Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız Sanji uçan yıldızlardan birinin saldırısını doğrudan aldığı halde üzerinde çizik yoktu. Şimdi ise Zoro'nun kim idüğü belirsiz biri tarafından delindiğini görüyoruz. Hayra alamet değil.

Yalnız Sanji uçan yıldızlardan birinin saldırısını doğrudan aldığı halde üzerinde çizik yoktu. Şimdi ise Zoro'nun kim idüğü belirsiz biri tarafından delindiğini görüyoruz. Hayra alamet değil.
Wano'yu fazla küçümsemişsin.Shutenmaru Jack dengi Kawamatsu ikisinden de güçlü muhtemelen.Böyle elemanlar da yıkımcılar altındaki herkesten güçlü olabilir.Tabii Drake gibi birkaç isim dışında.

Hawkins çivi atarken Zoro kendini siper etmişti orda da. Baş belası ayak bağı tipler için harcıyor Zoro-kunu.
Ben o sahneyi öyle öyle görmedim açıkçası. Hawkins zaten silahıyla saldırmış ona, Zoro onu tutarken kalkıpta Luffy'yr saldırmaz.

Önüne geçmiş dediğin yeride görmedim. Luffy'yi ve Tama'yı alacak şekilde çizdiği için öyle gözüküyor bence. Önceki sahnede de tam yanyana değiller zaten. Hawkins'in silahıyla saldırdığı yerden çizilince bu görüntü oluşmuş.

Benim yorumum bu. Animede belli olur ne olmuş.

Ben o sahneyi öyle öyle görmedim açıkçası. Hawkins zaten silahıyla saldırmış ona, Zoro onu tutarken kalkıpta Luffy'yr saldırmaz.

Önüne geçmiş dediğin yeride görmedim. Luffy'yi ve Tama'yı alacak şekilde çizdiği için öyle gözüküyor bence. Önceki sahnede de tam yanyana değiller zaten. Hawkins'in silahıyla saldırdığı yerden çizilince bu görüntü oluşmuş.

Benim yorumum bu. Animede belli olur ne olmuş.
Tamam işte Luffy ve Tama’yı tam öyle çizmesinin sebebi bize bunu anlatmak olmasın? Bir de Hawkins kendi ne diyor?Kötü nesilden iki kişi ile dürüstçe savaşmam diyor. Hayır bu kadar bariz bir şeyi nasıl hala neyse yaaa :D

Yav fandaş bu adamı ne yapacağız biz daha 2y sonra ne seviyede olduğunu göstermeden hala adam biçiyor :D Daha bunun p.up var bir de buna da bir fb çakar falan of of :D
Bölümde Zoro varsa kendimizi zincirleyeceğiz kankaaa. Akıllarımıza mukayyet olacağız, burnumuzu kılıç kokusuna tıkayacaz.. Yine mi olmadı.. Vuraceğiz cileti akacak kanımız yeşil yeşillllllll :oleyo2: Zolooooooooo :at::D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık