Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro, Jack'i patates edecek, o zaman tekrar konuşalım canım :D

Zoro bir sağ koldan daha fazlası :D Bir çok yerde söylendi, kaptan olabilecek bir adam Zoro :D
Kaptan olabilecek adam doğrudur ama tayfanın ortalaması nedir? Önemli olan bu :D

En fazla Shichi tayfasına kaptanlık yapar, Shichilerin de piyasası belli xD

Sen kaşındın. :D
Ciddi bir dövüş olursa kim yener? Bu kadar. Eğer kim ezeri sorarsak işin içine yorum girer. Muhtemelen sonuçlanmayacak bir dövüş ama sen pek umutlusun. xD
Hahaha ne kaşıncam yahu gel iddia ya girelim dedin bende tamam diyorum. Zoro alır diyorum ben değişmez. Sen de Jack diyorsun doğru mudur? :D Sonuçlanmaz ise zaten ikimizin dediği de olmaz :D

Mantığa bak. Adamın uzaktan kesememesi ile yakından daha büyük birşeyi kesemeyeceği anlamına mı geliyor?
Yav he he.

Biz mangadan olan sahnelerden konuşuruz, kalkmışsın bana olasılıktan bahsediyorsun. Senin dediğin mantığın sonu yok. O zaman; dağ kesmeye odaklanmadığı halde Law o dağı kesebilmişse, odaklandığında çok daha büyük şeyleri keser derim ben de.

Law nerde dağ kesmiş sanki haki ve kilic yeteneği ile kesti tamamen meyvesi sayesinde utanmadan zoro ve mihawk la karsılastırıyosuz. pehhh
İki yıl önce 10 metre yarı çapında room açan adam , 2 yıl sonrasında ada büyüklüğünde rooom açıyor. Özellikle meyvesinin güç ve enerji harcadığı söylendi. Bu roomun büyüklüğü belki de doğrudan Law'ın haki ve fiziksel gücü ve enerisiyle alakalı bir şey? Sanki Usopp olsa o da ada büyüklüğünde room açıp bütün bir dağı kesecekmiş gibi yorum atmayın.:S

Ha Law'ın meyveden destek aldığı kadar Zoro da üç tane seviyeli kılıçtan destek alıyor.

Kimsenin WB'nin deprem meyvesine laf attığını görmedim ben. Ki Law gibi meyvesi acayip enerji harcadığı söylenen adam bunun üzerinden ezilmeye çalışılıyor.:S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık