Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başkaları adına darbe alması güzel de güç açısından iyi sinyaller vermiyor. Daha bu seviyedeki adamlar bunun façasını çiziyorsa King'e falan nasıl yürüyecek bu adam. Bu faça çizilmesi arttıkça artıyor.:)
Sen bakma onlara, iş teke tek ciddi bir dövüşe geldiği zaman etrafta kimse yokken çizer geçer :D Farkındaysan iki yerde de çocuk vardı tesadüf değil herhalde :D
Bu kadar şeytani ama bir o kadar da merhametli bir karakter var olabilir mi? Adam adammmmm. Adamın kökü köküüüüü :respect:

Kendimizle ne kadar gurur duyuyorum anlatamam. Böyle bir karakterin fanı da oluruz vantilatörü de pervanesi de kardeşşşş :at:
Aynen öyle çok sağlam bir adam Zoro'ya her hareketinde daha da çok seviyorum adamı :D :D

Başkaları adına darbe alması güzel de güç açısından iyi sinyaller vermiyor. Daha bu seviyedeki adamlar bunun façasını çiziyorsa King'e falan nasıl yürüyecek bu adam. Bu faça çizilmesi arttıkça artıyor.:)
Güç açısıyla bakmamak lazım bence. Aynı şekilde 2 v 1 de Aokiji Jozu'dan saldırı yiyor. Muhtemelen rakibi hızlı ve kurnaz bir tip bu yüzden haki basamamış olabilir. Katakuri geleceği görebilmesine karşın Luffy'nin bazı saldırılarını b.haki ile savunurken bazılarını direkt alıyordu. Zoro'da öyle bir k.haki olmadığı için tepki gösterememiş olabilir.

Benim için şuanda oluşacak tek sıkıntı bakarız bu adam King veya Jack karşısında bu saldırıdan daha hızlı ve güçlü saldırıları B.hakisi ile durduruyor o zaman ben Oda'ya sövmeye başlarım.

Bu handikap olayı gelecek dövüşlerde etkilemezse sorun yok,hikaye çok tekrara düşüyor böyle.
İki yıl sonrasında hiç handikap almamıştı. Handikapı ı bile özlemişikkk beeaa! Yaralarını sarıp 9 gün sonraya çakı gibi olur. Bu handikapla King'e karşı dövüşemez.

Aynen öyle çok sağlam bir adam Zoro'ya her hareketinde daha da çok seviyorum adamı :D :D
Bebeğim yaaa :utaniyorum::D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık