Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ünvanın peşinde olmalarına gerek yok. Mangaka bunlara rağmen ahan da en güçlüsü Mihawk demiş. Kimsenin ünvan peşinde koşmaması o kişinin gücünü düşürmez. Mangakanın verdiği bir ünvan bu. Halkın verdiği bir ünvan değil.

Yukarıdakiler de benim uydurmam değil. Özellikle shiryu olayı mangada var. Zoro kingi indirince Mihawk > King sabitlenecek. Shutenmaru zaten Mihawka rakip değil. Kendine kılıç ustasıyım diyen hiç kimse Mihawktan güçlü olamaz bu kadar basit. Bu manganın bize söylediği kendi fikrimiz değil.
Hayır bunlara rağmen falan diye bir şey yok ki kimse bu adamların karşısına çıkmazsa ve ünvan için Mihawk ile karşılaşmaz ise en güçlü tabi ki Mihawk kabul edilir ama kabul edilir yok değil? bak Kaido havada,karada,suda yaşayan en güçlü yaratık ama İM diye birini soktu Manga'ya ve muhtemelen Kaido falan hikaye olacak bu İM karşısında ODA demek ki yeni karakterler çıkartıp çok güçlü tasarlayabiliyor veya gelişebiliyor Mihawk'ı yenecek adam vardır kafaya takma son hedef olmadığını görünce Mihawk'ın sende bana hak vereceksin yakındır o günler :D Mesela Zoro çok çok güçlü bir şekilde Mihawk'ın karşısına çıksaydı yani Baratie olayı yaşanmasaydı ve başka bir yerde Mihawk en güçlü kılıç ustası diye tanıtılsa idi tanıtıldıktan bir arc sonra Zoro gidip Mihawk'ın kafasını alsaydı Mihawk'ın ünvanını almış olacaktı Mihawk bir kere DEİKU olarak tanıtıldı diye ondan güçlü bir kılıç ustası tasarlayamaz demek değil bu. :D

Savaşa çağrıldığında paşa paşa gitti. Mihawk'ın toplantılara gitmediği kadar diğer Shichilerin de esneklik payı var. O esneklik payını kullanıyor. Savaşa çağırıldığında paşa paşa gitti. Beyimiz Mihawk bu kadar esnek ve Shichibukai olmanın getirdiği avantajlara ihtiyacı yok ise ve serinin en güçlüleri arasında ise neden Shichibukai oluyor? Rayleigh o yaşlı haliyle bir şekilde hayatta kalıyor da Mihawk niye.....:(
Vivre cardda cevap verildi bu soruna. Güçlü rakip kalmayında shichibukai olmak istemiş. Zorunda kaldığı için değil. Kendi isteği ile gitmiş shichi olmuş. Keyfine takılan birisi.

Hayır bunlara rağmen falan diye bir şey yok ki kimse bu adamların karşısına çıkmazsa ve ünvan için Mihawk ile karşılaşmaz ise en güçlü tabi ki Mihawk olur bak Kaido havada,karada,suda yaşayan en güçlü yaratık ama İM diye birini soktu Manga'ya ve muhtemelen Kaido falan hikaye olacak bu İM karşısında ODA demek ki yeni karakterler çıkartıp çok güçlü tasarlayabiliyor veya gelişebiliyor Mihawk'ı yenecek adam vardır kafaya takma son hedef olmadığını görünce Mihawk'ın sende bana hak vereceksin yakındır o günler :D
Nereden biliyorsan bu süre içinde hiç düello yapmadığını? Belki king 1 ay önce gitti dayağını yedi geldi? Nereden geliyor bu kesinlik? Adama mangaka ünvanı vermiş serinin sonuna gelmişisiz hala mangada en iyisi diyorsa en iyisidir. Tartışmaya kapalıdır.

Vivre cardda cevap verildi bu soruna. Güçlü rakip kalmayında shichibukai olmak istemiş. Zorunda kaldığı için değil. Kendi isteği ile gitmiş shichi olmuş. Keyfine takılan birisi.
Zorunda kaldığı için giden adama bak, içeri girince diğer Schiler, Sengoku herkes şaşırıyor :D Ayrıca ükümet köpeği ya Mihawk ama çok ilginç bir şekilde adamın bir çıkarı yok. Yani ne bir krallık fethetme ne de bir koruma ama sözde köpekmiş yersen.

Maalesef onları fazla ciddiye alamıyorum. Altı dolmuyor. Kendi isteği ile olacak tabi ama niye Shichibukai olsun? Güçlü rakip seride dolu var. Orada yazanın aksine bir sürü şey söyleyebiliyorsun.

Shichibukai oldu. Peki niye? Canı istedi asdassas....Komik oluyor.

Savaşa çağrıldığında paşa paşa gitti. Mihawk'ın toplantılara gitmediği kadar diğer Shichilerin de esneklik payı var. O esneklik payını kullanıyor. Savaşa çağırıldığında paşa paşa gitti. Beyimiz Mihawk bu kadar esnek ve Shichibukai olmanın getirdiği avantajlara ihtiyacı yok ise ve serinin en güçlüleri arasında ise neden Shichibukai oluyor? Rayleigh o yaşlı haliyle bir şekilde hayatta kalıyor da Mihawk niye.....:(
Shanks, Yonko ama hükümet ile görüşübiliyor, gizli saklı bir biçimde.

Shicibukai olmasının bir sebebi vardır da korktuğu için olacağını hiç sanmıyorum. Savaşa giden adam rahatlıkla başka Yonko geldiği zaman savaştan ayrıldı. Kimsede ''sen biz git dediğimiz zaman gidersin'' diyemedi. Şimdi savaş falan bitti demesin kimse. Hala Marco ve diğer komutanlar var, Blackbeard gelmiş üstüne başka Yonko geliyor, fakat savaştan ayrılan Mihawk'a kimse bir şey diyemiyor. Demek paşa paşa gitmiyormuş, istediği zaman ayrılabiliyormuş.

Nereden biliyorsan bu süre içinde hiç düello yapmadığını? Belki king 1 ay önce gitti dayağını yedi geldi? Nereden geliyor bu kesinlik? Adama mangaka ünvanı vermiş serinin sonuna gelmişisiz hala mangada en iyisi diyorsa en iyisidir. Tartışmaya kapalıdır.
İşte kesinlik yok sende emin olma diyorum Mihawk'ın hala en güçlü olduğuna WB'de en güçlü diye tanıtıldı ve öyle biliniyordu ama bir baktık ki adam hastaymış Kaido WB için o ihtiyar nasıl öldü diyor bak nasıl öldü demek ki oluyor böyle şeyler sende emin olma :D

Maalesef onları fazla ciddiye alamıyorum. Altı dolmuyor. Kendi isteği ile olacak tabi ama niye Shichibukai olsun? Güçlü rakip seride dolu var. Orada yazanın aksine bir sürü şey söyleyebiliyorsun.

Shichibukai oldu. Peki niye? Canı istedi asdassas....Komik oluyor.
Shichiliğin imkanları güzel. Ben de olsam ben de giderim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık