Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akainu tam bir ''laf değil icraat'' adamı ya. Sevmem ama çok kalite adam.
Sevmediği bildiğimden şey ettim zaten :D Gerçi amiral olarak değerlendirmemek lazım. Belki de orada hata yapıyorumdur :(

Filo amirali olarak kıyaslayıp diğer arkadaşlarında normal amiral dediğini farz edip diğerleri gömülebilir belki de.
Ama işte eski üçlü hep farklı gösterildi. Fuji biraz idealleri için kendisini tam gösteremedi. Bir Ryu reyizi görsek güzel olabilirdi aslında.

Son olarak giderken sana da selam çakayım. Ortada 5. bir yonkou olacak birisi varsa gücünü falan tam görmesek de Doragon reyizdir. Saka falan Doragon ve Roger'ın çocukları diye boşa sayıklamadı savaşta :sapkali:
Kesinlikle :a:

Kılıç ustalığını geliştirmenin birkaç yolu var gördüğümüz kadarıyla. Fiziksel güç, haki, özel kılıç teknikleri, bu kişilere özel şeytani aura gibi... Birbirinden ayırmanın manası yok. Bütün bu bileşenlerin toplamı kılıç ustalığını oluşturuyor.
Bu kısım büyük yanılgı olacak gibi duruyor hayırlısı.:D

Sevmediği bildiğimden şey ettim zaten :D Gerçi amiral olarak değerlendirmemek lazım. Belki de orada hata yapıyorumdur :(

Filo amirali olarak kıyaslayıp diğer arkadaşlarında normal amiral dediğini farz edip diğerleri gömülebilir belki de.
Ama işte eski üçlü hep farklı gösterildi. Fuji biraz idealleri için kendisini tam gösteremedi. Bir Ryu reyizi görsek güzel olabilirdi aslında.

Son olarak giderken sana da selam çakayım. Ortada 5. bir yonkou olacak birisi varsa gücünü falan tam görmesek de Doragon reyizdir. Saka falan Doragon ve Roger'ın çocukları diye boşa sayıklamadı savaşta :sapkali:

Kesinlikle :a:
Reyis hepsini çizer djdjdjdj azcıkda ben tinercilik yapam

Kılıç ustalığını geliştirmenin birkaç yolu var gördüğümüz kadarıyla. Fiziksel güç, haki, özel kılıç teknikleri, bu kişilere özel şeytani aura gibi... Birbirinden ayırmanın manası yok. Bütün bu bileşenlerin toplamı kılıç ustalığını oluşturuyor.
Sen yeşilin yakıştığı nadir adamlardansın he ;)
Reyis hepsini çizer djdjdjdj azcıkda ben tinercilik yapam
Yakıştı vallahi sdfksgfsd

Haki dediğimiz şey bütün dövüş stillerinin temeli yalnız. Kimi az kullanır kimi çok, ama hepsi kullanır dövüşürken.

Ben demek istediğini anlıyorum ama Shanks o kalıba uymuyor işte. Saf kılıç ustası gibi duruyor adam.
Benim dediklerim kesin demiyorum ama benim durumdan anladığım o.

Zaten her şey Shanks'te tıkanıyor. Bu adamı daha net bilmiyoruz. Ama gördüğümüz kılıçtan ziyade haki, özellikle kral hakisi. Ve seride kral hakiden ne kadar korkulduğunu biliyorsun. Bu haki türünün çok özel kullanımı olduğu da kesin. Ve aynı şekilde bu adam kral haki konusunda şu ana kadar Rayli ile beraber en iyi kullanan kişi (Balıkadam'daki bayıltma sayıları). Yine bu hakinin sadece çöp bayıltmaya yaramayıp herkesin çekinmesini gerektirecek bir kullanıma sahip olduğu da kesin.

Bir de Shanks'in kılıcı durumu var. Benim bu kılıçtan beklentim biraz farklı. Bu kılıçtan sanki kendi iradesi varmış gibi bahsediliyor. Aynı Spandam'ın kılıcı gibi olabilir. Bu kısım düşük ihtimal ama demek istediğim Shanks'in bambaşka bir durumu çıkabilir.

Haki demişsin ama mesela şimdi Garp'ın haki durumunu biliyoruz. Şimdi bu adama kılıç verilse durum ne olacak ya da Mihawk'tan kılıcı aldığımızda durum ne olacak? Bu iki durumda hakilerinde bir değişiklik olmuyor...

Artık forum tartışmalarını takip dahi edemediğimi fark ettim. Enerjisi olan arkadaşlara tebriklerimi iletiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık