Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizde diyoruz ki adam öldürmeyi sevmiyor. İnsanları öldürmem diyor. Doktorum diyor. ;) Onun yerine gururlarını incitmeyi seviyor. Tashigi bunu güzel dillendirmişti.
O zaman neden ölüme terk etti :D Adam bölerek öldüremez. Bu kadar basit. Mesela, sümüklü adamı bölmedi. Bölmeden normal kesti. Yerdesin adam seni öldürmek istiyor ve onu bölerek öldürmek varken, öldürmemeyi mi tercih ettin :D

Valla sıkıldım. Adamın meyvesinin ne olduğunu anlamamışlar oturup tartışıyoruz hey Allah'ım yarabbim. Adam kaç manga olmuş bölerek bir kişiyi bile öldürememiş, gelmiş diyorlar istese öldürür :D Öldüremez kardeşim net bu.

O zaman neden ölüme terk etti :D Adam bölerek öldüremez. Bu kadar basit. Mesela, sümüklü adamı bölmedi. Bölmeden normal kesti. Yerdesin adam seni öldürmek istiyor ve onu bölerek öldürmek varken, öldürmemeyi mi tercih ettin :D
Orası kaderine kalmış Vergonun.:D Hala yaşadığını düşünenler var ki cesedi gözükmeyen karakterler bir yerden çıkabiliyor. Örneklerini gördük. Sabo-Pell gibi.

Öldürse de görsek diyeceğim de kimse kimseyi öldürmüyor ki Law yapsın bunu. :artiz:

İkidir karşılaşıyorlar. 3. de kazanan belli olur artık.
Kazanan belli yahu. Düşman safhası hep yenilecek zaten. :D

Valla sıkıldım. Adamın meyvesinin ne olduğunu anlamamışlar oturup tartışıyoruz hey Allah'ım yarabbim. Adam kaç manga olmuş bölerek bir kişiyi bile öldürememiş, gelmiş diyorlar istese öldürür :D Öldüremez kardeşim net bu.
Mangada yazan şeyleri anladığında Law'un meyvesini de tartışırız ya. O kadar üzülme.

Orası kaderine kalmış Vergonun.:D Hala yaşadığını düşünenler var ki cesedi gözükmeyen karakterler bir yerden çıkabiliyor. Örneklerini gördük. Sabo-Pell gibi.

Öldürse de görsek diyeceğim de kimse kimseyi öldürmüyor ki Law yapsın bunu. :artiz:

Kazanan belli yahu. Düşman safhası hep yenilecek zaten. :D
Aynen. Güzel bir dövüş çıkarırlar artık. Meyveleri falan baya uğraştıracak ikisini de.

Mangada yazan şeyleri anladığında Law'un meyvesini de tartışırız ya. O kadar üzülme.
Arkadaş, law kesmiyor. Bölüyor. Kan bile akmıyor bölünce. Siz adamın meyve gücünü anlamamışsınız. Adamın meyvesi kesme gücüne değil bölme gücüne sahip. Parçalara ayırıyor sadece. Adamın meyvesinin ana özelliği bu be. Law fanları da ayrı bir dert valla.

Gamma knife ne oluyor, onu da bir anlatsana bana.
Ya da bir doktorun can alma konusundaki fikirlerini konuşsak ya.
Gamma farklı bir saldırı. Öldürmek üzerine. Ama Law'ın bölme üzerine yaptığı saldırılar öldürmüyor. Zaten saldırı tipleri de farklı. İkisini aynı kefeye koymak olmaz.
Bunun Law'ın doktor olup kimseyi öldürmek istememesiyle bir ilgisi yok. Law'ın kişisel görüşleri meyvenin özelliğini belirlemez ve değiştiremez. Beyazsakal ben yumruk atıyorum ama sadece rüzgarı olsun, yerlerin tozu kalksın hiçbir yer yıkılmasın diyemez. Yıkar geçer herif. Law da istediği kadar ıkınsın bölme saldırılarıyla adam öldüremez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık