Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@amaneden senle beyaz ve siyah kadar ayrı kişiliklerimiz var.:oleyo2:

Mesela ben Doflamingonun hiç bir zaman bir arkının olmasını istemezdim.O adam tam bir simsar olarak kalmalı idi.Ceaserı kullanarak hem Kaidoya meyve hem de Bm için devleştirme yaptırıp sonra bu ikisini Ceasar için birbirine vurdurmalı,bağlantılar sayesinde iyi meyveleri bulup bunları bazı şeyler karşılığı karasakala satması,hükümet ile derin bağından dolayı dokunulamaz bir adam olmalıydı Doflamingo.Dünya çalkalanırken çıkıp aforizma kasmalı,Kutsalların devrinin yıkılışını ipleri ile tırmandığı bir bulutun üzerinden şu oturuşla izleyip şu gülüşü yapmalıydı.Yazık oldu manga adına.
Benim hoşuma gitti açıkçası. Doflamingo karizmatik bir karakterdi, hala öyle. Ve iyi bir boss oldu. Tek eksiği tayfasıydı. Güçlerinden ziyade şekil şemallerinden rahatsız oldum. Güçlüsü güçsüzü alayında bir şebeklik vardı. Vergo, Monet, Dellinger ve Gladius hariç alayı fazla garipti. Zoro'nun rakibi bile ilk defa bu kadar cins bir şeydi.

Ayrıca Doflamingo diğer arc bosslarının aksine daha önce gördüğümüz bir karakterdi. Bu benim hoşuma gitti.

Köyün durumu belli de o hedef kolaylıkla Wano'ya çevrilebilir ya. Köy dediğimiz yer WB için çok özel ama Marco'nun WB'ye verdiği söz var en basitinden. O yüzden o gemi bir gün mutlaka Wano'ya gidecek.:a:

Marco şu an Wano'da olsaydı emin ol rahatsız olduğumuz vurdumduymazlıklar, şen şakrak dolaşmalar falan yaşanmazdı. Marco'yu o tarz olayların içine sokmak biraz daha zor. Big Mom'ı bile ne hale getirip soktu hikayeye. O yüzden sonradan gelecek olması daha mantıklı. Neko'ya verdiği mesaj şu: Luffy'ye söyle, onlar yemeğe başlasın. Ben sonradan katılırım.:oleyo:
Her karakterin bir yeri var. Mesela Bellamy Dressrosa'da gözükmeseydi başka bir yerde de gözükmezdi. Çünkü adamın bağlantısı Doflamingo ile.

Ya da Jinbe. Hem balıkadan arcında hem de Totland'de gözükeceği kesindi. Çünkü o balıkadam ve aynı zamanda Big Mom için çalışıyor. Jinbe'nin devreye girmesi için Totland'den iyisi bulunamazdı.

Marco'da da durum aynı. Bu adamın en nefret ettiği kişi kimdir? Ve kim tarafından yenildi? Teach. Benim için Marco'nun yeri Teach arcıdır. Yoksa bende isterim gelsin biriyle vs atsın. Çünkü bu adam garanti Karasakal ile tekrar görüşecek. Yenilecek ama garanti olarak Karasakal arcında yer alacak. Nereden biliyorsun demeyin, net işte. :/

Eğer Wano'ya gelirse zaten iş Karasakal arcına da sarkacağı için benden mutlusu bulunmaz ama hem gelmeyeceğini net bir şekilde ifade etti hem de lazım değil. Kaido o olmadan da iner. Bege bile arkadan arkadan plan kuruyor. Sanmıyorum ki herhangi bir süpernova Kaido tarafında yer alsın. Wanolu Ashura, Denjiro ve Kawamatsu da var elimizde. Minkler filan derken yeter bunlar.

Ayrıca Markocuğum biraz daha sakin adamdır sen ye ben sonra geleyim diyecek biri değildir. :D

Marco Beyazsakal'a ne söz verdi? Eğer Luffy'nin ölmemesi olayını kastediyorsan marinefordda kurtardı işte. Sürekli peşinden koşacak değil sonuçta. Luffy zaten onunla neredeyse aynı seviyede. Bu arctan sonra Luffy onu korur. :D

Dediğim gibi, Marco şu anda köyde yara bere iyileştirirken Karasakal arcı ile birlikte diğer tayfa üyeleriyle yerini alacaktır. Kendisi şu an köyden dolayı gelemez ve Neko ile mesaj ileterek de bunu benim gözümde %99.99 onaylattı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık