Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ölümüne bir dövüşten bahsediyorum yani Luffy gibi bütün kozlarını kullanmasını görmedik yaptığı şeyler ile hemen bitirdi işleri dediğim buydu. Bir şeyler tabi ki yaptı ama diğerleri gibi çok bir şey görmedik bence .

360->1080 (Yeni Dünya'ya girdikten sonra balık avlarkene)
Oni Giri-> Rengoku Oni Giri(Hyouzou)
Santoryu Rokudo no Tsuji (Daha önce göstermedi teknik Kraken'e)
Tora Gari->Ul-Tora Gari (PH'daki Ejdere)
Tatsumaki -> Kokujou O Tatsumaki (Balıkadamlara karşı)
Shishi Sonson -> Shi ShiShi Sonson (PH'daki Ejdere)
Santoryu Ougi Sanzen Sekai -> Santoryu Ougi İchi Dai Sanzen Sekai(PİCA)

Kendi tekniklerinin neredeyse hepsini bitirdi zaten bir Asura kaldı bir de bir şeyler öğrendiyse onlar.

Olmuyor maalesef. O sahneden Zoro'nun geldiğini ve önlerine geçtiğini çıkarmıyorum.

Hawkins çirkef dövüşmek için demiyor onu. Hasır adam çıkarması ile alakalı olarak diyor. Hasır adam çıkarınca doğrudan karşılarına çıkmamış oluyor ve uzaktan savaşıyor.

Neyse, anime çıkınca daha iyi anlaşılır.
Valla o çizimi boşuna yapmaz ama anime de görürüz dediğin gibi :D

O zaman şöyle diyeyim; Sanji zaten çok bişi yapamadı ve P.up alıp gitti. Zaten bana göre en sağlam eğitim gören Luffy ve Zoro idi. Luffy den baya şey gördük ve p.up da aldı. Ama Zoro dan daha bir şey gördük diyemeyiz demek istediğim buydu. En belirsiz kişi Zoro şuan :D
Luffy'den ne gördük: G4 ve versiyonları. Tek bir tekniğin farklı versiyonlarını yani. Luffy bu yüzden fazla şey göstermiş gibi anlaşılıyor. Zoro'dan da birkaç tane farklı teknik gördük. Keza daha Luffy'nin bütün öğrendiklerini görmedik. Dövüşlerinde nefes nefese kalması yanıltıyor insanları. Daha bundan sonra da eğitimin sonuçlarını görmeye devam edicez. Ve bir de şu var: Zoro da Luffy kadar şey göstermeli düşüncesine kapılmayın bence. Bu da yanıltan noktalardan birisi :D

360->1080 (Yeni Dünya'ya girdikten sonra balık avlarkene)
Oni Giri-> Rengoku Oni Giri(Hyouzou)
Santoryu Rokudo no Tsuji (Daha önce göstermedi teknik Kraken'e)
Tora Gari->Ul-Tora Gari (Ejdere)
Tatsumaki - Kokujou O Tatsumaki (Balıkadamlara karşı)
Shishi Sonson -> Shi ShiShi Sonson (PH'daki Ejder bu teknik daha farklı yani en azından isim olarak öyle)
Santoryu Ougi Sanzen Sekai -> Santoryu Ougi İchi Dai Sanzen Sekai(PİCA)

Kendi tekniklerinin hepsini bitirdi zaten bir Asura kaldı bir de bir şeyler öğrendiyse onlar.
Tamam işte zorlanmadı bile herif o yüzden diyorum sakladığı daha neler var acaba diye. Yoksa tabi ki bir şeyler kullandı onda sıkıntı yok :D

Luffy'den ne gördük: G4 ve versiyonları. Tek bir tekniğin farklı versiyonlarını yani. Luffy bu yüzden fazla şey göstermiş gibi anlaşılıyor. Zoro'dan da birkaç tane farklı teknik gördük. Keza daha Luffy'nin bütün öğrendiklerini görmedik. Dövüşlerinde nefes nefese kalması yanıltıyor insanları. Daha bundan sonra da eğitimin sonuçlarını görmeye devam edicez. Ve bir de şu var: Zoro da Luffy kadar şey göstermeli düşüncesine kapılmayın bence. Bu da yanıltan noktalardan birisi :D
Luffy ile alakalı değil ya :D Hani böyle zorlanmadı onu diyorum illa ki daha fazla şey saklıyordur ve çıkacaktır bence :D

Bu kadar taraflı olunmaz gerçekten. Adam daha Ashura'yı göstermedi bile. Daha öğrendikleri var...
Zoro'nun birebir durumda zorlandığı yok. Tek atamadığı, darbe yediği zaman zorlanmış olmaz. Karşısındakinin çöp olmadığını gösterir bu sadece.

Tamam işte zorlanmadı bile herif o yüzden diyorum sakladığı daha neler var acaba diye. Yoksa tabi ki bir şeyler kullandı onda sıkıntı yok :D
Benim bir düşüncem var b.haki ile element olayına falan sokarsa ODA bu en çok Zoro'nun işine yarayacaktır aşağıda ki bölümlerde MCGuy Elektrik kullanıyor Fossa da alev.
@Saitama Zaten biz zorlandı demiyoruz ki Zoro'ya 2 yıl önce ki kullandığı tekniklerin daha güçlülerini erkenden gösterdi diyoruz sadece mutlaka yeni bir şeyler gösterecektir diye umuyoruz.

Son düzenleme:
Luffy ile alakalı değil ya :D Hani böyle zorlanmadı onu diyorum illa ki daha fazla şey saklıyordur ve çıkacaktır bence :D
İllaki vardır da ama bu teknikleri yapınca 1'ken 2,3 olmaz yani. O derece seviye atlatacak bir teknik beklemeyin bence. En azından ben beklemiyorum. İster misin Ashura'yı bu eleman karşısında göstersin. Hem Ryuma'nın kılıcının ismi geçtiği noktada ilginç olabilir.

Benim bir düşüncem var b.haki ile element olayına falan sokarsa ODA bu en çok Zoro'nun işine yarayacaktır
Yani olabilir ama Zoro'nun b.haki bence baya sağlam zaten o konuda aşar zaten. Onun dışında Ben h.haki de açacağını ve diğerlerinde de iyi olduğunu düşünüyorum ve bunu gösterir bence bu arc. Zoro da geleceğin efsanelerinden olacak sonuçta hakiler de uzman olur o yüzden :D

İllaki vardır da ama bu teknikleri yapınca 1'ken 2,3 olmaz yani. O derece seviye atlatacak bir teknik beklemeyin bence. En azından ben beklemiyorum. İster misin Ashura'yı bu eleman karşısında göstersin. Hem Ryuma'nın kılıcının ismi geçtiği noktada ilginç olabilir.
Elemanı kesmedi mi zaten? Ama sanmıyorum ya bence çok daha sağlam bir düşmanda gösterecektir komutanlardan birinde.

Benim bir düşüncem var b.haki ile element olayına falan sokarsa ODA bu en çok Zoro'nun işine yarayacaktır
Element olayı b.haki üstünde olmaz bence. Sebebi ise şeytan meyveleri. Luffy'nin alev yumruğu ise hız ve sürtünmeden kaynaklı gerçi bu seriyi gerçek hayatla nasıl bağdaştırabiliriz bilmem ama bunlardan kaynaklandığını düşünüyorum.

B. haki üstünde çok fazla şey göreceğimizi düşünmem ama h.haki her şeye gebe olabilir. Mesela duygulara göre hava olaylarını değiştirme gibi mesela Akainu ile dövüşte Shanks veya Luffy h.haki sayesinde hava durumunu değiştirip yağmur yağdırsa.

Yağmur demişken. Yağmur su kaynaklarının buharlaşması sebebiyle oluyor temelde şimdiye kadar yağmur yağarken karakterlerde herhangi bir negatiflik görmedik değil mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık