Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anlaştık o zaman. Bölümde Jack-Zoro yenilince ban atılsın. Smoker'ın spoilerı gelince değil.
İlk dövüşü Zoro kaybetti diyelim sonra kazanırsa ne olacak? Yine ban atılacakmı şartları iyi belirleyin.

Buradan Luffy'nin meyvesini pek kullanmadığını mı çıkarmamız gerekiyor?
Sen çıkarım yapma. Kılıçustalarına kralhaki kullanmasınmı ne demişsin. Çıkarımların çok kötü.

Buradan Luffy'nin meyvesini pek kullanmadığını mı çıkarmamız gerekiyor?
Hayır. Luffynin sadece meyve bazlı olmadığını düşünürüz. Hakisinin seviyesine bakarak anlarsın az çok. Hâlâ yeni haki peşinde olmasından da anlarsın. Fiziksel gücünden de.

O kelepçe ile Law kaç tane yiyecek toplardi Udonda ona da bakalım. Meyve adamı Law bu bariz.

Meyvenin başındaki ödül zaten başlı başına bunu yiyen meyvenin nimetlerinden yararlanıyor diyor bariz.

:d benim kitapimda terimi yok onun . Meyvesi güzel şimdi. Narutoda "Rinnegan Saske" yapıyordu onu. Hoşuma gider ama işte sırf meyve :d
Meyvesi güzel zaten, ona sözümüz yok. Ama işte o meyveyi kullanmak için dayanıklılık/fiziksel güç şart. Vergo ve Smoker ile o kadar dövüştükten sonra kalkıp Vergo'ya o büyüklükte oda açabiliyorsa sadece meyveyle ayakta kalan birisi demek yanlış bence.

Ya da bunları boş verip; Oda, Law'ı Doflamingo ve Fujitora ile aynı sahnelere koyup savaştırdı. Bu adam boş değil deyip geçmek istiyorum :D

Meyvesi güzel zaten, ona sözümüz yok. Ama işte o meyveyi kullanmak için dayanıklılık/fiziksel güç şart. Vergo ve Smoker ile o kadar dövüştükten sonra kalkıp Vergo'ya o büyüklükte oda açabiliyorsa sadece meyveyle ayakta kalan birisi demek yanlış bence.

Ya da bunları boş verip; Oda, Law'ı Doflamingo ve Fujitora ile aynı sahnelere koyup savaştırdı. Bu adam boş değil deyip geçmek istiyorum :D
O boş olmaması sadece meyve ile demek istiyorum ben de. Buggy'e de verilse zamanında kaç yılda o da bu kadar kullanır diyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık