Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu listeyi iki yıldan fazla süre önce yaptım ama yine de cevap vereceğim.

Jack kimdi ki pardon da? Ah, doğru ya! Queen'e aman abi çeken tip.

Queen'in tipinden ve mangakanın düşünce yapısından bu elemanı Sanji'nin alacağı çok bariz bir şey. Vergo ise Sanji'nin bacağını ıkınmadan kırmıştı.

Aldığı görünmezlik power-up'u Sanji'yi henüz Vergo ve Cavendish - Sai gibi adamların üstüne koymuyor benim gözümde. Henüz bunu demem için hiç bir feat görmedim. Sanji'yi severim o ayrı.
Kanım dondu.

Yalnız bu arc çok büyük beklentilere girdim tayfa üyelerinin gücü konusunda. Bir şov bekliyorum artık, yıllardır özledim tüm tayfanın beraber çalışmasını.

Yalnız bu arc çok büyük beklentilere girdim tayfa üyelerinin gücü konusunda. Bir şov bekliyorum artık, yıllardır özledim tüm tayfanın beraber çalışmasını.
Bu arc olmazsa ne zaman olacak. Bir yonkou'yu öyle ya da böyle bir şekilde indirdiklerin de direkt yonkou olarak anılmaya başlanacaklar. Bu durumda sürekli müttefikleri ile dolaşamayacaklarına göre tayfada ki herkes dövüşmeye hazır olmak zorunda. Sadece monster trio değil 9 kişilik ekipte herkes belli bir seviyenin üstüne geçmeli. Benimde beklentilerim bayağı büyük.

@TheSlashOfMihawk şimdi ikimizde çocuklaşmayalım. 5 yaşında gibi sen başlattın muhabbetlerine hiç girmeyelim.

Senin savunmaya çalıştığın adama Luffy ile Zoro eşit değil Luffy'nin zorla kazanması gerektiğini mangakanın onun dövüşlerini böyle kurguladığını anlatmaya kalktım, kalktılar.

Şimdi sen dediğin şeyi dersin ben Luffy vs Kaido'ya gelirim. Böyle böyle birinci bölüme kadar gideriz.

Mesela ayrımı yapmakta. Bence Zoro'nun kılıcını çaldırmasına kılıcını çaldırmış demek gerekir. Zoro izin verdi diyince sanki Zoro bir şeyler olacağını sezip de çıkarına işlemesi göz yummuş anlamı çıkıyor. Senaryo var ama burada karakterin eleştirilmesi gereken bir nokta da var.

Bu şeye benziyor, Luffy hapse girmek istedi demeye. Luffy'nin tek yemesi senaryodur. Ama gear 4'ün Kaido'ya yetersiz geleceği, Luffy 'nin gelişime ihtiyacı olduüu ve yeni gearların gerektiği manganın sarsılmaz gerçeğidir.

Bahsettiğim iki durumda senaryo ve gerçek bir arada. Mesele ayırmak. Ben işte bu noktada dnsden ayrılıyorum.

Bizim de direttiğimiz yerler olmuştur illa ki. Şimdi Zoro-Luffy ye dönmesin olay.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık