Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Ryuma'yı cidden Yonkou seviyesi veya üstünde görenler ciddi mi yav?
Bilmem kaç sene önce yaşamış biri, o zaman ki güç dengeleri belirsiz. Korsanlar çağı başlamamış, şu kadar güçlü diyebileceğimiz bir kişi bile yok. Kaç kişinin ne amaç üzerine güçlü olmak isteyeceği bir sebep bile yok şimdiki duruma göre. Adamın tek yendiğini gördüğümüz kişi sahtekarın biri ya. :D

Hani şuan ki dünya ile bambaşka bir dünya olduğu o kadar belli ki Roger'ın yaptıklarından sonra...

Smoker'a da çok güvenmemek lazım. ;)
Güveniyorum şu yüzden güveniyorum yapacağı şakalar veya trollemeler o kişi nezdinde kalır. Ciddi bir üsluba sahip kişileri forum ortamlarında daha güvenilir bulurum. Çünkü neyin ne olduğunu, söylemlerinin nelere yol açacağının farkındadır. Orada bu şekilde bir trol zaten mimlenmiş olan bir grubu açık hedef yapar ki hem forum yöneticisi olarak hemde en azından benim gördüğüm kadarıyla ciddiyeti bakımından bunun olmasına izin vermez. Manga hakkında yazdığı her şeye gözüm kapalı güvenirim. Manga dışında özel hayat veya eğlence gibi konularda ise duruma göre davranırım.

Güveniyorum şu yüzden güveniyorum yapacağı şakalar veya trollemeler o kişi nezdinde kalır. Ciddi bir üsluba sahip kişileri forum ortamlarında daha güvenilir bulurum. Çünkü neyin ne olduğunu, söylemlerinin nelere yol açacağının farkındadır. Orada bu şekilde bir trol zaten mimlenmiş olan bir grubu açık hedef yapar ki hem forum yöneticisi olarak hemde en azından benim gördüğüm kadarıyla ciddiyeti bakımından bunun olmasına izin vermez. Manga hakkında yazdığı her şeye gözüm kapalı güvenirim. Manga dışında özel hayat veya eğlence gibi konularda ise duruma göre davranırım.
Maşallah epey ciddi biriymişsin. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık