Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law-Kid ve Luffy ayrı çizildi diğer novalardan. Bu durum üçünün eşit olmasına delalet etmiyor. Ama ayrı 3 isim olduklarını gösteriyor. Tayfada da bu böyle. 2 yıl sonrası pacifista savaşına bakarak bile Luffy-Zoro ve Sanji'nin tayfadan ayrı olduğunu çözebiliriz. Eşit değiller, ama ayrı isimler.

Burada da durum böyle. Diğer novaların alayı bir yonkoya yamanmışken, yonkoya başkaldıran 3 kaptan var.

Gerçi bunu, Zoro dressrosa'da Law'dan daha çok iş yaptı diyenlere anlatmak çoooook zor. :(

Dressrosa'da Law daha Luffy'ye yancı olmadan önce, Law=Zoro demeyi bile büyük fanlık sayanlar, Cavendish Zoro'dan güçlü de derlerdi. Aynı tayfa heralde bu Zoro ezikleyip, Law övenler... Yanılmaya da devam edecekler.

Law ı üstün tutacağım çok nokta var. Senin Zoroyu tutacağın nokta yok. Tahminlerle herkes herkesden üstün olur. Konum ya da mevkiyle bu işler olmuyorsa Zoro> Yonkou Zoro > Amiral ... bak mevki ya da konum önemli değil..
Böyle olsaydı burada tartışmazdık boşuna. Sadece bunu yazmak istedim. İyi geceler diliyorum.:sapkali:

King ws Zoro çok dile getiriliyor ama
Zoro ws Orochi olucak.Zoro yine Robin'in bulunduğu yerde olayı başlar.
Oda ters köşe yapıp Sanji ws King çıkartırsa şaşırmam.Sanji Smoothie'ye saldıran King'in saldırısını savuşturarak King ws Sanji başlatır.
Jokeri kötü nesilden Law'la indiren Luffy bu sefer kötü nesilden Kid'le Queen'i p up almış şekilde indirir.

Law ı üstün tutacağım çok nokta var. Senin Zoroyu tutacağın nokta yok. Tahminlerle herkes herkesden üstün olur. Konum ya da mevkiyle bu işler olmuyorsa Zoro> Yonkou Zoro > Amiral ... bak mevki ya da konum önemli değil.. Iyi akşamlar ..
Law ın meyvesini översin, bak her şeyi kesiyor falan dersin, sonra bi görürüz övülen o güçle bile Doflamingo'nun ipliklerini dövüş içinde kesmek yerine karşılar. Sonra Zoro'yu görürüz, kafesi kesmez iter. İkisi de iplik kesemez ama Zoro > Law nettir.

Aynen Zoronun ne olduğunu bilmeden ezbere Zoro > Law demen boşuna tartışma haklısın. :)
Ee seninde yaptığın da aynı.Hem Law’ı Zoro’dan üstün tutabileceğim şeyler var diyorsun hem de Zoro’nun mangada seviyesi açıklanmadı diyorsun.Zoro daha sınırını göstermediyse neye göre Law’ı Zoro’nun önüne koyuyorsun ? Yani Zoro seviyesini tam göstermemişse iki ihtimal vardır değil mi ? Law>Zoro ya da Zoro>Law.Ama sen bilmeden direk bi ihtimali kabul ediyorsun.

Birkaç sayfa önce DnS’ye senle tartışmanın sonucu baştan belli demişsin ama aynısını yapmışsın.Kendinle çelişiyorsun.

Ben de şey diycem. Luffy korsan olmayıp denizci olsaydı şimdi Amiraldi.
Hımm tuttum bunu. Zaten denizci pelerini de yakışıyordu Luffy'e :a:
Evet Oda korudu değil mi beden değişiminden. :) Mantığa bak bir kerede Zoro'nun beden değişimini zaten yemeyeceği için orada olmasına gerek yoktu diye kabul etseniz. Cidden yiyeceğine inanan var mı? Yese bile karizmasının çizileceğine? Oda ne korkak adamsın :/ Cidden ne klişe laf oldu bu Zoro'yu korumak için ortamlara sokmuyor. Hani Kaido'dan falan koruyor, Zoro sanki tek yese karizması gidecek :/
Net yalnız o olay da neyse. Sadece Kaido için geçerli değil bu durum. PH.Dressrosa ve Wano'yu örnekleme içerisinde kullanabiliriz. Ki Dressrosa bizimkileri Zoro kurtarmaya gidecekti ta ki yolu şaşırana kadar. Sonra ne oldu biliyor musun? Arc bossu ile Sanji karşılaşıp üstünden Dof'un ne kadar kalbur üstü olduğu gösterildi.
Luffy nerdeydi onu da unuttun mu? Bir de gerçekten beden değiştirme atabilir mi Luffy ile Zoro ya? Herkese atabiliyorsa Yonkulara da atsın bitsin olay.
Uu kelime oyunu en sevdiğim. İlla yazalım mı beden değişimi attığı tüm üyeleri? Üzücü...
Diğer konuya gelecek olursak belli değil o durum hatta zamanında Kaido'nun o tarz bir şekilde ineceğini düşünüyordum fakat tekniğin işleyişine dair herhangi bir şey olmadığından ötürü şu an net bir şekilde konuşmak anlamsız. Ama genel olarak fikir üretmek gerekirse, daima tetikte dediğimiz Smoker bile yiyorsa imkansız değil gibi gözüküyor...

Hımm tuttum bunu. Zaten denizci pelerini de yakışıyordu Luffy'e :a:
Pardon ya bu kısmına cevap yazmamışım :D
Öyle deme şimdi Law Zoro'ya beden değiştirme atabildi mi? Hayır... Ama tayfanın kalanına attı :S
Ha bu arada Law değişim atarken Zoro neredeydi yahu? Unutmuşum tamamen xD
Zoro yine başka bi yerdeydi, çünkü ona yapılsa karizması çizildirdi güç seviyeleri yerinden oynardı.

Uu kelime oyunu en sevdiğim. İlla yazalım mı beden değişimi attığı tüm üyeleri? Üzücü...
Hahaha yakaladığına sevindim tam emim olamadım güzel kelime oyunu oldu mu diye ama beğendin sanırım :D Valla yaz ama yazsan bile fark etmez çünkü yazdıkların Luffy ve Zoro dan üstün değil muhtemelen.
Diğer konuya gelecek olursak belli değil o durum hatta zamanında Kaido'nun o tarz bir şekilde ineceğini düşünüyordum fakat tekniğin işleyişine dair herhangi bir şey olmadığından ötürü şu an net bir şekilde konuşmak anlamsız. Ama genel olarak fikir üretmek gerekirse, daima tetikte dediğimiz Smoker bile yiyorsa imkansız değil gibi gözüküyor...
Smoker tetikte olsa bile Law dan güçsüz olduğu için avlandı. Ama ben Zoro ve Luffy gibi adamların bu teknik ile avlanmayacaklarına eminim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık