzden ona devam edebildi. Haki’yi anlaman lazım. Adamlar hala haki’yi öğrendikleri halde, diğer uzuvlarını anlayamadıkları için hemen kara kılıç, işte o hyo amcanın yaptığı şeyi yapamıyorlar. Olay anlamak ve potansiyel. Yani Zoro ile Luffy aslında başından beri haki de düşük değiller. Çünkü potansiyelleri muazzam. Sadece anlamaları lazım anladılaro zaman sa görüyoruz ki hayvan gibi çok kısa zamanda iyi kullanım gösteriyorlar. Yani ne kadar kullandığın öok önemli değil. Ne kadar anlayabildiğin önemli. Anlayabilmen için de daha fazla detay gerekiyor. Yani Luffy de geleceği görecek kadar potansiyel vardı ama bunu naaıö yapcağını daha yeni çözdü. Zoro da kara kılıç yapcak potansiyel var ama bunu daha yeni çözüyor. O yüzden Luffy ve Zoro FB’e dayalı olarak eğitimleri hala devam ediyor ve p.uo alıyorlar. İşte bu bölümde gördük. Zoro da çeliği kesecek güç var ama bunu o an için anlaması lazımdı. Ve Fb görüp hocasının sözlerini anladı. Ama orada sadece çeliğe odaklandı. O yüzden sürekli kullanım göstermedi. Yani ben böyle düşünüyorum.
Bence Zoro içindeki çeliği kesmesini sağlayan gücün logiaları kesebileceğini düşünmedi. Biz de düşünmedik valla o dönem okurken :D

Bence Zoro içindeki çeliği kesmesini sağlayan gücün logiaları kesebileceğini düşünmedi. Biz de düşünmedik valla o dönem okurken :D
Aynen öyle. Onu kavraması önemliydi. Sonra da zaten böyle ölümün döşeğine geldiği bir dövüşe girmedi hatırladığım kadarı ile. Enel zaten başka bir olay. O adam garip bir adamdı. Eğer Luffy lastik olmasaydı, Hasır şapka korsanları ilk yenilgisini almış olurdu. Yani Luffy’i de lastik olması kurtardı ki; O kadar şeye lastik de dayanmazda işte Oda en iyi şekilde böyle çözüm bulabildi. :D

Ama yine ilk olmaz. Çünkü Zoro da, Hachi’nin kılıçlarını parçalıyor :D O zaman o da haki oluyor böyle düşünürsek:D
Çok keskin çelikten bir katana ile çok büyük bir güç uygulayarak kılıç parçalamak mı? yoksa büyük ihtimalle çelik olan kiribachiye kağıtmışçasına serçe parmağını :oleyo2: batırmak mı? Hangisinde yoğun haki kullanılmıştır sence?:D hadi Zoro ilk olsun.(Oda burun farkıyla senaryo gereği son dövüş daima kaptana ayrıldığından olmuş olacak.:p )

Rashamon ile treni kesmişti. Çelikten miydi, hatırlamadım gerçi.
Ben celikle ilgili her olayın hakiye yorulmasini sevmedim yaw. :d

Bana göre haki açtığı belli 2 yer var. Fikrimce tabii.

Alabasta ve TB-Kuma olayı. Daha önce vardiysa vardır ama sanmıyorum yani. Bilinçli kullansa logialara saldirmayi falan konusurlardi yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık