Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çocuk haliyle kendini ameliyat etmiş. Yetmedi, Vollf'u ameliyat etmiş. Chopper'ın çok çok ötesinde doktorluğu. Ah ah Oda sen git Chopper'ı doktor yap. :hıh::hıh:

Bu arada arkadaşım Chopper'ın hayalinin her türlü hastalığı iyileştirecek ilaç yapabilmek olduğunu söyledi. Onun ki daha çok laboratuvar işleri. Yani Law hala en iyi doktor ünvanını alabilir. :hhh:
Chopper benden bile iyi doktor olamaz, ben doktor bile değilim bu arada.:D

Oda karakteri hep öyle şaklaban çiziyor.Ama bazen çizdiği ciddi sahnelerde de Luffy’nin arkadaşları hakkındaki düşüncelerini görüyoruz.Ya da şöyle diyim.Oda Luffy’i çelişkili çiziyor o zaman.Yok tayfamı koruyacam,onları seviyorum vs. deyipte bir yonko adasında tehlikeli durumlarda tayfasının hayatı hakkında endişelenmiyorsa burda bi çelişki vardır o zaman.

Aynen başa dönmeyelim yoruldum bende.:D
Çelişkili deneyeyim de, olayların ciddiyetinin farkına varamayan, farkına vardığında çok geç olan (Genelde yakalanıp bir yere kapatılmasından bahsediyorum.) nerede ne yapacağını bilemeyen bir karakter işte.

Law hakkında soruları kastetmiştim. :hoo:
Fanı değilim ama Law ile ilgili hemen hemen bütün sorulara ben de cevap verebilirim. :artiz:
Zoro fanlarının yorumlarını görmezden gelirsek, aklı selim bütün herkes Law der . :a:
Zoro fanı da değilim ama Law'a şans vermiyorum.
Law'ın en büyük artısı rakibi tarafından öngörülemeyen, rakibini şaşırtıp bi şekilde devredışı bırakabileceği harika bir meyveye sahip olması, Zoro bunun üstesinden gelebilirse ki bunu başaracağını düşünüyorum, Law'ın sonu Doflamingo karşısında düştüğü durumdan daha iyi olmaz.

Fanı değilim ama Law ile ilgili hemen hemen bütün sorulara ben de cevap verebilirim. :artiz:

Zoro fanı da değilim ama Law'a şans vermiyorum.
Law'ın en büyük artısı rakibi tarafından öngörülemeyen, rakibini şaşırtıp bi şekilde devredışı bırakabileceği harika bir meyveye sahip olması, Zoro bunun üstesinden gelebilirse ki bunu başaracağını düşünüyorum, Law'ın sonu Doflamingo karşısında düştüğü durumdan daha iyi olmaz.
Şu örnek hiç sağlıklı değil Luffy nin olduğu bir arc da yanında kim olsa o duruma düşerdi. Ana karakter varken yan karakter ne zaman parladı ki.. Bu durumda sen Dof=Zoro mu diyorsun? Halbuki Doff a en ağır hasarları verende Law dı demek ki Zoro ya verse Zoro ölecekmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık